Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Bala ciągle w ciąży...  (Przeczytany 827 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Bala ciągle w ciąży...
« : 2003-08-19, 12:28 »
Problem w tym, że Balladyna, kotka mojej babci, ciągle jest w ciąży. Najgorsze, że niemal zawsze zapładnia ją jej dorosły syn, Barni, i przez to kocięta rodzą się martwe albo umierają tuż po urodzeniu. Nie wiem co mam zrobić- oddać ją?! Babcia nie ma pieniędzy na kastrację tej kotki (moja kuzynka gdy ją przywiozła, zapewniała że to kocurek), a już tym bardziej dwóch (to maleństwo, Rysiunia, której kociaki nie przeżyły bo Rysia jest za mało silna, jest malutka i wygląda jak kociak, zajmowała się kotkiem Bali). Ja też nie mam pieniędzy na kastrację dwóch kotek, a oddawać bym ich nie chciała, bo są przyzwyczajone do życia w Grzybnie. Czy mam im robić zastrzyki co pół roku?
Zapisane

myszka

  • Gość
Bala ciągle w ciąży...
« Odpowiedź #1 : 2003-08-19, 13:01 »
Zastrzykami prędzej wykończysz te kotki :( Chociaż i tak lepsze to niż nic. Ale proponuję odłozyć pieniążki na kastrację, bo to wychodzi w sumie taniej niż zastrzyki - jeden zastrzyk to jakieś 30 - 40 zł, starcza na 3 miesiące, a więc w roku to będzie 120 zł - koszt sterylizacji.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Bala ciągle w ciąży...
« Odpowiedź #2 : 2003-08-19, 19:04 »
to moze teraz zrobie zastrzyki, a pozniej sterylizacja?
ale jak sprawdzic czy kotka nie jest w ciay? czy nabrzmiale sutki pjawiaja sie od razu??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Bala ciągle w ciąży...
« Odpowiedz #2 : 2003-08-19, 19:04 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.298 sekund z 23 zapytaniami.