Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nowy kącik&magazyn internetowy  (Przeczytany 732 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wolwerin

  • Gość
Nowy kącik&magazyn internetowy
« : 2006-05-26, 18:48 »
----
Nie wiem czy jest to odpowiedni dział, dlatego proszę mi wybaczyć ewentualną pomyłkę.
----
Ktokolwiek słyszał o Action Magu wie, że jest tam taka rubryka KĄCIKI. Właśnie tam mam zamiar stworzyć nowy kącik (Zwierzaki). W przyszłości być może będzie to po prostu miesięcznik internetowy. Traktować będzie oczywiście o tematyce zwierząt ;) i tu właśnie wiadomośc: jeżeli chciał(a)byś z kącikiem współpracować (miesięcznie dociera wrac z gazetą CD-ACTION do ponad 120.000 domów) to masz szansę zainstnieć w pierwszym numerze ;) przyjmuję wszystkie sensowne artykuły na temat dowolnych zwierząt. Liczę na wasze wsparcie i czekam na teksty, moj e-mail: wolwerin10@o2.pl.
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Nowy kącik&magazyn internetowy
« Odpowiedź #1 : 2006-05-30, 06:52 »
bardziej by mi to pasowalo do offtopicu... :P a skad mam wiedziec czy to aby nie jest jakis wkret?
Zapisane

Wolwerin

  • Gość
Odp: Nowy kącik&magazyn internetowy
« Odpowiedź #2 : 2006-05-31, 19:08 »
1. To zajmuje sie tematyka zwierzat, wiec off-topic odpada
2. Wkręt? Po co miałbym wkręcać? Na co by mi był artykuły? Nie rozumiem cię za bardzo. Po prostu ściągnij sobie anstępny numer ActionMag i zobacz sam :D
3. Zreszta nie musisz pisac.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nowy kącik&magazyn internetowy
« Odpowiedz #2 : 2006-05-31, 19:08 »

Arla

  • Gość
Odp: Nowy kącik&magazyn internetowy
« Odpowiedź #3 : 2006-07-13, 11:18 »
DnW coś ty taki podejżliwy zaufaj Wolwerinowi ja go dobrze znam i wiem ze to nie wkret bo jesli to cos do kacika internetowego to nie zartuje
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 22 zapytaniami.