Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pomóżmy kotom przetrwać zimę  (Przeczytany 856 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Pomóżmy kotom przetrwać zimę
« : 2003-11-01, 17:23 »
Zastanawiam się, jak mogę pomóc kotom przetrwać zimę. U nas na osiedlu nie ma zbyt duzo kotow, no moze oprocz piwnicznych kolo jednego bloku, ale to insza inszosc, najwyzej trza bedzie troche sie popluć o piwniczne okienka. Chodzi mi tez o Mulan i Borysa, tyle ze one maja o tyle dobrze ze jesc mają, a spac moga w piwnicy (Dyrcia przychodni jest koffana, leczyla koty w potrzebie a teraz zostawila im kilka piwnicznych okienek otwartych 8) ). Wiec..co zrobic? Moze zajac sie tymi kotami 'kolo jednego bloku'? Jak? Prosze o pomoc i porade.

P.S. Chcialabym chodzic tam z KIMS, tylko szkoda ze moje kolezanki są "bardzo chętne" do tego. Postaram sie namowic jedna, ona zawsze ma chec na takie i inne akcje :)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Pomóżmy kotom przetrwać zimę
« Odpowiedź #1 : 2003-11-01, 18:40 »
Ja pomagam jednej kotce, która mieszka u nas w ogródku. Codziennie dostaje trochę kici keta ;p świeżego mięcha, szynki i mleczko :) Ale chciałabym znaleźć dla niej dom..... Niestety nie jest oswojona. Nawet na mnie syc :cry: zy :(
Zapisane

Johny

  • Gość
Pomóżmy kotom przetrwać zimę
« Odpowiedź #2 : 2003-11-01, 19:46 »
Ważne są otwarte okna piwniczne,aby koty mogły wejść do piwnicy i antykoncepcja,gdy na jakiś terenie jest za duża populacja zwierząt zaczynają walczyć ze sobą,przeżywają tylko najsilniejsze,w miarę możliwości można wykonać sterylizację,albo podwiązanie po kosztach
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pomóżmy kotom przetrwać zimę
« Odpowiedz #2 : 2003-11-01, 19:46 »

awangarda

  • Gość
Pomóżmy kotom przetrwać zimę
« Odpowiedź #3 : 2003-11-01, 20:12 »
wiktoria nieprzyzwyczajaj ich do ludzi!! dawaj im jesc tak aby ona niezabardzo o tym wiedzialy... porob im budki z kartonow tylko takie aby w razie czego mogly z nich uciec i jak ci sie uda to porob dziur w oknach do piwnic;))
Zapisane

Tonks

  • Gość
Pomóżmy kotom przetrwać zimę
« Odpowiedź #4 : 2003-11-02, 00:16 »
My mamy w piwnicy mojej koleżanki pełno kotów najpierw zaczeło się od jednego a potem zaczeło ich tam być 30 a teraz 50
Tylko w zimie je bierzemy my uwielbiamy takie akcje na rzecz kotów
mamy 20 młodych i 30 starszych kotów zrobiliśmy im posłania z pudełek i starych szmatek lub koców. Odbywa się to w piwnicy mojej koleżanki Olki Która ma w piwnicy okienko a w okienku klapka a jak już kot tam wejdzie to nie wyjdzie ze snu zimowego. :->
Zapisane

Ash

  • Gość
Pomóżmy kotom przetrwać zimę
« Odpowiedź #5 : 2003-11-03, 10:00 »
Cholercia... jak mnie sąsiedzi dorwą, że robię dziury w oknach do piwnicy, to zostanę zlinczowana, a właściciel mieszkania, które wynajmuję, mnie wywali  :cry:

Chyba żeby jakieś ogłoszenie wywiesić, żeby sąsiedzi sami zajęli się kotkami - ale mocno wątpię, czy będzie jakiś odzew...  :(
Zapisane

awangarda

  • Gość
Pomóżmy kotom przetrwać zimę
« Odpowiedź #6 : 2003-11-03, 16:31 »
ash;)po kryjomu mozna wszystko:) hie hie hei cos wiem o robienu dziur w oknach do piwnicy i upierdliwych sasiadach;)
Zapisane

Martuusia

  • Gość
Pomóżmy kotom przetrwać zimę
« Odpowiedź #7 : 2003-11-09, 17:17 »
najwiekszy problem jest z sasiadami.u mnie na podworku jest bardzo duzo kotow.kotki maja kociaki kilka razy w roku.a sasiedzi sa obojetni na to i cio tu robic z takimi??? :?:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 24 zapytaniami.