Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)  (Przeczytany 8159 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Oglądał ktoś? jesli tak to jakie wrażenia? Bo moje po obejrzeniu sa takie, że nikomu nie polecam...

to powyżej było na temat filmu "creep". podobne zdanie mam na temat ostatnio reklamowanego "zejścia", chociaz ten drugi jest minimalnie lepszy (doslownie - minimalnie...) i ogolnie - zna ktos  TOTALNIE beznadziejne filmy? niekoniecznie horrory...
« Ostatnia zmiana: 2006-02-24, 16:59 autor Iras »
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Creep - Lęk (horror)
« Odpowiedź #1 : 2006-02-12, 19:03 »
Czyli jakie te wrażenia Iras??  :chytry:
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Creep - Lęk (horror)
« Odpowiedź #2 : 2006-02-12, 19:12 »
wrażenia sa takie , że - rutynowy poczatek (dwóch gosci czysci kanaly, znajduja tunel 'ktorego przedtem nie bylo" slysza krzyk i co robia? oczywiscie chodza...) potem widok jakiejś imprezy, jedna dziewczyna wychodzi, nie daje rady złapać taksówki, wiec idzie do metra - ma 6 minut do ostatniego pociagu i co? oczywiscie zasypia i budzi sie gdy nikogo juz nie ma. No i oczywiscie wchodzi do tunelu -bo wszystko pozamykane) blablabla Fabuły w tym filmie się nie uświadczy - jedyne co jest to uciekanie przed czymś co zabija (co to jest widz dowiaduje się mniej wiecej w 40 minucie)po dowiedzeniu sie oglada sie to chyba tylko po to by uzyskac odpowiedz dlaczego... ogolnie masa krwi, ścieki, uciekanie, zero napiecia i w koncu idiotyczny koniec, ktory nie daje nawet namiastki odpowiedzi...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Creep - Lęk (horror)
« Odpowiedz #2 : 2006-02-12, 19:12 »

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Creep - Lęk (horror)
« Odpowiedź #3 : 2006-02-12, 21:02 »
Eeee tam.. To musi być tandeta w takim wypadku  :P
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Creep - Lęk (horror)
« Odpowiedź #4 : 2006-02-13, 06:57 »
nawet sobie nie wyobrażasz jaka... klatwa była tandetą, ale to bije chyba wszystko..
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #5 : 2006-04-17, 17:53 »
A co ty! Klątwa była świetna! No, ale każdy ma swój gust. A co do pytania to według mnie totalnie popaprany film to:"21 gram" Może ktoś oglądał? Ktoś miał tak pomotany pomysł żeby te wszystkie wydarzenia pociachać i pomieszać że w końcu to trudno się zorientować co się dzieje w danej chwili a co jest retrospekcją z przeszłości... A może to ja po prostu nie rozumiem nowoczesnej sztuki robienia filmów :P
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #6 : 2006-04-17, 19:00 »
"Klątwa" taka sobie, obie, drugia gorsza... w drugiej raczej o nic nie chodziło poza nastraszeniem... postępowanie bohatwrów bardzo często nie miało sensu. "21 gramów" nie było złe, powiedziałabym ok. Jak Ci się nie podobało o nie oglądaj "Amores Perros"... ;) też ludzi łączy, m. in. jedno zdażenie i jest "poszatkowane" jak się wyraziłaś. (Łoj, kurka bym sobie któryś obejrzała...) Filmy tego typu takie są, że trzeba mózgiem ruszyć... ;)
Zapisane

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #7 : 2006-04-17, 19:03 »
Drugiej "Klątwy" niestety nie oglądała... W "21 gram" w sumie wątek był ciekawy, ale te pociachane sceny według mnie zepsuły cały film
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #8 : 2006-04-17, 19:04 »
Rajuś, ja już dawno przestałam oglądać te masowo produkowane amerykańskie "horrory" - wszystkie mają ten sam oklepany schemat i zero klimatu. Ostatnim filmem, jaki widziałam w kinie (nie licząc JP2, cała szkoła na to szła...) był "The Shutter - Widmo" . Horror tajlandzki zdaje się, i zrobił na mnie spore wrażenie... Może nie tyle straszny, co odbiegający znacznie od tego co kiedyś się oglądało...
"Klątwa" - byłam ze znajomymi, i poza jedną dziewczyną która 3/4 filmu spędziła schowana za torbą popcornu, wszyscy się śmiali... Dziwny film...
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Forum Zwierzaki

Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedz #8 : 2006-04-17, 19:04 »

