Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: siu siu i qpka nie tam gdzie trzeba  (Przeczytany 868 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kochatka

  • Gość
siu siu i qpka nie tam gdzie trzeba
« : 2004-04-12, 12:36 »
od (dokładnie) trzech tygodni jest z nami Łaciatka, dwa tygodnie temu została wysterylizowana i od tamtej pory zdarzyło jej się kilka wypadków :? . Pierwszy raz nasiusiała nam na łóżko w dniu sterylki, więc myślałam, że była za słaba żeby dojść do kuwety ale kilka dni później była podobna sytuacja(znów na łóżko niestety), raz nasiusiała na moje spodnie które leżały przy łóżku no i dwa razy zrobiła qpkę do ...  wanny :? , a przed chwilą nasiusiała mi na poduszkę :?

Czasem widzę, że "kopie" w wannie więc szybciutko ją przekładam do kuwety, zazwyczaj coś robi.
Nie sądzę żeby miała jakieś problemy urologiczne, mieszkanko malutkie więc"zasięg"do kuwety dobry.
Proszę pomóżcie!!Jaka może być przyczyna i co można zrobić żeby temu zapobiec??
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
siu siu i qpka nie tam gdzie trzeba
« Odpowiedź #1 : 2004-04-12, 12:43 »
ojej to naprawde problem moze powinnas sie zgłosić do weta>>?? :wink:
Zapisane

Kira

  • Gość
siu siu i qpka nie tam gdzie trzeba
« Odpowiedź #2 : 2004-04-12, 13:45 »
nio ja nie wiem moja kicia to przez pierszy rok miala problemy z nauczeniem sie do kuwety.. :roll: robila wszedzie :lol:  po sterylce nic sie nie zmienialo :roll:
Ale ona umiala juz siusiac do kuwety... to moze wybierz sie do Weta z Kicia :roll:  moze on bedze wiedzial, o co w tym wszystkim chodzi..
Zapisane

Forum Zwierzaki

siu siu i qpka nie tam gdzie trzeba
« Odpowiedz #2 : 2004-04-12, 13:45 »

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
siu siu i qpka nie tam gdzie trzeba
« Odpowiedź #3 : 2004-04-12, 14:00 »
Eeee co wy piszecie, wet go nie nauczy do kuwety robić. Cierpilwości trzeba, a nie weta.
Niektóre koty to się całe życie tego nie nauczą. Moja mama kiedyś miała kota który uparcie jej na łóżko robił i od tamtej pory nie cierpi tych biednych kotów.
Zapisane

Kochatka

  • Gość
siu siu i qpka nie tam gdzie trzeba
« Odpowiedź #4 : 2004-04-12, 14:23 »
Kesi dziewczyny polecają wizytę u weta bo takie zachowanie może mieć podłoże w jakiś problemach zdrowotnych, moja koteczka ZAŁATWIA  się do kuwet tylko czasem się jej zdarzy jakiś drobny wypadek!!Nie podejrzewam problemów zdrowotnych dlatego chciałam się dowiedzieć czy ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązał!
Koty instynktownie zakopują swoje odchody dlatego raczej nie mają problemów z załatwianiem się do kuwety a jeśli robią to w innych miejscach to oznacza, że kot ma jakiś problem np;zdrowotny!
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
siu siu i qpka nie tam gdzie trzeba
« Odpowiedź #5 : 2004-04-13, 20:28 »
Ten temat niebył już poruszany  :? .
Zapisane

Kochatka

  • Gość
siu siu i qpka nie tam gdzie trzeba
« Odpowiedź #6 : 2004-04-13, 22:59 »
Darke Elf K. jakoś nie bardzo ostatnio rozumiem Twoje posty, wyrażaj się proszę jaśniej
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
siu siu i qpka nie tam gdzie trzeba
« Odpowiedź #7 : 2004-04-14, 07:07 »
Zapomniałem dodać pytajnika (?) ale po co to pisać jak takie tematy już są i były poruszane wielokrotnie.
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
siu siu i qpka nie tam gdzie trzeba
« Odpowiedź #8 : 2004-04-14, 11:30 »
Darke Kochatka ma problem i do nas się z nim zwraca, chciała porady :roll:  Jest tutaj od niedawna i nie może wiedzieć ile razy był jaki temat poruszany :bezsilny: Ja też w potrzebie zawsze coś tutaj piszę bo wiem, że mogę na Was liczyć :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

siu siu i qpka nie tam gdzie trzeba
« Odpowiedz #8 : 2004-04-14, 11:30 »

Kochatka

  • Gość
siu siu i qpka nie tam gdzie trzeba
« Odpowiedź #9 : 2004-04-14, 12:27 »
Dzięki Skarbie za zrozumienie to samo napisałam Darke Elf K. na pw!! :wink:

Ja już znalazłam wyczerpującą odpowiedź dotyczącą tego problemu, jakby ktoś miał podobny to podaję stronkę
http://www.vetserwis.pl./kot_mocz.html

Dzięki wszystkim za pomoc!!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 24 zapytaniami.