Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: miś  (Przeczytany 4995 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasia8989

  • Gość
miś
« : 2005-05-20, 16:33 »
przed chwilą niedzwiedz rozszarpał kobietę w chorzowzkim zoo
spadla z murku ludzka glupota  granic nie zna
i pewnie jeszcze niedzwiedzie uśpią ;/
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: miś
« Odpowiedź #1 : 2005-05-20, 19:05 »
Raczej nie uśpią bo niedźwiedzie były za ogrodzeniem, to babka wykazała się ogromną nieodpowiedzialnością :?

Już wyobrażam sobie te wspaniałe nagłówki gazet...fakcie albo SE..
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: miś
« Odpowiedź #2 : 2005-05-20, 19:33 »
To ta głupia baba weszła na murek wybiegu i spadła na wybieg :| Gdzie tu wina miśków?? Przeciez jest tabliczka, że nie wolno wchodzić na murek :roll:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Forum Zwierzaki

Odp: miś
« Odpowiedz #2 : 2005-05-20, 19:33 »

kasia8989

  • Gość
Odp: miś
« Odpowiedź #3 : 2005-05-20, 20:17 »
no właśnie ale brukowce pewnie całą winę dadzą na misie dlatego też tak napisałam ;(
a tej kobiety wcale mi nie żal sorry ale osoby tak nieodpowiedzialnej , bezmyślnej opłakiwać się nie da. Zeby tylko na murek tam jeszcze ogrodzenie jest ktore musiała przejść!!
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: miś
« Odpowiedź #4 : 2005-05-20, 20:22 »
Miśków z tego co wiem nie uśpią, przecież to nie ich wina, to nie są zwierzęta domowe, ale tak naprawde dzikie kierujące sie instynktem. Myślały napewno ze jest to ich jedzonko
A tak po za tym zadziwiają mnie ludzie...eh
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: miś
« Odpowiedź #5 : 2005-05-20, 20:59 »
wiecie jka mi kiedys pracownik jednego zoo powiedział??
Że zoo byłoby super instytucja bez zwiedzających...;)
No ale o to chodzi żeby ich było dużo żeby się o zwierzakach uczyli...
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Bonsai

  • Gość
Odp: miś
« Odpowiedź #6 : 2005-05-20, 23:27 »
EEEE..... czemu od razu na miśka? Jak tak, to rzeczywiście wina tej babki.... Pcha sie tam gdzie nie trzeba.... Bedziemy protestowac! :) (jesli beda chciali je uspic)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: miś
« Odpowiedź #7 : 2005-05-20, 23:33 »
Tak myślałam, że to bedzie wątek o tym... Raczej nikt się misiami nie przejmuje. Leca tylko teksty, że na pewno wybieg był dobrze zabezpieczony... :roll: Szybkie te misie swoją drogą... albo nie oswojone wogóle, albo uznają, że wszystko co im się wrzuca ma być pokarmem... Po prostu zdziwło mnie, że wedłóg relacji jak tylko ta kobieta wpadła, to od razu wszystkie okoliczne misie w pół sekundy się na nią żuciły...

Może do ludzi dotrze, że misie to nie pluszaki i wogóle zwierzęta dziwkie... Taki niedźwiedź nawet oswojony, nie zdaje sobie sprawy ze zwojej siły...
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Odp: miś
« Odpowiedź #8 : 2005-05-20, 23:39 »
Z reszta... Jak oswoić "misia"? To nie piesek , kotek czy myszka z która można się pobawić, pogłaskać.... Z daleka wygladaja pieknie, chce sie je poglaskac, byc jak najblizej, w koncu wydaja sie takie mile... A potem placz i glosy, aby je uspic.... To ludzie sa glupi, nie niedzwiedzie. Bo misie robia tak jak zostaly do tego stworzone, a czlowiek - wpycha nos zawsze nie tam gdzie trzeba, bo wydaje mu sie ze jest juz panem.... :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: miś
« Odpowiedz #8 : 2005-05-20, 23:39 »

Naomi151

  • Gość
Odp: miś
« Odpowiedź #9 : 2005-05-21, 10:17 »
Pewnie babeczka chciała pogłaskać misiaczka, bo myślała, że to takie miłe pluszaczki :D absolutnie to nie wina niedźwiedzi, a ludzkiej bazmyślności...
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: miś
« Odpowiedź #10 : 2005-05-21, 13:32 »
Ja podejrzewam, że kobieta była pijana i wpadła, może ktoś popchnął albo chciała się zabić.
Pogłaskac miśków w chorzowskim zoo się nie da, bo są oddalone od zwiedzających.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Wilczurek