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #9 : 2006-04-17, 19:08 »
To prawie tak jak u mnie w domu na "Pile" (Nie, wcale nie jesteśmy jakąś rodziną psychopatycznych morderców...  ;p :evil:
****************************************************************************
Właśnie sobie przypomniałam kaszanę roku: "The Blair Witch Project" No normalnie większej kichy chyba nie oglądałam. Druga część była w sumie spoko, ale pierwsza szkoda gadać. A wy oglądaliście?
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #10 : 2006-04-17, 19:16 »
"Klątwa" - byłam ze znajomymi, i poza jedną dziewczyną która 3/4 filmu spędziła schowana za torbą popcornu, wszyscy się śmiali... Dziwny film...
Ja byłam też ze znajomymi. Koleżanka, jej chłopak i znajomy. I ten ostatni z 2h wzrostu też oczka mu wyszły, przestał szamać popkron, oddała nam... a potem straszyliśmy go robiąc "e e e... ee... eee... e... eee..."
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #11 : 2006-04-17, 20:53 »
Trzecia - co do Blair Witch to mam takie zdanie jak ty (ale ogladalam tylko 1 czesc)
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #12 : 2006-04-17, 20:59 »
"Hostel" - jak to jest horror,to w takim razie horrory mnie nudzą ;)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #13 : 2006-04-18, 12:29 »
Dokładnie, Hostel to największe dno jakie widziałam. :P
A Creep, czyli Lęk oglądałam, i powiem nawet, że się nieźle uśmiałam. :lol:
Ten koleś to był tym dzieckiem ze zdjęcia czy byłym chirurgiem wykonującym aborcję? :P
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #14 : 2006-04-18, 15:16 »
Cytuj
A Creep, czyli Lęk oglądałam, i powiem nawet, że się nieźle uśmiałam. Laughing
Ten koleś to był tym dzieckiem ze zdjęcia czy byłym chirurgiem wykonującym aborcję?

szczerze mowiac, to lek ogladalam, gapiac sie bezmyslnie w ekran i zastanawiajac sie kiedy zacznie sie cos ciekawego - i tak mi minal caly film...

a ten koleś to był chyba wynikiem aborcji (tzn - zostal wyskrobany)... w kazdym razie byl "dzieckiem" czy ze zdjecia to nie wiem, ale mial na tym pasku na reku napisane imie, ktore bylo tez na jednym z lozeczek...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedz #14 : 2006-04-18, 15:16 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #15 : 2006-04-18, 21:10 »
Iras, wiem, co znaczy dziecko z aborcji. :lol:
Nie no, bo mi się wydawało, że ten doktorek ze zdjęcia na tym chłopcu eksperymentował i dlatego taki nie ten teges wyszedł. :P A powiedz mi jeszcze jedno, bo nie dowidziałam... kogo karmił ciałami ludzi? :chytry:
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #16 : 2006-05-07, 17:47 »
nie pamietam dokladnie, ale chyba szczury... boshe.. tak durnego i nudnego filmu to daaaaawno nie ogladalam... bardzo dawno... teraz to normalnie strach isc na cokolwiek do kina, bo moze okazac sie jeszcze gorsze...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #17 : 2006-05-20, 19:26 »
Klątwa mi się nie podobała :) taka... badziewna momentami.
Ale Lęk podobał mi się. Może nie jakiś super ekstra ciekawy, ale nie najgorszy.
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #18 : 2006-05-31, 10:15 »
Co do horrorów to polecam "Śmiertelną Gorączke",baaardzo mi się podobała.Musze wreszcie obejżeć "Piłe" bo aż siara że mianiaczka horrorów jej nie widziała....
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #19 : 2006-05-31, 10:22 »
Eh... i miałam okazję obejrzeć, bo miałam chętnego do towarzstwa... ale nie miałam ochoty... Nigdy "Pił" nie oblukam... :P
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #20 : 2006-06-01, 17:05 »
Był ktos na Silent Hill ?
http://multikino.pl/9440,12,11466,film.html

Dzisiaj mam na to isc ze znajomymi, ale nie wiem czy warto :/

Dobra juz bylam na tym filmie i... naprawde polecam :D To nie byl typowy herror, film był taki specydiczny, inny niz wszystkie :)
« Ostatnia zmiana: 2006-06-01, 23:01 autor Ola14 »
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedz #20 : 2006-06-01, 17:05 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #21 : 2006-06-02, 20:38 »
Dzis o 23:50 "Koszmar z ulicy Wiazow". 1 gwiazdka w moim programie :P... Nie wiem, moze obejrze.

EDIT:
Na TVP1
Zapisane

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #22 : 2006-06-02, 20:46 »
Ja też obejrzę ( jak nie usnę ;p)
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #23 : 2006-06-02, 21:15 »
A w sobote Krzyk, na TVP 2 o 23:00 i Straszny film 2 na Polsacie.
EDIT:
Trzecia, masz bledny podpis ;)
« Ostatnia zmiana: 2006-06-03, 08:40 autor Julias »
Zapisane

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #24 : 2006-06-04, 12:02 »
Oglądałam "Krzyk" .  NIe wiem może ja jestem jakaś nienormalna ale brechtałam się cały film... :P
A fragment "I pamiętajcie: Pan dyrektor was kocha" normalnie rozłożył mnie na łopatki :lol:
Zdecydowanie więcej takich "komedii"

Ps. Dzięki Julias za wiadomość już poprawiam :)
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: "Horrory" w dzisiejszych czasach (zmiana tytulu)
« Odpowiedź #25 : 2011-03-14, 21:12 »
Takie stare, a jakie aktualne.

"Zmierzch" :lol:.
Zapisane
Podpis bez przekazu.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.157 sekund z 30 zapytaniami.