Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Petycja przeciwko mordowaniu psów w Chinach  (Przeczytany 1089 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Miesięcznik "Mój pies" rozpoczął akcję przeciwko zabiciu 50 tys. psów w Chinach:

Cytuj
Protestujemy przeciwko zabiciu 50 tys. psów w chińskiej prowincji Yunnan! Przyłącz się do nas!

Władze okręgu administracyjnego Mouding podjęły decyzję o wymordowaniu wszystkich miejscowych psów (poza wojskowymi i policyjnymi), ponieważ w ostatnich czterech miesiącach stwierdzono tam trzy śmiertelne przypadki wścieklizny u ludzi. Masakry na zwierzętach dokonano w nieludzki sposób, czasem zabijano je nawet wtedy, gdy spacerowały z właścicielem!

Mało tego chińskie władze planują kolejne tego typu akcje - na jeszcze większą skalę!

Organizacje prozwierzęce w prowincji Yunnan dopiero raczkują, więc postanowiliśmy upomnieć się o prawa tamtejszych psów oraz ich właścicieli. Dlatego zachęcamy - podpisz się pod protestem! Poniższy list przekażemy na ręce ambasadora Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce, pana Yuana Guisena.

Każdy kto chce zaprotestować przeciw mordowaniu psów może podpisać petycję na stronie http://www2.psy.pl/petycja/

Zebrano już 1902 głosy
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Petycja przeciwko mordowaniu psów w Chinach
« Odpowiedź #1 : 2006-08-09, 19:12 »
Trzecia, to samo jest w dziale "Co piszą inni", "Rzeź w Chinach"...
Zapisane
IBDG Wrocław

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: Petycja przeciwko mordowaniu psów w Chinach
« Odpowiedź #2 : 2006-08-09, 19:13 »
A jak tak to przepraszam. Szukałam w Apelach, w Co piszą inni nie patrzyłam :oops:
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Forum Zwierzaki

Odp: Petycja przeciwko mordowaniu psów w Chinach
« Odpowiedz #2 : 2006-08-09, 19:13 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Petycja przeciwko mordowaniu psów w Chinach
« Odpowiedź #3 : 2006-08-09, 19:24 »
Nie dziwię się :) Ja też komuś podałam, żeby szukał petycji w dziale "Apele". Jakoś tak sę kojarzy...
Zapisane
IBDG Wrocław

agata11

  • Gość
Odp: Petycja przeciwko mordowaniu psów w Chinach
« Odpowiedź #4 : 2006-10-16, 15:23 »
Miesięcznik "Mój pies" rozpoczął akcję przeciwko zabiciu 50 tys. psów w Chinach:

Każdy kto chce zaprotestować przeciw mordowaniu psów może podpisać petycję na stronie http://www2.psy.pl/petycja/

Zebrano już 1902 głosy
Jestem za podpisaniem petycji przeciwko mordowaniu psów, ale jak mam ją popdisać? I mogą to podpisywać osoby niepełnoletnie?
Zapisane

Mesz

  • Gość
Odp: Petycja przeciwko mordowaniu psów w Chinach
« Odpowiedź #5 : 2006-10-16, 18:04 »
Wg. mnie ta petycja mało co da :( Jak mają te chinczory wybić biedne psiaki to i tak je wybiją i tego typu petycje raczej nic nie dadzą (raczej)...
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Petycja przeciwko mordowaniu psów w Chinach
« Odpowiedź #6 : 2006-10-16, 19:23 »
Wg. mnie ta petycja mało co da :( Jak mają te chinczory wybić biedne psiaki to i tak je wybiją i tego typu petycje raczej nic nie dadzą (raczej)...
Z petycjami różnie bywa. Niektóre odnoszą efekt inne nie. Osobiście uważam,że warto je podpisywać( jeżeli oczywiście zgadzamy się z ich przesłaniem).
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 23 zapytaniami.