  • Gość
Odp: miś
« Odpowiedź #11 : 2005-05-21, 16:46 »
Właśnie... Podejrzewają, że kobieta chciała popełnić samobójstwo, bo kto normalny chodziłby po murku? Chwila nieuwagi i bum... Wiem jak to w tym Zoo wygląda, bo tam wiele razy byłam. Są tabliczki z zakazami itd... Miśki ją tak zmasakrowały ponoć, że nawet wieku dokładnego nie idzie ustalić. Babka nie miała też dowodów tożsamości i nie wiadomo kto to jest... Dziwne, nie?
A co do misiów, to w DZ była wypowiedź chyba dyrektora Zoo że może się ktoś odezwać, żeby je uśpić, ale je będą bronili, bo przeca on postąpił wedle instynktu...
Zapisane

Kacper

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 751
  • :)
Odp: miś
« Odpowiedź #12 : 2005-05-22, 10:56 »
Pewnie była pijana,albo chciała popełnić samobójstwo z jakimś rozgłosem. bo gdyby chciała normalnie bez wielkiego rozgłosu popełnić samobójstwo to albo by się powiesiła lub przedawkowała leki.Misie były pewnie zupełnie nie osfojone lub bardzo terytorialne.
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: miś
« Odpowiedź #13 : 2005-05-22, 13:13 »
Misie były pewnie zupełnie nie osfojone lub bardzo terytorialne.

Mysle że tu nalezy cos wyjasnić. Niedźwiedź ( a nie miś ) jest zwierzeciem dzikim. To pierwsze, podstawaowa i jedyna zasaada, od któtrej wychodzą wszytskie inne...
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Wilczurek

  • Gość
Odp: miś
« Odpowiedź #14 : 2005-05-22, 19:25 »
No właśnie, niedźwiedzie postąpiły zgodnie z instynktem: zaatakowały intruza na swoim terenie, tym bardziej, że go nie znały!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: miś
« Odpowiedz #14 : 2005-05-22, 19:25 »

kasia8989

  • Gość
Odp: miś
« Odpowiedź #15 : 2005-05-23, 09:51 »
szkoda tylko że zrobila to (jeśli chciałam popełnić samobójstwo) kosztem zwierząt na które teraz większość "inteligentnych" ludzi najeżdża.
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: miś
« Odpowiedź #16 : 2005-05-23, 09:57 »
Kobieta po upadku zaczeła krwawić i podobno to był główny powód ataku.Krew na pewno pobudziła niedźwiedzie.....teraz ustali to policja
Wątpię,że uśpią niedźwiedzie.Cała wina (moim zdaniem) leży po stronie kobiety lub kogoś kto ją zepchnął(nie wiadomo dokładnie)
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Wilczurek

  • Gość
Odp: miś
« Odpowiedź #17 : 2005-05-24, 08:27 »
Czy zepchnął? Ten murek jest dosyć wąski i raczej straciła równowagę...
A zresztą, czemu maja usypiac niedźwiedzie? Za to, że zachowały się wedle instynktu? Przecież one ni musza być łagodne, to dzikie zwierzęta!
Mi sie wydaje, że ona chciała samobójstwo popełnić... W Zoo raczej mało kto chodzi samotnie... dziwne, że nikt nie widział tego zdarzenia...
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: miś
« Odpowiedź #18 : 2005-05-24, 11:45 »
Biedne niedzwiedzie są teraz zamknięte w klatce, nie sa wypuszczane za wybieg.
Ciekawe czy opiekun niedzwiedzi nie będzie się bał wchodzić do nich. 
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

kasia8989

  • Gość
Odp: miś
« Odpowiedź #19 : 2005-05-24, 15:42 »
dzisiaj słyszałam że ponoć mąż mogł ją zepchnąć :D
niedzwiedzie najbardziej ucierpiały:(
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Odp: miś
« Odpowiedź #20 : 2005-05-24, 18:26 »
Zeby sie nie zatruły czymś.. podobno pozarły nawet ciuchy...
Głodne niedozywione czy co??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: miś
« Odpowiedz #20 : 2005-05-24, 18:26 »

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: miś
« Odpowiedź #21 : 2005-05-24, 19:54 »
Głodne niedozywione czy co??

