Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 119   Do dołu

Autor Wątek: Okres :///  (Przeczytany 289103 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tiggy

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #60 : 2004-07-22, 10:51 »
Tiaa.... :roll: Ja wiem ze to nic strasznego, tylko konsekwencje... Ale bylam ostrozna,i wg. mnie nie doszlo do zadnej "niebezpiecznej sytuacji"...
Hmmm dobra ja sie nie stresuje, poczekam jeszcze troche, brzuch mnie boli tak jak zawsze przed okresem, inne objawy tez na to wskazuja, no i pewnie bedzie git..
Wazne,zeby sie nie stresowac, bo i to moze byc przycyzna opoznienia .. :roll:  ;)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Okres :///
« Odpowiedź #61 : 2004-07-22, 12:59 »
Musi być dobrze ;) Jak już sa objawy to trzeba tylko troszke poczekac...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Gerda

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #62 : 2004-07-22, 14:10 »
Oczywiście liczę, że będzie wszystko ok ;)

ale dziecko to fajna sprawa, jeśli facet jest odpowiedzialny, ale chyba w nieco starszym wieku, choćby po szkole średniej :) i jeszcze jeden plus, nie będziesz starą matką :lol: [żartuje oczywiście]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okres :///
« Odpowiedz #62 : 2004-07-22, 14:10 »

*_=Aniutek=_*

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #63 : 2004-07-22, 14:46 »
Tiggi ja tez tak czasami mam ze mi sie spuznia ale puzniej jest ok zobaczysz biedzie gites :wink:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #64 : 2004-07-22, 21:33 »
Gerda, super żart to to nie był...
Wiem Tiggy jak się możesz bać, sama nawet nie potrafię sobie wyobrazić, że mogłabym być w ciąży w tym wieku... :(
Z tego co mówisz wynika, że się zabezpieczyłaś czyli nie powinnaś zajść w ciąże..
Który dzień okres już Ci się opóźnia?
Mówisz, że masz bóle brzucha takie jak przed miesiączka, może ona jest już blisko..
Rozmawiałaś o swoich obawach z chłopakiem? Co on na to powiedział?

Trzymaj się Tigguś :D

Dalma
Zapisane

Gerda

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #65 : 2004-07-23, 14:05 »
Cytat: Dalmafreciak
Gerda, super żart to to nie był...
Nie przesadzaj :? bo jedyną osobą na świecie by nie była, jakby w tym wieku zaszła w ciąże, zresztą sama wiedziała doskonale o  konsekwencji współżycia, a przecież powiedziałam, że "liczę, że wszystko będzie ok", więc hmm ... :roll:
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #66 : 2004-07-23, 18:59 »
Oj dziewczyny olejcie to chyba sie nie poklocicie przeze mnie :P
Mnie bynajmniej niczyja wypowiedz nie urazila w zaden sposob ;)
Dobra, to juz 4 dni spoznienia, ale czekam cierpliwie. Z chlopakiem gadalam, a jakze by inaczej ;) Kochany jest, zawsze mi pomoze :D
Zapisane

Gerda

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #67 : 2004-07-23, 20:29 »
to się cieszę, że niczym cię nie uraziłam, bo myślałam o tej mojej ostatniej wypowiedzi, dałam się sprowokować :)

nie no nie przejmuj się, jak jesteś pewna, że nie mogło dojść do niczego nieplanmowanego, to mam nadzieje, że okres zaraz ci się pojawi, a masz już jakieś oznaki ?? ból brzucha, pryszcze, czy coś w tym stylu ??? naprawde mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok, ale to czekanie jest najgorsze :P a moze wybierz sie do ginekologa, oni chyba nie informuja o wizytach osob niepelnoletnich ich rodzicow ??? wtedy bedziesz pewna na 100% tez bym sie bala na twoim miejscu, zreszta bardzo dobrze, ze masz odpowiedzialnego faceta, zycze ci, aby zawsze byl z toba i wspieral cie w trudnych chwilach :wink: trzymaj się i miej nadzieje, na pewno bedzie ok 8)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #68 : 2004-07-23, 21:03 »
Jasne, że nie pokłócimy się z Gerdą. :wink:
Tiggy, świetnie, że masz takiego faceta. ;) W razie czego Ci napewno pomoże.
Zamierzasz pójść do ginekologa?

