Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela  (Przeczytany 6221 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Justa107

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #30 : 2005-01-08, 21:33 »
Sowiński (III LO)
- Filipek (gremlin od biologii)
- Gleba (litosfera od angielskiego)
- Szwenger (nasz 90-letni od Matmy)

i wszystkie co KITTY
Zapisane

Raven

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #31 : 2005-01-08, 21:33 »
Wszystko to co Justa107 z Sowina +:
- Szeremeta - kwas od chemii
- Kisiel - i jej 45 minutowe notatki z polaka na 10 stron...
itd....
Zapisane

paulinawis

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #32 : 2005-01-11, 16:13 »
cieszwe sie ze o[pisujecie jakich nauczycieli nie lubicie. to wlasnie to miejsce tak dalej tzrymac!!!!!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedz #32 : 2005-01-11, 16:13 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #33 : 2005-01-11, 18:22 »
Cytuj

Obrazilam sie na pania W. od histrii bo zaslujuje na 6 na polrocze a dostalam 5.

Eh ale masz problem...

Ja nienawidze pani W od matmy. Wyzywa uczniów i nie ma do nich szacunku. Jak ktos odpowiadając przy tablicy popełni błąd to od razu na niego wrzeszy a sama nie raz nie potrafi zrobic jakiegos zadania. :roll:  :stupid: Jak jej nie wychodzi poprawny wynik to tłumaczy się ze w odpowiedziach jest  pewnie bład w druku ..heh, sporo tych błedów  :roll:  Wszyscy na jej lekcjach siedza zdenerwowani. Ją wogule juz od ładnych paru lat probują wywalić ze szkoly ale podobno ma znajomości w kuratorium i jeżeli sama nie odejdzie to nikt nie jest w stanie jej usuąc, nawet dyrektor. Ona juz dawno powinna przejść na emeryture :evill: . Ze 3 razy starsze klasy próbowały ją otruć i w jakis sposób zabić.  Na poczatku byłam przerazona jak sie dowiedziałam ze rok temu nie przepusciła 15 osob do następnej klasy :szok: . Ona ma straszne stare i dziwne metody nauczania. Prawie nikt nic nie rozumie z lekcji a połowa kalsy chodzi na korepetycje m.in ja  :P Ostanio sie piekielnie na nią wkurzyłam...zrobiłam na sparawdzianie zadanie swoją metodą wyszedl mi taki sam wynik i mi tego nie uznała  :grr: . Jak się zapytałam dlaczego? Ona odpowiedziała: ja tak nie uczyłam.  :sciana:  :grr:  :twisted:  
Gorszego nauczyciela to już chyba nie ma...
Zapisane

Kamaq

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #34 : 2005-01-11, 20:57 »
Cytuj

cieszwe sie ze o[pisujecie jakich nauczycieli nie lubicie. to wlasnie to miejsce tak dalej tzrymac!!!!!!!
paranoja jakaś dziewczynko idź się uczyć lepiej ,żeby mieć 6 a nie zakładasz takie debilowate tematy  :?

heh no w tych czasach dzieci co robić nie mają....
Zapisane

Jaśka

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #35 : 2005-01-11, 21:23 »
Cytat: Kamaq

heh no w tych czasach dzieci co robić nie mają....

No nie ??  :P   ... a za naszych czasów.... :lol:
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #36 : 2005-01-13, 17:59 »
ja najbardziej nie lubie baby od przyry. Jest nie sprawiedliwa i tyle. Jak jakaś osoba odpowiada co ją lubi to jak np. dostanie 2 to leci teekst "siadaj Ania, poucz sie jeszcze trochę" Normalnie to mie tak wkurza, że szok, albo jak ktoś podpowiada komuś przy odpowiedzi (lubi te osoby) to tez udaje, że nie widzi, a jak już kogoś nie trawi to od razu pała. Tak samo jest ze ściągami. Po każdej lekcji wychodze z klasy wkurzona  :? Nie umie poprawnie ułozyć zdania i ciągle jakieś bzdury gada. W ciągu kilku lat nakuki zainteresowało mnie jedno zdanie jakie powiedziała. Po prostu jej nie trawie...

