Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Odnalezienie Spacji :)  (Przeczytany 825 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karla

  • Gość
Odnalezienie Spacji :)
« : 2003-08-09, 06:41 »
nie wiem, czemu wczesniej o tym nie napisalam...
chyba dlatego, ze mam teraz straszne urwanie glowy...
pisalam jakis czas temu, ze wzielismy do domu 2 nowe kociambesy...
stalo sie tak dlatego, ze nasz Spacyjka w Boze Cialo zerwala sie pod Minskiem Mazowieckim ze smyczy i uciekla w las....i nie dalo sie jej zlapac...potem szukalismy...wolalismy, ale nie przyszla :(
a my nie chcielismy, zeby Zosia byla sama....dlatego nowymi domownikami zostal Albercik i Marian...
no i wyobrazcie sobie ze 2 tygodnie temu zadzwonil do mnie jakis facet i powiedzial, ze ZNALAZL SPACJE!!! miala na szyi obrozke z moim numerem telefonu, ale na takim zadupiu sadzilam, ze nawet jesli ktos ja znajdzie to i tak nie zadzwoni...
a jednak...
zadzwonil do mnie kierownik budowy, ktora byla doslownie 100m od miejsca, w ktorym Spacja zwiala..
oczywiscie pojechalam po nia...byla bardzo wychudzona i co najgorsze czesc obrozki, ktora zostala jej na szyi po urwaniu sie z szelek przelozyla sobie pod pache...no i wiadomo, zaczelo ja to obcierac i cisnac...zrobila sie rana az do kosci :(
ten facet o zlotym sercu pojechal z nia do weterynarza, gdzie ranka zostala zdezynfekowana...smarowal ja specjalna mascia na szybsze gojenie...wiec jak ja przyjechalam, to ranka juz byla zarosnieta, tylko zywo czerwona...
boze, jestem w szoku, ze ten totalnie domowy "niskopienny" kot przezyl w lesie ponad miesiac...bo na budowe trafila 3 dni przed telefonem do mnie..
jestem niesamowicie wdzieczna temu czlowiekowi....rzadko sie teraz takich ludzi spotyka...
Spacja co prawda nie jest z nami, bo 4 koty i 2 ludzi na 26m2 kwadratowych to lekkie przegiecie...ale mieszka u naszych przyjaciol, gdzie ma full miejsca do latania, bo jakies 90m2 i do tego na pewno nie czuje sie samotna, bo tam duzo ludzi mieszka i ogolnie sie przewija...
na poczatku byla troche przestraszona...jak to w nowym miejscu...ale teraz juz wszystkimi rzadzi hehe ranka ladnie jej sie goi i mysle, ze jest szczesliwa...a my odwiedzamy ja i jej nowych opiekunow tak czesto jak tylko mozemy...
i co? uwierzylibyscie w taka historie? ja nie moglam, dopoki jej nie zobaczylam...tam, na tej budowie  :)
Zapisane

myszka

  • Gość
Odnalezienie Spacji :)
« Odpowiedź #1 : 2003-08-09, 09:18 »
Świetna historia :)
Zapisane

IzaS

  • Gość
Odnalezienie Spacji :)
« Odpowiedź #2 : 2003-08-09, 09:38 »
Ciesze sie, ze Spacja odnalazla sie.....szkoda tylko, ze nie mogla wrocic do swojego domku.
Dobrze,ze znalazlas dla niej troskliwych opiekunow
Pozdrawiam :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odnalezienie Spacji :)
« Odpowiedz #2 : 2003-08-09, 09:38 »

Julia Snake

  • Gość
Odnalezienie Spacji :)
« Odpowiedź #3 : 2003-08-09, 19:58 »
Ojej, ten kotek mógł zginąć...cieszę się, że jeszcze sa dobrzy ludzie!
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Odnalezienie Spacji :)
« Odpowiedź #4 : 2003-08-17, 11:07 »
Wspaniale! Bardzo się cieszę , że Spacyjka się odnalazła:) Szkoda tylko, że nie mogła już zamieszkać z Wami- chociaż skoro znaleźliście jej dobry domek to wszystko ok:)  Pozdrawiam i ucałuj ode mnie Spacyjkę:)
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Odnalezienie Spacji :)
« Odpowiedź #5 : 2003-08-17, 19:36 »
cudowna historia :shock:
Zapisane

SKR

  • Gość
Odnalezienie Spacji :)
« Odpowiedź #6 : 2003-08-18, 15:10 »
Świetna historja bardzo sie ciesze ze Spacja jednak się odnalazła!!!
Zapisane

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Odnalezienie Spacji :)
« Odpowiedź #7 : 2003-08-18, 15:28 »
Niesamowita wręcz historia...cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło  :)  :wink:  Pozdrów koteczka...bardzo dzielny był  :D
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 23 zapytaniami.