Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Do oddania pilnie inaczej... ;(  (Przeczytany 817 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Faza

  • Gość
Do oddania pilnie inaczej... ;(
« : 2004-07-12, 21:11 »
Qcze wiecie co ciotka taka daleka zostaila u nas psa, takiego kundeka ale wyglada jak rasowy.... podobny do goldena ale troszke moze seter kolor biszkoptowy tylko ze mniejsza od nich o ieele, wysokosc taka roszke wieksza niz beagl... i ona chyba zostawila na stale bo my tacy dobrzy jesteśmy a ta sunka ma juz 4 lata i nie toleruje kota ;/ qrcze juz sie pytalam czy ktos by chcial, moze znacie kogos? Ona jest bardzo bardzo bardzo posluszna , qrcze nie mam co z nia zrobic POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!

Suczka wabi sie Sonia, umie chodzic przy nodze wraca na każde zaołanie... jest na prade bardzo mądra...

Tęskni za człowiekiem i domem...

Gdy była mała(jako szczeniak) została uroatoana przed utopieniem.... i zieło ją małżQcze wiecie co ciotka taka daleka zostaila u nas psa, takiego kundeka ale wyglada jak rasowy.... podobny do goldena ale troszke moze seter kolor biszkoptowy tylko ze mniejsza od nich o ieele, wysokosc taka roszke wieksza niz beagl... i ona chyba zostawila na stale bo my tacy dobrzy jesteśmy a ta sunka ma juz 4 lata i nie toleruje kota ;/ qrcze juz sie pytalam czy ktos by chcial, moze znacie kogos? Ona jest bardzo bardzo bardzo posluszna , qrcze nie mam co z nia zrobic POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!! ństo... przywiązałasie do pana domu, jednak małżeństo oddało psa rodzicom pani domu, psiak strasznie to przeżył... jednak po kilku mieesiącach przywiązał sie do Pana swego drugiego domu który sie nim opiekował chodził na spacery, dawał jesć, jednak Pan zmarł... i pies znow zostal sam... żona Pana drugiego domu, który odszedł, dała psa nam... a my poprostu nie mozemy jej zatrzy mać bo ona nie toleruje naszego kota, mam nadzieję że ktoś z was bądź waszych znajomych mógłby przygarnąć Sonie...ona się bardzo szybko przywiązuje, za mna chodzi juz krok w krok.... ;(

Powtórzcie to lub powklejajcie na wszystkie znane wam strony i do wszystkich ludzi dobrego serca....
Sonia czeka na ciepły i przytulny dom, nie pozwólny zmarnoać tak wspaniałego psiaka, jakim ona jest...

Mój numer gadu gadu:3561316
Mój numer tel: 043 825 22 24
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Do oddania pilnie inaczej... ;(
« Odpowiedź #1 : 2004-07-15, 10:34 »
Przekażę...
Zapisane

marta1

  • Gość
Do oddania pilnie inaczej... ;(
« Odpowiedź #2 : 2004-07-25, 20:57 »
ja też powklejam na znajome mi strony bo ze znajomych to raczej nie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Do oddania pilnie inaczej... ;(
« Odpowiedz #2 : 2004-07-25, 20:57 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 24 zapytaniami.