A od anglika lubie babke bardzo, bo ona jest sprawiedliwa ;)
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

marta1

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #37 : 2005-01-13, 22:00 »
a ja nie znosze p. od wf. Jest zboczony i głupi. A oceny stawia za ładny uśmiech. wrr
Zapisane

paulinawis

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #38 : 2005-01-14, 08:12 »
marta1 nie martw sie u mnie w szkole tez tacy sa . a jak im cos powiesz tosie obraza i jeszce chcialm napisac ze malo jest takich fajnych nauczycieli w szkolach!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedz #38 : 2005-01-14, 08:12 »

kareena

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #39 : 2005-01-14, 11:10 »
a tez se napisze, a co :>
w podst. nie lubilam historyczki choc raczej wzbudzala politowanie niz zlosc ;) <a w ogole uczyla nas takze muzyki.. tam przynajmniej bylo smiesznie - tańcząca emerytka.. no wiecie..;).. >

w gimnazjum - nie cierpialam geografki. czasami ja widze na ulicy i wtedy zawsze mam chec ją przejechac autem  :lol:  ostatnio bylaby wymarzona sytuacja tylko ze przede mna byl jakis inny samochod jeszcze :cry: co za pech ;)

a teraz w licełum :P w zasadzie nikt specjalnie mi nie podpadl :)
Zapisane

paulinawis

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #40 : 2005-02-02, 20:13 »
a tak wogle to nie wiem czemu mowiecie ze to jest nie wiadomo po co temat . . . chca to pisza ludzie nie chca to nie ijesli si9e n ie podoba to ok tylko ze nie musicie tego pisac a przejsc do nastepnego tematu:)
Zapisane

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #41 : 2005-02-05, 12:25 »
a ja niew lubie bab...ekhem..pani z przyrody :roll: wstertna ona jest, przychodzi pół godziny po dwzonku, i ciągle sie pyta"Która godzina?? Ojejju! Dzieci, nie mamy czasu..."

i z anglika-mówi ze jesteśmy trzy tematy do tyłu, a na lekji pije sobie herbatke, poprawia włosy pacynką...błee
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #42 : 2005-02-05, 16:52 »
w podstawówce lubiłam wszystkich , w gimnazjum nie lubiłam baby od matmy znęcała się nad nami a oceny stawiała po znajomościach (których ja, niestety, nie miałam  :lol: ) a liceum nie lubię babki od przedmiotów zawodowych bo ciągle drze na mnie ryja (wyobraźcie sobie - ja, grzeczne dziecko, siedzę sobie spokojnie, nie rozmawiam, tylko trochę przysypiam a tu nagle krzyk - może nasza śpiąca królewna nam to przeczyta !!!!! arghhhh!!!! - potrafi człowieka wybudzić  :?  a, no i baba z matmy - kiedy dowiedziała się że (wreszcie) umiemy na kartkówkę orzekła - nie zrobię wam tej kartkówki - my: my chcemy kartkówke ! (no bo wszyscy naumiani...) a ona - nie zrobię wam, bo widzę że umiecie i za dobre oceny byłyby  :?
a no i facet z histy - zabrał mi karteczke i kawałek przeczytał na głos, a potem spytał się bezczelnie - chyba nie powinienem tego czytać co? i od tamtej pory, na klasówkach stoi nademna i nie da ściągać i obniża mi oceny z klasówek  :roll:  
ot, i się wygadałam  :wink:
Zapisane

Kira

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #43 : 2005-02-05, 18:22 »
nie znosze K..... od fizy :)   stara ktora uczepila sie naszej klasy i kiku osób ze musi je udupić :) i S...... od chemi  bo nie umie naurzyci tylko narzeka :P (chyba przez menopauze) :)  i to chyba na tyle :)
Zapisane

Ellen

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #44 : 2005-02-05, 19:35 »
Tak sie zastanowilam i doszlam do wniosku, ze ja chyba jakas inna jestem, bo lubie pewnych nauczycieli, mimo ze na lekcji robia sajgon, nie sa super sprawiedliwi i np. wystawili mi 2 na polrocze :P Przypadek nauczyciela, ktory zadaje masakrycznie duzo, ocenia surowo, a jak sie wkurzy, to szkoda gadac (ludzie zaplakani z sali wychodzili)... Czesto tak sobie mowie, ze go nie lubie, ze mam dosc i w ogole, ale tak serio, to jest bardzo dobrym nauczycielem i nie chcialabym, zeby uczyl mnie ktos inny.