Dalma
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okres :///
« Odpowiedz #68 : 2004-07-23, 21:03 »

ina

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #69 : 2004-07-23, 21:06 »
nie no taki facet to skarb! moja koleżanka tez już nie jest dziewicą, a z chlopakiem, zktorym uprawiała seks... pokłócili sie.. i juz nawet na siebie nie patrza...
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Okres :///
« Odpowiedź #70 : 2004-07-23, 22:48 »
Tiggy-mojej kumpelce okres spoznial sie 3 tygodnie...i w koncu dostala.
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Gerda

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #71 : 2004-07-24, 08:08 »
Cytuj
Jasne, że nie pokłócimy się z Gerdą.  
no chyba nie mamy o co ?? :lol: ale i tak sorry Dalmuś :wink:
Zapisane

hexe

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #72 : 2004-07-24, 10:04 »
Cytat: Pusia_*
Tiggy-mojej kumpelce okres spoznial sie 3 tygodnie...i w koncu dostala.


to na jej miejscu polazlabym z tym do lekarza bo az tak nieregularny moze miec jakies podloze zdrowotne..
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #73 : 2004-07-24, 14:09 »
OKK, dziekuje Wam bardzo za wsparcie, ale,.... juz wszystko jest po staremu  :D
Niedlugo zamierzam wybrac sie do ginekologa, tak kontrolnie, moze tez po tabletki antykoncepcyjne- o ile w tym wieku mi przypisze...  :roll:
Ale i tak dzieki dziewczyny ;)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Okres :///
« Odpowiedź #74 : 2004-07-24, 14:17 »
Hexe, ale przecież w wkieku 14 lat niektóre dziewczyny mogą mieć nieregularny okres. Niektóre po tym pierwszym okresie drugi mają nawet po pół roku... Źle jest, gdy po 15 - 16 roku życia sie spóźnia, ale 14 lat - nieee... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okres :///
« Odpowiedz #74 : 2004-07-24, 14:17 »

ina

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #75 : 2004-07-24, 14:37 »
no ja po 1 okresie miałam 3 miesiące spokoju :P fajnie nie ?
Zapisane

Flaś

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #76 : 2004-07-24, 14:51 »
Ja uzywam i tego i tego. Ale zdecydowanie wole tampony. Przynajmniej wiem, ze nie widac ze mam okres.  8)
Co do mojego zachowania - nie jestem specjanlnie niemila... Cholernie wkurzaja mnie komentarze chlopakow, kiedy powiem im cos nie milego w stylu : " Aga, masz okres, czy co ?! " Idioci :roll:
W zyciu 3 razy cieszylam sie z tego, ze dostalam okres:
1. pierwszy okres.
2. wycieczka klasowa w tym roku
3. ten okres, który mam teraz - przynajmniej nie bede miala na kolonie :mrblue:

Tiggy nie obraz sie prosze, ale chcialam o cos zapytac. Jestes pewna, ze seks w tym wieku, to dobry pomysl ??? Ja uwazam, ze nawet gdybym byla iles tam czasu z chlopakiem, i byloby to teraz, a jestem w twoim wieku, nie zdecydowalabym sie na seks, bo twierdze ze jeszcze za mloda jetem ...
Zapisane

kasja

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #77 : 2004-07-24, 15:14 »
Mój okres trwa 3-5 dni, regularnie co miesiąc. Poprzedniego dnia boli mnie głowa, a pierwszego i drugiego boli mnie okropnie brzuch, że bez Panadolu się nie obejdzie...
Używam podpasek, bo boję się, że tampon mi wypadnie (nie jestem już dawno dziewicą i nie jest tam tak ciasno jak kiedyś).    :oops:
Zapisane

ina

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #78 : 2004-07-24, 15:23 »
hm.. ja nigdy nie używałam tamponów, ale kiedys próbowałam go założyc i miałam z tym problem, bo instrukcji nie miałam. zrobiło mi sie niemiło i przestalam.. :/ ale chyba sie przełamie
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Okres :///
« Odpowiedź #79 : 2004-07-24, 15:37 »
FlashQ, pytałam też o to kiedyś Tiggy, bo też się zdziwiłam, jednak wszyscy się na mnie rzucili, że jak chce, to niech się z nim kocha, to jej sprawa i to nic złego, skoro sie kochają. Uważam, że nawet najpewniejsze związki w tym wieku mogą się rozpaść a poza tym człowiek nie jest przygotowany na takie sprawy. Ja poczekam do ok 18 lat.
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Okres :///
« Odpowiedź #80 : 2004-07-24, 15:44 »
Gunia zobaczymy do ilu poczekasz :) :chytry:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Okres :///
« Odpowiedz #80 : 2004-07-24, 15:44 »

Tiggy

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #81 : 2004-07-24, 15:51 »
Flaszcze odpisalam na priva, nie chce sie powtarzac na forum i wprowadzac zbednych dyskusji :P
Cytuj

Uważam, że nawet najpewniejsze związki w tym wieku mogą się rozpaść a poza tym człowiek nie jest przygotowany na takie sprawy.

