Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Niebezpieczna szkoła?  (Przeczytany 14878 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #30 : 2005-02-15, 21:56 »
właśnie przypomniałam sobie, że kiedyś jakas dziewczyna wychodząc szybko otworzyła drzwi od łazienki i popchnęła nimi babke od religi. Ona taka nieporadna, że sebie w zyciu poradzić nie może. Ale jak to wygladało :lol: przez korytarz przeleciała  :lol: oczywiście poszła do dyrektorki i afera była. CAła nasza klasa ja to zobaczyła poleciałe za ściane śmieć sie. Ale jak wygladało kilkanaście osób turlających sie ze śmiechu pod ścianą, inni patrzyli sie na nas jak na nienormalnych. Wiem, ż eto wydaje sie nie śmieszne, ale trzeba było to zobaczyć (sorry, że troche nie na temat, ale tez o niebezpiecznej szkole)
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #31 : 2005-02-17, 16:43 »
w mojej szkole rok temu (jeszczetam nie chodziłam) szedł chlopak chyba do odpowiedzi, potknął się o czyjś plecak i upadł. nic groźnego. po paru dniach zmarł  :(

a w naszej klasie rok czy dwa temu, jedna koleżanka goniła drugą po klasie, Anka się wywaliła i połamała obie rórne jedynki, i naruszyła inne zęby. w tym roku dziewczyny odsówały sobie krzesła, Marianka upadła, wstrząs mózgu.
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #32 : 2005-02-17, 18:02 »
Ja kiedyś miałam na WF-ie złamany palec, bo źle złapałam piłkę. Oprócz tego, 2 lata temu dziewczyna z 6 klasy chciała usiąś na krześle, niestety chłopak siedzący za nią (starszny idiota, nawiasem mówiąc) odsunął jej nogą krzesło. Ona poleciała do tyłu i uderzyła głową o kant ławki. Zabrali ją do szpitala. Jeszcze kiedyś nauczyciel W-F przyszedł do naszej szkoły ze świnką! I spokojnie uczył 5 lekcji!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedz #32 : 2005-02-17, 18:02 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #33 : 2005-02-18, 16:54 »
A zapomniałabym...Kiedyś u nas w szkole chłopak chyba sie potknał o coś czy coś...I zaczęła go boleć noga,troche kulał a potem ktoś mu...podstawił nogę na schodach :? I sie przewrócił. Noga złamana. Szkła nic nie zrobiła,to było po naszej ostatniej lekcji. Na wlasną rękę wracał do domu :roll:
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #34 : 2005-02-18, 19:48 »
przypomniało mi sie jeszcze jak kiedyś mojej siostrze w kolano wbił sie taki haczyk od ławki co sie plecaki wiesza... Nauczycielka popchneła ławkę i jej sie to wbiło... rana była okropna, do dziś ma blizne
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #35 : 2005-02-18, 20:10 »
hmmm... wypadki w szkole.. łamanie palców i wybijanie bylo na porządku dziennym, raz pamietam złamana rękę - nie pamietam jak, innym razem noga, najgorszy z tych które pamietam to było chyba złamanie kręgosłupa - wf-ista kazał robić gwiazdę i jednej z dziewczyn sie "nie udało". Miała szczęście bo rdzeń nie został przerwany... hmmm powybijane zęby też sie zdarzały.. Dokladniej mówiąc najgorszy (nie dotyczący uczniów) przypadek był jak jeden z nauczycieli na jednej z lekcji w mojej klasie "zasłabł", po prostu osunął sie na ziemię... przyjechała karetka i ... lekarz srtwierdził zgon...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kamaq

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #36 : 2005-02-18, 20:35 »
Cytuj

przyjechała karetka i ... lekarz srtwierdził zgon...
o rany  :shock: zawal pewnie, ale naprawde musialo byc.... straszne......
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #37 : 2005-02-18, 20:43 »
Kiedyś na w-fie wchodząc po drabinkach natknęłam się ręką na gwóźdź i wbiłam go sobie w rękę :lol: Ja to mam talent :lol:
Zapisane

Nataila

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #38 : 2005-02-18, 20:47 »
Z tego co wiem, to w mojej szkole nigdy nie było jakichś strasznych wypadków. My chyba strasznie spokojne dzieci jesteśmy :P .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedz #38 : 2005-02-18, 20:47 »

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #39 : 2005-02-18, 21:11 »
U nas też poważniejszych rzeczy nie było...No moze oprócz tego, że mój kolega mial "lekko" podbłamywane dwie górne jedynki bo go popchnęli na ścianę... Kiedyś na lekcji u naszej wychowawczyni jakaś dziewczyna nagle miała cos z serce...gdyby nie przytomnośc umysłu nasz pani nie wiadomo czy by przezyła...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #40 : 2005-02-18, 21:12 »
Cytat: Nataila
Z tego co wiem, to w mojej szkole nigdy nie było jakichś strasznych wypadków. My chyba strasznie spokojne dzieci jesteśmy :P .