Napewno są dobrze odrzywione !!
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

mafinia

  • Gość
Odp: miś
« Odpowiedź #22 : 2005-05-24, 20:41 »
winny w tej sprawie jest napewno czlowiek....
a ja dzisiaj ogladajac tv uslyszalam o niedziwedzicy ktora otworzyla sobie brame od rezydencji i kapala sie w basenie..... bylo jej garaco wiec chciala sie orzezwic
wlasciciele musieli przezyc niezly szok znajdujac misiaczka w wodzie
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: miś
« Odpowiedź #23 : 2005-05-26, 10:56 »
Ludzie nie zdają sobie sprawy z zagrożenia jakie niesie ingerencja w środowisko dzikich zwierząt. Niegdyś na miejscu dzisiejszych miast żyły spokojnie zwierzęta, a obecnie maja dla siebie coraz mniej miejsca dla siebie. Muszą jakoś żyć i przeżyć, a na takich resztkach terenów jakie im pozostały to raczej niemożliwe i wchodza w środowisko ludzi...

A co do tego, że miśki może były głodne, to na pewno nie... A jeśli nawet, to nie spowodowało by to raczej ataku. Po prostu baba wtargnęła na ich terytorium. Na dodatek jej nie znały i tragedia... Jeśli to faktycznie było samobójstwo, to mogła se inne miejsce kobiecina wybrać, bo teraz miśki moga mieć kłopoty a to taka fajna atrakcja z Chorzowa ;(
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: miś
« Odpowiedź #24 : 2005-05-26, 22:20 »
byłam dziś w chorzowski zoo
stwierdzam że wieli sie tam poprawilo od mojej ostatniej wizyty nie licząc tego że kucom wogóle nie przycina się kopyt i chodzą z płetwami!!(ogierek chcial mnie zeżreć:P)
no ale nie o tym ja o zachowaniu ludzi :
1 idzie sobie babka obok kucyków które lnieją i krzyczy dk swojej córeczki: ani chodż z tąd ten konik jest stary i chory może (zatkalo mnie)
2wszędzie pisze nie karmić zwierząt i po jakiego grzyba ludzie karmią słonie , małpy itd
3.Jestem oburzona czymś lamopodobnym tylko ze w andach mieszka zwierzak fajny tylko że mnie sadystycznie opluł i burczał:P biedak za wszelką cene chcial wyjść z klatki
4 najleprze:
stoje w kolejce po bilety a przedemną dialog
p kupująca bilet
-jak się czują misie
kasjerka
-a dobrze
pani
-a kłopotów z trawieniem tej kobiet nie mają??
no myślalam że padne :D:D:D:D:)
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: miś
« Odpowiedź #25 : 2005-05-26, 22:25 »
A no to nieźle z tym dialogiem :)

Już nie mówię, że kiedys stałam przy klatce z samicami lwów i dialog matki z dzieckiem:
dziecko: mamo, czy to są tygryski?
mama: tak córeczko, to sa tygryski

Tylko cusik te tygryski paseczków nie miały...
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: miś
« Odpowiedź #26 : 2005-05-27, 03:38 »
Ale co se misie poszalały, to ich....wreszcie miały jakąś atrakcję - spadło coś konkretnego, a nie ciągle te słone paluszki...
Zapisane

Rincevind

  • Gość
Odp: miś
« Odpowiedź #27 : 2005-05-27, 10:31 »
mozna by tak spasac naszych politykow tylko ze ziwrzaki by sie potroly, albo innej niestrawnosci dostaly niestety:-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: miś
« Odpowiedz #27 : 2005-05-27, 10:31 »

Wilczurek

  • Gość
Odp: miś
« Odpowiedź #28 : 2005-05-28, 15:58 »
Taaak... Teraz nowa moda, jak ktoś Cię wkurza, zepchnij go do miśków...
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: miś
« Odpowiedź #29 : 2005-06-10, 15:11 »
kto normalny przechadza sie po ogrodzeniu wybiegu dla miśków??
to ze nie wykryli u niej alkoholu ani narkotykow to nie znaczy ze jest normalna.
dla mnie to jest cos niewyobrazalnego zeby oskarzac niedxwiedzie trzymac je w zamknieciu i robic glupie badania tylko dla tego ze lniektorzy ludzie maja małe mozgi!!
nic dziwnego ze miski rozszrpały....jak by mi sie ktos tak wtranzolił do domu tez bym rozszarpała:D
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 27 zapytaniami.