A nie lubie tych nauczycieli, ktorzy uwazaja, ze chyba pozjadali wszystkie rozumy i traktuja uczniow jak gowno. Pewna pani doprowadza mnie do szalu swoim podejsciem do ludzi. Nawet inni nauczyciele maja jej dosc, bo wszystkich obraza. A na konsultacjach tlumaczyla rodzicom na przykladzie dodawania gruszek i jablek :roll: ze ich dzieci to debile. Inna pani, ktora na szczescie nie uczy naszej klasy, ale mielismy z nia nieprzyjemnosc na zastepstwie, to juz totalna masakra, cala lekcje sie wydzierala i zwyczajnie nas wyzywala :? Inny przypadek nauczycielki, ktora juz nas nie uczy - ta byla taka wazna, ze w ogole nie raczyla odpowiadac na pytania i zawsze podkreslala, ze ona wie lepiej :roll: Pewnego razu przez pol lekcji usilowalam sie o cos zapytac, az wreszcie babka raczyla na mnie spojrzec i stwierdzila, ze "prosze mi nie zadawac pytan" :sciana: I na koniec akcja z kobieta od PO - przyszlam na poczatku lekcji zglosic brak zeszytu (ktory zreszta nie byl potrzebny, bo cala lekcje cwiczylismy bandazowanie). Jak juz zaliczylam wszystkie cwiczenia na 5, babka zazyczyla sobie zeszyt, zeby mi wpisac oceny :stupid: a nastepnie wpisala mi 3 niedostateczne za cwiczenia, bo nie mialam zeszytu (a zglosilam to przed lekcja) i kazala mi przyjsc zdawac na przerwie. Na wyznaczone przerwy nie przychodzila (poszla sobie do domu) i przed koncem roku musialam zarywac inne lekcje, zeby jej zdac to bandazowanie, oczywiscie juz mi 5 nie dala, mimo ze zrobilam tak samo jak wtedy :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedz #44 : 2005-02-05, 19:35 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #45 : 2005-02-05, 20:22 »
Cala nasza klasa nie cierpi baby od matmy czyli mrs. J :P Jak pyta przy tablicy stosuje naliczanie sekundowe!!! Masz jeszcze minute i 5 sekund  żeby rozwiązać działanie i nie dostać pały
Cytuj

Jak ja bym chciała mieć taką małą panią od techniki w klatce...

Moja pani od techniki ma 120cm wzrostu i może by sie do klatki zmieściła bez swoich 10 centymetrowych obcasów lub koturnów :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #46 : 2005-02-05, 21:06 »
Serdecznie nie pozdrawiam p. Zofii O. :P od religi ;) Za to że lekcje są z nią taaakie nudne...
8.00  (wchodzimy do klasy)
ZO: "Kochane dzieci swojej wiary nie schowacie do kieszeni! Nie wierzycie w Boga on wam tego niewynagrodzi ale każdy ma swoją drogę zycia o ktorej sam decyduje..."
8.30
ZO: "...no i to byłoby na tyle chrabąszczki moje kochaniutkie. Teraz modlitwa... wierze w Boga..."
8.31
ZO: "Ojcze nasz..."
8.31
ZO:"Zdrowaś Mario.."
Mija troszke czasu (ok 10 min) przez ten czas modlimy się (10 modlitw naraz  :roll: )
8.40
ZO: "Olka znów klnisz?! Diabeł cię kusi?! Dorian a Ty? Za głośno otwierasz ten zeszyt!! Nie wierzysz w Boga!!!!!!! Sylwia.." :roll:
8.45
ZO: "No to dowidzenia... bezbożnicy..."
Także niepozdrowienia dla naszego wychowawcy p. mgr (każe to podkreślać...) Arkadiuszka O.  :P I z Bogiem!  :lol:
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #47 : 2005-02-05, 21:29 »
A ja nienawidzę baby od Gegry-zawsze się musi do kogoś przyp*****lić .Ona na każdej lekcji pyta (jak sie na mnie uwzięła to pytała mnie 6 razy pod żąd) a innych nawet wogóle
Plan mojej lekcji
8:00- Dzieci (ona sobie wtedy myśli bachory) przynieście mapę
8:10- Do odpowiedzi poproszę (jak zwykle mnie) pana Potra
8:15- blabla co to są prądy blabla bla i na jakiej półkuli leży europa blablabla
8:20- Siadaj Piotrze JEDEN!!!!!!    Niezależnie jak bym odpowiedział zawsze ta sama ocena
8:30- Jak zwykle jakiś głupi temat i do godziny 8:45 zaczyna coś pieprzyć
8:50- Jest juz 5 minut po dzwonku, ale co tam gnębi nas zadawaniem prac domowych aż w końcu wychodzi swoim leniwym krokiem


A drugi nauczyciel jest całkiem spoko (ostatnio dowiedziałem się ze nagral płytę ) więc spisałem jego teksty i wydrukuję je i udostępnię w sieci a na lekcji mu to zaśpiewamy , bo niewie ze ktoś bedzie na tyle miły i to zrobi
Oto jego teksty
http://parrap.fm.interia.pl/Orlen/BP%20Orlen-Twoim%20Śladem.txt
http://parrap.fm.interia.pl/Orlen/BP%20Orlen-Znalazłem.txt
http://parrap.fm.interia.pl/Orlen/BP%20Orlen-%20Dobrze%20wiem.txt

Napiszcie co wam te teksty przypominają albo jeszcze lepiej jego mp3 :oto adresy
http://www.bartekpielak.kdm.pl/mp3/01-Znalazlem.mp3
http://www.bartekpielak.kdm.pl/mp3/04-DobrzeWiem.mp3
http://www.bartekpielak.kdm.pl/mp3/11-TwoimSladem.mp3

Oraz adres jego strony : http://www.bartekpielak.kdm.pl



ALE JESTEM MIŁY  :D   :shock:  :?
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 26 zapytaniami.