u mnie tez zadnych powaznych nie bylo... pewnie kilka jakichs wybitych czy zlamanych palcow itp. Raz w-fista, jak pokazywal jakeis cwiczenie to cos mu sie stalo i mial noge zlamana. A mojemu znajomemu na przerwie ktos pociagnal za kolczyk i przerwal ucho...
Zapisane

Nanami

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #41 : 2005-02-18, 21:15 »
Mówcie co chcecie, ja i tak uwazam ze wypadków po prostu sie nie da uniknac, a w przerazającej liczbie wypadków winni są sami uczniowie  :P

W podstawówce na zawodach w kosza, blokowałam przeciwniczne jak rzucała z karnego, wystawiłam reke do góry i... jakos feralnie piłka zahaczyła o palec - kciuk. Grałam jeszcze troche, ale ból był nie do zniesienia, wiec zszedłam. O matko, to było straszne. Nauczycielce mówiłam, ze OK i zaraz przejdzie, ale zaciągneła mnie do higienistki, potem poszłam do lekarza - złamanie w paru miejscach.
Ostatnio podczas wycieczki na lodowisko tez. Jezdziłam bardzo szybko bo umiem jezdzic (tak mi sie wydawało  :P ) jacys goscie rzucali po lodzie krazek hokejowy i latali za nim, nie bacząc na ludzi a było troche tłoczno. No i nie miałam jak skrecic, nie zdązyłam wyhamowac, przewróciłam sie. Spadłam na kostke. Myslałam, ze mi samo przejdzie. Nastepnego dnia do lekarza, opuchnieta jak bania - zwichniecie stawu skokowego - gips na miesiąc - tydzien temu mi sciagneli  :lol:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #42 : 2005-02-18, 21:17 »
Cytat: Liwcia
A mojemu znajomemu na przerwie ktos pociagnal za kolczyk i przerwal ucho...


Uhhhh.... :(
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #43 : 2005-02-18, 21:24 »
Cytuj

 zszedłam


zszedłaś.. :lol:
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #44 : 2005-02-18, 21:25 »
Cytat: Kamaq
Cytuj

przyjechała karetka i ... lekarz srtwierdził zgon...
o rany  :shock: zawal pewnie, ale naprawde musialo byc.... straszne......


dla wiekszości to bylo niezbyt przyjemne przeżycie... dla mnie gorsze były przymusowe wizyty u psychologa po tym zdarzeniu (wszyscy którzy byli wtedy w klasie musieli przez te wizyty przechodzić) nie wiem czemu, ale mnie to nie za bardzo ruszyło - szok - normalka, ale potem spłynęlo to po mnie jak woda po kaczce... facet po prostu dostał zawału...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedz #44 : 2005-02-18, 21:25 »

Wiedźma

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #45 : 2005-02-18, 21:28 »
Cytuj

 a w przerazającej liczbie wypadków winni są sami uczniowie

Otoz to, dokladnie...
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #46 : 2005-02-19, 08:33 »
kiedyś pamietam jak dwie dziewczyny biegly i sie zdezyly się na korytarzu jedna sie po tym przewrocila i wbila haczyk w glowe a druga miala tylko zeby polamane :( a ta pierwsee pijechala do szptala

Reniek (chłopak)

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #47 : 2005-02-19, 17:30 »
A z kąd tam wziął się haczyk?
Zapisane

halina

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #48 : 2005-02-19, 17:56 »
mój brat jak kiedys chodzil do przedszkola to stanąl na takim wieszaku duzym i sobie wbil haczyk od tyłu w głowe :o
Zapisane

Willie

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #49 : 2005-02-19, 18:50 »
Fuuj! Straszne te historyjki  :cry: ! U mnie w szkole to w czwartek jakaś dziewczyna nogę sobie złamała, bo ktoś ją podciął jak biegła  :? . GŁUPOTA LUDZKA!!!!
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #50 : 2005-02-19, 19:53 »
Tia...moja koleżanka miala wszystkie zęby obruszane bo jej ktoś haka podstawił :roll:
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Forum Zwierzaki

Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedz #50 : 2005-02-19, 19:53 »

szynszylka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 363
Re: Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #51 : 2005-02-20, 10:54 »
Cytat: 0Aisha0
Właśnie!
Taak.. U mnie w szkole zdarzyła się kiedyś historia pewnej dziewczyny (cała szkoła o tym gadała)
Na WF skakaliśmy przez kozła z rozbiegu na połowę sali :P
Ja odrazu powiedziałam dla nauczycieli że nie bede skakać i poszłam siedzieć na ławkę-Dziewczynki staneły gęsiego i każda miała przeskoczyć kozła była wśród nich dziewczyna bardziej PRZY KOŚCI i ona bardzo nie chciała skakać za to pani jej KAZAŁA poprostu biegnąć i przeskoczyć podbiegła za wolno i zrobila dziwnego wygibasa na kozle i na głowe z wysokiego kozła na twardą ziemie! I nie mogła się ruszyć więc szkoła zadzwoniła po karetkę i widać tylko było nosze które przez korytarz szkolny przechodziły z dziwczyną-To było OkRoPny widok!
A drugie dzisiaj..
4 klasa dwóch dzieciaków biegło korytarzem na lekcje bardzo szybko bo dzwonek za chwilke zadzwoni

