Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: PROBLEM.  (Przeczytany 965 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lalala@#

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6
PROBLEM.
« : 2008-10-19, 13:03 »
Mam kilku miesięcznego kociaka (piękny jest tak a pro po), i wczoraj wyszedł jak zwykł na spacer i został uderzony przez jadący samochód. Nie ma żadnych obrażeń zewnętrznych. Dostał w głowę i obecnie jest po prostu nieprzytomny. Oddycha, serce bije. Zaraz pewnie usłyszę: idź do weterynarza. To nie jest proste w miejscowości, w której nie ma weterynarza. Tym bardziej, że jedyną odpowiedzią weterynarza jest: Dziś niedziela. Czy jesteście w stanie coś poradzić ? Wiem, że bez pomocy weterynarza, może nic innego nie pomóc, ale mimo wszystko tu napiszę.

Zapisane
Koks- dotrzymaj towarzystwa jeszcze proszę;D
Gustav- niech będzie tam ci wygodnie na gorze. Przepraszam.;(

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: PROBLEM.
« Odpowiedź #1 : 2008-10-19, 13:13 »
Wet, który na prośbę o pomoc w takiej sytuacji odpowiada, że dziś niedziela, źle wybrał zawód :/

Nie masz gdzieś w pobliżu całodobowej lecznicy, schroniska?
Zapisane
IBDG Wrocław

Snooty.x3

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 10
Odp: PROBLEM.
« Odpowiedź #2 : 2008-11-02, 15:11 »
ja ci proponuje polozyc kotka gdzies w cichym i spokojnym miejscu w, polozyc go na czyms miekkim i sprawdzac czy oddech i serduszko sa w normalnym stanie. Gdy stan bedzie sie pogarszal to bez watpienia musisz udac sie do kogos kto choc troche zna sie na zwierzetach a jua sie znajdzie wet to do niego. a jesli kotek wyzdrowieje sam no to kontrolnie mozna go wziac do wet. bo gdyby byly jakis obrazenia wewnetrzne to warto zadbac o profesionalne leczenie :) pozdrawiam snooty.
Zapisane
`music's in my soul i can hear it every day and every night, that's the one thing in mind`
 
kdzk rlz x3333

Forum Zwierzaki

Odp: PROBLEM.
« Odpowiedz #2 : 2008-11-02, 15:11 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.114 sekund z 24 zapytaniami.