Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: MAM NOWE KOTKI :)))  (Przeczytany 772 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dominika

  • Gość
MAM NOWE KOTKI :)))
« : 2003-05-21, 12:51 »
Wczoraj wzięłam ze schroniska dwa kocurki, jeden czarny a drugi wygląda jak krówka-ma takie czarno białe łatki. Są strasznie słodziusie, bawią się, zaczepiają moje szynszyle. Do mnie podchodzą jesio troszke nieufnie ale to pewnie z czasem minie. Jak właściwie nauczyć kotka żeby siusiał do kuwety? :?: [/b]
Zapisane

myszka

  • Gość
MAM NOWE KOTKI :)))
« Odpowiedź #1 : 2003-05-21, 12:57 »
Hm, znaczy na tamtym kocurku już położyłaś kreskę... :? :roll:

Kotka powinnaś wstawiać do kuwety w momencie kiedy się kręci i po załatwieniu tam sprawy chwalić.
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
MAM NOWE KOTKI :)))
« Odpowiedź #2 : 2003-05-21, 15:42 »
ewentualnie kiedy juz mu sie zdarzyć to przełożyć 'probelem' do kuwety i go tam wsadzić :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

MAM NOWE KOTKI :)))
« Odpowiedz #2 : 2003-05-21, 15:42 »

sylwka_garfisia

  • Gość
MAM NOWE KOTKI :)))
« Odpowiedź #3 : 2003-05-21, 16:59 »
Aha,to tamtego kotka nie odnalazłaś :( Szkoda :( A co do kotków to bardzo fajnie ze przygarnęłas biedactwa ze schroniska!Z czasem sie do Ciebie przyzwyczają :wink: A do kuwetki to poprostu dziewczyny powiedziały wszystko za mnie gdy to nie pomaga ewentulanie jeszcze mozesz zrobic tak:pokaż mu kuwete(wsadź go do niej),następnie chwyć go za łapkę i delikatnie podrap nią żwirek!Oczywiscie rób tak,gdy widzisz ze kotek jest niespokojny chociaz nie tylko wtedy :) Rób tak klika razy dziennie i kotek się nauczy korzystać z kuwety-sama zawsze tak ucze kotka i zawsze pomaga :)  :ok:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 21 zapytaniami.