Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: definicja dresa  (Przeczytany 2817 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
definicja dresa
« : 2006-04-21, 19:36 »
z góry zaznaczam że nie mam na celu nikogo obrazić :P kopiuje to z pewnej strony :)

MAŁA DEFINICJA DRESA: -> -> Dresik (obijus mordus)

Stworzenie niezwykle inteligentne. Potrafi w miarę umiejętnie posługiwać się kijem. Dresik składa się z krępego korpusu z mocno rozbudowanymi kończynami górnymi i dolnymi, oraz małą główką ze śladowym płatem czołowym. Charakterystyczną cechą dresika są trzy paski wzdłuż całego ciała.
Występowanie:
Dresiki są drapieżcami. Występują w stadach, na terenach gęsto zabudowanych. Prowadzą głownie nocny tryb życia. Swoje terytorium oznaczają moczem. Najczęściej czynią to w okolicach przystanków komunikacji miejskiej oraz kiosków. Podkreślają w ten sposób swoją dominację nad resztą zwierząt. Obecność na swoim terytorium oznajmiają innym zwierzętom również głośnymi rykami. Jedynym zagrożeniem dla dresika jest inny dresik. Do walki pomiędzy adresikami dochodzi, gdy zostaje naruszone terytorium danego stada przez członka obcego stada.
Rozmnażanie:
Aby doszło do zbliżenia z samicą, dresiki muszą wprowadzić się w nastrój zwany potocznie upojeniem alkoholowym. Wtedy nie ma znaczenia wygląd samicy. Samo zbliżenie trwa zwykle nie dłużej niż trzy minuty. Dresiki służą jedynie jako reproduktory, bowiem po zapłodnieniu zostawiają samice wraz z młodymi.
-->> Życie dresików jest przedmiotem badań dwóch światowej sławy naukowców: magistra Funkcjonariusza-Policji oraz prof. Sędziego. Zajmują Się oni dokładnym badaniem życia i obyczajów dresików oraz prowadzą specjalny naukowy spis wszystkich dresików. Dzięki temu zoologowie będą mieli pełną wiedzę, na temat tych ciekawych drapieżników.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

ESIO

  • Gość
Odp: definicja dresa
« Odpowiedź #1 : 2006-04-21, 19:38 »
Dobre  :lol:
Tylko przesadzone :P
A sam często chodze w dresie :jupi2:
,,Ja lubie dres, dres spoko jest"
Zapisane

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: definicja dresa
« Odpowiedź #2 : 2006-04-21, 20:49 »
Oj ESIO, to że chodzisz czasem w dresie nie znaczy że jesteś dresem :P Jakbyś np. odczuwał wielką chęć ogolenia się na łyso, kupienia bmki i złotego łańcucha to wtedy możesz się niepokoić... ;p

A tekst spoko :wink:
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Forum Zwierzaki

Odp: definicja dresa
« Odpowiedz #2 : 2006-04-21, 20:49 »

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: definicja dresa
« Odpowiedź #3 : 2006-04-21, 21:29 »
http://blond-bond.blog.onet.pl/2,ID77146014,index.html  - tu też ciekawa definicja jest :P

Jaśka

  • Gość
Odp: definicja dresa
« Odpowiedź #4 : 2006-04-22, 09:42 »
ggrrrr nie smieszy mnie to :roll:
Czemu nie ma definicji np. "metal to brudas ble ble ble"
Glupie stereotypy ....
Cytuj
Jakbyś np. odczuwał wielką chęć ogolenia się na łyso, kupienia bmki i złotego łańcucha to wtedy możesz się niepokoić...
No i koleny stereotyp... czy ktos kto ma BMW i zloty łancuch jest dresem ? zanujace....
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: definicja dresa
« Odpowiedź #5 : 2006-04-22, 10:21 »
Jaśka na pewno jest ale albo nei znalazłąm albo nikt jeszcze nie napisał. Tymbardziej że metale których znam (a sporo tego) umieją sie z siebie śmiać :D

O było kiedyś coś takiego o satanistach ... jak rozpoznać satanistę czy coś wtym stylu. Mi pokazała to koleżanka która jest "metalem" i sama się z tego naśmiewała. Ludzie troszkę poczucia humoru bo to nie sposób śmiać się z innych tylko z siebie  :|
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: definicja dresa
« Odpowiedź #6 : 2006-04-22, 10:47 »
Cytuj
Cytuj
Jakbyś np. odczuwał wielką chęć ogolenia się na łyso, kupienia bmki i złotego łańcucha to wtedy możesz się niepokoić...


No i koleny stereotyp... czy ktos kto ma BMW i zloty łancuch jest dresem ? zanujace....


Oj Jaśka, to był żart. W taki sposób powinnam się obrażać za każdy kawał o blondynkach :)
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

ESIO

  • Gość
Odp: definicja dresa
« Odpowiedź #7 : 2006-04-22, 11:25 »
Zapisane

sylwas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 265
Odp: definicja dresa
« Odpowiedź #8 : 2006-04-22, 11:32 »
zarty zartami ale jaska ma swoja racje jesli chodzi i sterotypy i ich bezwiedne powielanie...
sorki ze zboczylam z tematu i nie powiem kawalu tym razem  ;p
Zapisane
Lepiej jest mieć częściowo rację niż być całkowicie w błędzie!

