Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dobry wieczór  (Przeczytany 1944 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Małgorzata124

  • Wiadomości: 0
Dobry wieczór
« : 2011-06-06, 21:52 »
witajcie mam dwa pieski, Bartka takiego małego już dosyć sędziwego kundelka i Barego mieszańca owczarka kaukazkiego z labladorem piękny spory piesek.
Zarejestrowałam się żeby korzystać z Waszych  cennych dla mnie porad i może jak pokaże swoje pieski to może dowiem się jeszcze coś ciekawego o moich psiakach.
Pochodzę z dolnośląskiego i uwielbiam moje psiaki  :/
Nie mogę nic znaleźć w w internecie na temat takiej mieszanki jak kaukaz i lablador, bardzo będzie mi miło kogoś poznać takiego, kto będzie coś wiedział na temat takiej mieszanki, ogólnie jest cudowna i zastanawiam się czy charakter mu się zmieni na razie Bary ma 11 miesięcy i jest bardzo mądry i ułożony nadzwyczajnie, bo w sumie nie mam doświadczenia w psach tego typu zwykle miałam kundelki, takie opszczekiwacze a Bary jest inny.

pozdrawiam Małgorzata
Zapisane

Małgorzata124

  • Wiadomości: 0
Odp: Dobry wieczór
« Odpowiedź #1 : 2011-06-06, 21:53 »
witajcie mam dwa pieski, Bartka takiego małego już dosyć sędziwego kundelka i Barego mieszańca owczarka kaukazkiego z labladorem piękny spory piesek.
Zarejestrowałam się żeby korzystać z Waszych  cennych dla mnie porad i może jak pokaże swoje pieski to może dowiem się jeszcze coś ciekawego o moich psiakach.
Pochodzę z dolnośląskiego i uwielbiam moje psiaki  :/
Nie mogę nic znaleźć w w internecie na temat takiej mieszanki jak kaukaz i lablador, bardzo będzie mi miło kogoś poznać takiego, kto będzie coś wiedział na temat takiej mieszanki, ogólnie jest cudowna i zastanawiam się czy charakter mu się zmieni na razie Bary ma 11 miesięcy i jest bardzo mądry i ułożony nadzwyczajnie, bo w sumie nie mam doświadczenia w psach tego typu zwykle miałam kundelki, takie opszczekiwacze a Bary jest inny.

pozdrawiam Małgorzata
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Dobry wieczór
« Odpowiedź #2 : 2011-06-06, 23:11 »
hej :)
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Dobry wieczór
« Odpowiedz #2 : 2011-06-06, 23:11 »

Małgorzata124

  • Wiadomości: 0
Odp: Dobry wieczór
« Odpowiedź #3 : 2011-06-07, 22:36 »
Witaj   :)przepraszam ze powtórzyłam się ale jakoś jeszcze nie idzie mi :oops:
To moje siaki
Bartek


Uploaded with ImageShack.us

Bary



Uploaded with ImageShack.us
Zapisane

Aja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 24
Odp: Dobry wieczór
« Odpowiedź #4 : 2011-06-08, 00:29 »
Witaj :)

Matko i córko... to pierwsze co przyszło mi na myśl - kaukaz z labradorem? ;D Jaki charakter wyszedł z tej mieszaniny? Toż to przecież dwie skrajności?
Zapisane