Oba na siebie wpadli z bardzo szybkiego rozpędu-KrEw polała się na korytarz! Jakby zderzyły się dwa keczupy!
Krew było widać wszędzie-! Na ścianach i na ziemi wielka kałuża!!
Jeden  chłopak poszedł praiwe co na czworaka powlekł się do łazienki gdzie wsadził głowę do zlewu bo krew mu ciekła z czoła drugi zemdlał!!
Obrażenia były takie Jeden miał rozcięte ostro całe czoło a drugi miał połamane na wpół prawie wszystkie przednie zęby i spuchnietą buZie..
Poprostu jeseden z otwartą buzią szybko biegł i drugiemu zebami czoło rozciął  i połamał zevby-a krwi było wszedzie jakby prosiaka tasakim zarżneli.. To było obrzydliwe temu dzieciakowi co miał ranę na czole było widać BARDZO GŁEbokie wcięciee :P Bleee
Myślę że to były okropne i niebezpieczne
Obaj chłopcy pojechali karetką bo jeszcze jedna dziewczyna tego samego dnia gdy rozciągała się zerwała SOBIe ŚcIĘGNO!! Tyle nieszczęścia jedego dnia
:P
A co u was? Były też lub moze podobne historie które były waszym zxdaniem niebezpieczne?

Straszne  :shock:
U nas też chłopak biegł i nadział się na klamkę  :shock:
Zapisane
Yes, This is a Cult

Staffka

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #52 : 2005-02-20, 11:19 »
U mnie w szkole jakis czas temu jedna dziewczyna z dróga poklucily sie o takie glupstwo ze az wstyd! :lol:
Chodzilo o to ze zalozyly podobne buty i sie zaczely klucic.
Kazdy myslal ze na tym bendzie koniec ale nie.
Po szkole obie dziewczyny przyprowadzily swoich braci, kolegów itp
no i zaczela sie bójka na calego!
Pól szkoly sie bila o glupie buty!
Skutki byly takie ze zadzwoniono po Policje bo ludzi bylo zaduzo zeby zapanowac.
Zanim przyjechala Policja to jeszcze przyjechalo Pogotowie.
do szpitala zabrano kilka osób.
pamientam ze jeden z chlopaków zabranych do szpitala byl raniony nozem,
inny zostal podeptany przez tlum
rozcienta glowa,
zlamana reka, noga.
Za takie glupie buty :lol:
Ludzie czasami nie maja co robic
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #53 : 2005-02-20, 12:14 »
Cytat: Staffka
U mnie w szkole jakis czas temu jedna dziewczyna z dróga poklucily sie o takie glupstwo ze az wstyd! :lol:
Chodzilo o to ze zalozyly podobne buty i sie zaczely klucic.
Kazdy myslal ze na tym bendzie koniec ale nie.
Po szkole obie dziewczyny przyprowadzily swoich braci, kolegów itp
no i zaczela sie bójka na calego!
Pól szkoly sie bila o glupie buty!
Skutki byly takie ze zadzwoniono po Policje bo ludzi bylo zaduzo zeby zapanowac.
Zanim przyjechala Policja to jeszcze przyjechalo Pogotowie.
do szpitala zabrano kilka osób.
pamientam ze jeden z chlopaków zabranych do szpitala byl raniony nozem,
inny zostal podeptany przez tlum
rozcienta glowa,
zlamana reka, noga.
Za takie glupie buty :lol:
Ludzie czasami nie maja co robic

bosh i wszystko przez głupie buty :? Trzeba być nienormalnym :?
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Staffka

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #54 : 2005-02-20, 12:15 »
hmm ja tez tak mysle!
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #55 : 2005-02-20, 12:35 »
tylko przez buty boze

Staffka

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #56 : 2005-02-20, 12:36 »
Tak tylko przez glupie buty! smiac sie az chce!
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #57 : 2005-02-20, 12:37 »
Cytuj

Tak tylko przez glupie buty! smiac sie az chce

ale niektorzy ludzie potrafia byc glupi

Forum Zwierzaki

Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedz #57 : 2005-02-20, 12:37 »

Staffka

  • Gość
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #58 : 2005-02-20, 12:38 »
dokladnie!
przez to zdarzenie mielismy zamknieta szkole nastepnego dnia.
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Niebezpieczna szkoła?
« Odpowiedź #59 : 2005-02-20, 12:41 »
Cytuj

przez to zdarzenie mielismy zamknieta szkole nastepnego dnia.

tak ?
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 27 zapytaniami.