Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wizyta u weta  (Przeczytany 883 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kathrin

  • Gość
Wizyta u weta
« : 2003-06-23, 22:56 »
Byliśmy dzisiaj z naszymi dwoma 9-cio tygodniowymi kociami u pani weterynarz. Zapakowane łatwo do transporterka spokojnie przejechały całą drogę oraz bez dużych przebojów wyczekały się wraz z nami 1,5 godziny w poczekalni - prawie korzenie zapuściłam  :grr:

Pani weterynarz była bardzo miła  :o  - no może nie całkiem takie wrażenie odniosły kotuchy (wkładanie termometra w pupę wyraźnie im się nie podobało :?  ). Obsłuchała, obmacała, zaglądnęła w uszka, przeglądnęła sierściuchę i zważyła obydwa. Profesorek ważył 1,35 kg, a Samuel - 1,50 kg. A potem zadowolona stwierdziła, że rozwijają się bardzo dobrze i na nasze pytania dot. karmienia - odp., że widzi, iż karmimy dobrze i dalej tak mamy karmić jak dotychczas - to było dla nas naprawdę miłe  :taniec:  , ponieważ chcemy dla maluchów jak najlepiej.

Kociaki nawet nie zorientowały się, a było już po szczepieniu. Następnie pani weterynarz wypisała im książeczki oraz dała nam pastę na ich drugie odrobaczanie i skasowała od nas 76 euro.

Tak więc do weta znowu za 4 tygodnie na drugie szczepienie powtarzające. Tym razem umówiliśmy się już teraz na termin poza normalnymi godzinami przyjęć - drugie 1,5 godziny nie chce już czekać.

Ogólnie: wrażenia z wizty bardzo dobre  :D , a maluchy rozrabiają tak jak zawsze.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Wizyta u weta
« Odpowiedź #1 : 2003-06-24, 00:42 »
Znaczy, że maluchom też nie było tak bardzo źle ;) Ale swoje zdanie musiały wyrazić :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Alice_kot

  • Gość
Wizyta u weta
« Odpowiedź #2 : 2003-08-19, 20:39 »
powiedz mi szybko ile kosztuje sterylizacja kotki w niemczech!!! :idea:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wizyta u weta
« Odpowiedz #2 : 2003-08-19, 20:39 »

Lalaith

  • Gość
Wizyta u weta
« Odpowiedź #3 : 2003-08-19, 22:13 »
No to wspaniale! Pamiętam jak było mi miło kiedy weterynarz powiedziała, że widać jak wspanial zajmujemy się kotkiem!:)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 23 zapytaniami.