Małgorzata124

  • Wiadomości: 0
Odp: Dobry wieczór
« Odpowiedź #5 : 2011-06-08, 17:10 »
Witaj to prawda dwie skrajności,ale piesek jest istnym cudem, bardzo łagodny, niezwykłe inteligentny, rozumie czego od niego oczekuję, zero agresji, przytulanka, chodzi spać po słowach Baruś idź spać zwykle robi to około godziny 10.00, jak idziemy na spacer to pilnuje  żeby wszyscy byli blisko siebie , nie może osoba zostać w tyle bo on się wraca i idzie za nią, niczego w domu podczas dorastania mi nie zniszczył, wiedział ze w samochodzie nie można wymiotować, chociaż bardzo mu się chciało dopiero jak przyjechaliśmy do domu to szybciutko pobiegł na miejsce gdzie spał i tam "nabrudził", bardzo lubi się kąpać mógłby siedzieć w wannie godzinami tylko żeby była woda, wszystko robi na czas, je, śpi i woła na spacerek, nie zrobi w domu ani w ogrodzie , nie poniszczy rabat wie ze nie wolno, biega po ścieżkach których my chodzimy, reaguje na każdą uwagę na drugi raz tego już nie robi, jet naszą przytulanką, ma bardzo dziwne futerko dosyć długie,od głowy do ogonka kręcioły , po bokach średnie i przylegające do ciała i dwa kolorki i śmieszny długi ogonek z białym pędzelkiem na końcu i to było by chyba wszystko. :)Chciałabym jeszcze dodać że ma świetny węch i uwielbia aportować, ciągle trzeba mu coś rzucać żeby biegał jak się tego nie robi to patyki podkłada niemal pod nogi lub obija mi czasami nimi kolana biegając.
tutaj miał 8 tygodni



Uploaded with ImageShack.us

a tutaj ma 8 miesięcy


Uploaded with ImageShack.us
« Ostatnia zmiana: 2011-06-08, 20:52 autor Małgorzata124 »
Zapisane

Aja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 24
Odp: Dobry wieczór
« Odpowiedź #6 : 2011-06-08, 21:41 »
Czyli ideał psa, więc gratuluję :) No to aportowanie MUSI mieć po labku ;D Jest przeuroczy- taki zadziorny ;D
Zapisane

Małgorzata124

  • Wiadomości: 0
Odp: Dobry wieczór
« Odpowiedź #7 : 2011-06-08, 22:26 »
Tak myślę że więcej u niego labladorka niż kaukaza, taka dziwna mieszanka, z kaukaza ma tylko pilnowanie "stada"podczas spacerów, większość na jego widok truchleje a on chowa się za plecami swojego pana lub pani zależy z kim spaceruje.
Jeszcze zauważyłam dziwne jego zachowanie jak chce żeby zwrócić na niego uwagę to staje łapą na stopie osoby którą chce sobą zainteresować, jak machnie się głową w jego stronę ze słowami co Baruś , to on również odpowiada tym samym oczywiście bez słów, podaje łapkę na komendę, jak spożywamy posiłek to grzecznie czeka zahipnotyzowany w pewnej odległości na swoją kolej, nie rzuca się do psów na spacerze, tylko przyjaźnie zaprasza je do zabawy, co ostatnio skończyło się tym że kundelek dużo mniejszy właściwie maluci go ugryzł w sumie nawet tego nie poczuł i nie odpowiedział agresją normalna ciapa, może i to dobrze, bo strach byłoby wyjść z nim na ulicę jakby gryzł się z każdym psem lub rzucał się na ludzi.
Szczeka tylko jak jest w ogrodzeniu na obce osoby i nie cierpi samochodów oraz kotów.
Ciekawa jestem czy zmieni mu się charakter bo na razie ma 11 miesięcy.
Zapisane

Aja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 24
Odp: Dobry wieczór
« Odpowiedź #8 : 2011-06-08, 22:50 »
Zapewne sporo zależy od Ciebie w jakim kierunku pomożesz się psu ukształtować. Twój depta stopy, mój kładzie łapkę na kolanie - typowe zwracanie na siebie uwagi :)

Więc poszedł w tą lepszą stronę, nie ukrywam, że przeraziła mnie taka mieszanka. Przede wszystkim dobrze, że nie jest agresywny wobec innych zwierząt, bo jeśli się nie mylę to jest to spotykana u kaukazów cecha. Pies ma same zalety, ale pamiętaj, to dopiero szczeniak i zwracaj uwagę na najmniejsze przejawy złego zachowania, żeby nie przejęła go ciemna strona osobowości :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dobry wieczór
« Odpowiedz #8 : 2011-06-08, 22:50 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.114 sekund z 25 zapytaniami.