Forum Zwierzaki

Odp: definicja dresa
« Odpowiedz #8 : 2006-04-22, 11:32 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: definicja dresa
« Odpowiedź #9 : 2006-04-22, 20:06 »
tak, Jak rozpoznac satanistę było boskie ! masz do tego linka jeszcze gdzieś  ??

niestety, ale większość "dresów" z którymi się zetknęłam, za takie hasła by mnie wręcz zlinczowali, ponieważ ich inteligencja jest na tyle ograniczona. Niestety, ale oni sami chcą, żeby ludzie ich podziwiali za ich mięśnie, i to, że noszą markowe dresy, klną, i ile to potrafią wypić. na dodatek są z tego dumni, i bardzo ich to bawi. A więc ja raczej poglądu nie zmienię.

Oczywiście inną kwestią jest, jeśli ktoś nosi dres jako odzież sportową, rekreacyjną, czy tak poprostu, to rozumiem, ale przeciętny mężczyzna chcąc wyglądać elegancko zakłada koszulę, i / lub garnitur i jest spoko. Ludzi dla których "strojem odświętnym jest dres poważnie traktować nie mam zamiaru.
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: definicja dresa
« Odpowiedź #10 : 2006-04-23, 11:28 »
Ja noszę dres w domu :P
bo dres jest wygodny :)

Phum ... poczkaj poszukam tego linku :)
Bu nie umiem znaleźć :(
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

shogomad

  • Gość
Odp: definicja dresa
« Odpowiedź #11 : 2006-04-23, 18:14 »
Hehehe dobre :P ja tam do dresu nic nie mam :p na wf lub na tenisa jest akuratni :P
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: definicja dresa
« Odpowiedź #12 : 2006-06-04, 09:18 »
fajne
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: definicja dresa
« Odpowiedź #13 : 2006-06-04, 10:41 »
Ja nienawidze stereotypów,ale ktos w końcu musi je tworzyć :|.Pierwszy stereotyp że dres to półgłówek,w większości przypadków niestety się zgadza.Wystarczy tylko posłuchać ich rozmów,przykład rozmowy dwóch dresów ostatnio zasłyszana D1:Idziesz z nami na melanż?D2: Ku...nie moge ide tera do mojej dupy(w sensie dziewczyny) :/.Jak chłopak może mówić tak na swoją dziewczyne? Ręce i nogi :) opadają.Drugi stereotyp, że metal to brudas jest o tyle przykry ,że ja sama kiedyś mimo iż metalem nie byłam chodziłam tylko w czarnych ciuchach,w glanach.Inni starali się za wszelką cene mnie zaszufladkować jako metal. :P A wracając właśnie do tego stereotypu,często widze ''metali'' nie wiem czy prawdziwych z przerażająco brudnymi włosami,jak ktoś ma długie włosy to musi o nie dbać,żeby wyglądały estetycznie.Chyba że jest to jakaś własna walka z systemem ;p.Jednak to co zobaczyłam ostatnio przeszło moje najśmielsze oczekiwania,chłopak oprócz brudnych włosów miał kilkucentymetrowe brudne szpony,bo paznokciami tego nazwać nie było można. :|.I ja się po prostu potem nie dziwie,że tworzą się takie głupie stereotypy,pokrzywdzeni sa ludzie,którzy chodzą w dresie,bo tak im wygodnie,czy osoby ubierające się na czarno(mówie tu o sobie :roll:) lub metale,którzy dbają o higiene.Trzeba postarać się,aby nie uogólniać.Ja sama z tym walcze,czasem wychodzi,czasem nie. :|.
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: definicja dresa
« Odpowiedź #14 : 2006-06-05, 14:30 »
Stereotypy są dla głupich, nie uważam, by ktoś mądry w nie wierzył  :P
Swoją drogą zawsze mnie zastanawiało, dlaczego nie ma żadnego stereotypu o brunetce?  :lol: Ja przynajmniej nie znam.

Co do tych nazw na dziewczyny... Wychodzę dziś z pszem. Jeden z naszych osiedlowych "drapieżników" ( :papa: ) dzwoni przez komórkę do swojej lali. Wita ją słowami następującymi: "Cześć lodziaro" xP

Tekst o dresach mnie bawi  :lol:. W naukowy sposób opisuje stworzenia, które mam okazję słyszeć i podziwiać czasem nawet do drugiej w nocy xD
Poza tym- komu coś takiego przeszkadza? To jest dla śmiechu, nie po to, by kogoś poniżyć, tak mi się przynajmniej wydaje xD Równie dobrze mógłby ktoś takie coś wymyślić o metalach, o skejtach, moherowych babciach itd. Możliwości jest wiele xD
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Forum Zwierzaki

Odp: definicja dresa
« Odpowiedz #14 : 2006-06-05, 14:30 »

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: definicja dresa
« Odpowiedź #15 : 2006-06-05, 16:02 »
Cytuj
Swoją drogą zawsze mnie zastanawiało, dlaczego nie ma żadnego stereotypu o brunetce?

Stereotypu to chyba faktycznie nie ma, ale na pocieszenie powiem ci kawał (o brunetce)
Siedzą w barze facet, blondynka i brunetka.
Facet mówi do blondynki:
-Idź zobacz czy cię w domu nie ma...
Blondynka wstała i poszła. Facet mówi do brunetki:
-Widzisz jaka ona głupia?
-Faktycznie głupia! Przeciaż mogła zadzwonić...

Może znacie nie wiem, ale mi się podoba ;p
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: definicja dresa
« Odpowiedź #16 : 2006-06-05, 18:26 »
Fajny  :lol:
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 25 zapytaniami.