Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nie niszczmy pajęczyn  (Przeczytany 1055 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Nie niszczmy pajęczyn
« : 2007-08-24, 20:32 »
Zamiast rozpylać w naszych domach przeciwko owadom Muchozole i inne zole zostawiajmy jedną lub więcej pajęczyn. To najlepszy naturalny środek na muchy. Tym bardziej,że wszelkie środki chemiczne nie są obojętne dla nas i naszego otoczenia. Piękne, staropolskie wierzenia mówiły, że pajęczyny przynoszą szczęście domu w którym się znajdują. Jeżeli natomiast chodzi o mszyce to najlepszą metodą przeciwko nim są biedronki. Wystarczy udać się na pobliską łąkę zebrać ich odpowiednią ilość (dowolnego gatunku) i wypuścić na rośliny zaatakowane przez mszyce. Efekt murowany.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Nie niszczmy pajęczyn
« Odpowiedź #1 : 2007-08-24, 20:37 »
ja do zwalczania much mam jeszcze rosiczke :) pajęczyn raczej nie niszcze chyba ze generalne poządki, niestety pajak to nie jest mój ulubiony zwierzak ale nie przeszkacza mi(chyab ze chce mnie ugrysć)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Nie niszczmy pajęczyn
« Odpowiedź #2 : 2007-08-26, 20:04 »
Zaraz to dam do przeczytania mojej mamie.
Mam na oknie wielką pajęczynę z pająkiem, ale wszystkim to przeszkadza (oprócz mnie). Pająk jedzenia ma dużo i bardzo szybko rośnie, jego pajęczyna też sie rozrasta.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Nie niszczmy pajęczyn
« Odpowiedz #2 : 2007-08-26, 20:04 »

agamika

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2290
    • WWW
Odp: Nie niszczmy pajęczyn
« Odpowiedź #3 : 2007-08-26, 20:15 »
na mnie tez zawsze babcia się krzywiła ze powinnam odkurzyć te  pajęczyny w końcu, :roll:
( juz przestała bo widzi , że to sensu , nie ma  ;p )
ps. myslałam ze tylko ja tak mam, i ciesze sięze nie jestem sama ;p
Zapisane
Stanisław Lem na krótko przed swoją śmiercią powiedział: "dopóki nie odkryłem internetu, nie wiedziałem, że jest tylu idiotów"...
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 25 zapytaniami.