Hehe moim zdaniem nawet najpewniejsze zwiazki w wieku 20 czy 40 lat moga sie rozpasc...  :roll:
Czlowiek nieprzygotowany? co przez to rozumiesz? :)
(pees- nie chce sie klocic, tylko mądrze podyskutowac :P )
Zapisane

Flaś

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #82 : 2004-07-24, 15:56 »
Cytat: kasja
Używam podpasek, bo boję się, że tampon mi wypadnie (nie jestem już dawno dziewicą i nie jest tam tak ciasno jak kiedyś).    :oops:


Sa tampony rozm. MAXI 8)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Okres :///
« Odpowiedź #83 : 2004-07-24, 16:05 »
Juz podobna dyskusja była w ankiecie o pierwszym razie. Wiec ja sie powtorze,ze uwazam,ze kazdy podchodzi do tego indywidualnie i sam decyduje czy jest gotowy czy też nie.
Gunia- człowiek nie jest przygotowany? O kim mowisz? O sobie? Przeciez kazdy sam decyduje o sobie i Ty nie mozesz powiedziec np. Tiggy,ze ona jest nie przygotowana.  
;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

kasja

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #84 : 2004-07-24, 16:20 »
Są, ale nie przepadam, bo jak zachce mi się coś porobić z moim facetem, to wszystko się kończy podczas wyjmowania.... :wink:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #85 : 2004-07-24, 16:43 »
Cytuj
(nie jestem już dawno dziewicą i nie jest tam tak ciasno jak kiedyś).
:lol: :lol: :lol: ale sie usmialam :P - eee ale w reklamach same kobiety chodza co juz dawno po ten teges sa :lol: :lol: :lol:

a mi sie wydaje, ze na seks trzeba byc przygotowanym psychicznie, by dostatecznie kochac swego faceta i przede wszystkim miec do niego zaufanie, najlepiej jeszcze, zeby nie bac sie konsekwencji i miec w miare ustatkowane zycie ;) byc odpowiednio zabezpieczonym, chodzi o owczesna wizyte u ginekologa, znac swoje cialo i wszelkie zachowania itp ... duzo by tu wymieniac, zobaczymy jak to bedzie u mnie, ale z powietrzem tego nie zrobie :lol:

Tiguś to super, ze wszystko jest ok, a powiedz mi czy komus to mowilas w domu, ze kochalas sie ze swoim chlopakiem ??? czy moze ktos zauwazyl ziany w twoim zachowaniu, bo na pewno ten stres sie nieco uwidocznil ???

pozdro
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #86 : 2004-07-24, 17:03 »
W domu nikt nie wie, nie mam np. starszej siostry ktore moglabym powiedziec... :roll:
A zmiany zachowania nie zauwazyli, bo w sumie nie bylo ze mna zle, tylko czasem mialam takie "napady" - a jak jednak byla wpadka...?  :P
Zapisane

Gerda

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #87 : 2004-07-24, 17:16 »
to w sumie dobrze ;)

a z ta siostra to wcale nie byloby rozowo, moja ma 20 lat i jest ode mnie starsza o 3 lata a taki kabel z niej i w ogole terrorysta [szantazysta] ze szkoda slow :cry: nic jej praktycznie nie mowie, bo potem moze to obrocic sie przeciwko mnie :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okres :///
« Odpowiedz #87 : 2004-07-24, 17:16 »

ina

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #88 : 2004-07-24, 17:40 »
no widzicie, a ja w ogóle nie mam ani siostry ani brata... ehhe

a Tiggy naprawde ciesze się, że nic nie było!! I że masz takiego faceta, wyglada na odpowiedzialnego, skoro powiedział Ci, że jakby co to Ci pomoże.

A Guniu, to wszystko od człowieka zależy, czy chce już uprawiać seks i czy jest na to przygotowany i w 100% tego pewny. Ja to w najbliższym czasie nic takiego nie planuje, bo prawda jest prawdą, że wciąz od wiek wieków jestem sama :P

A ostatnio dowiedziałam się, że gdy ludzie nie chcą jeszcze pójść razem do łózka, facet szczela babie palcówe. Szczerze, obrzydziło mnie to tym bardziej, że osobiście znam takie dziewczyny. A niektóre naprawde lubie
Zapisane

Gerda

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #89 : 2004-07-24, 18:01 »
wydaje mi sie ze petting jest nawet dobra sprawa jak nie chce sie kochac z nikim, tylko znowoz nie przesadzony :lol: np tez obrzydza mnie np uprawianie milosci francusjkiej, chyba nie wsadzilabym nigdy gnata do swoich ust, bo jakbym sie miala pozniej z kims calowac to bym sie chyba porzygala :lol: choc takie cos jest "niby" oznaka wielkiej milosci i zaakceptowaniem sie wzajemnie :P ale dooopa z tym, raczej wolalabym tradycyjniejsze sposoby :lol:
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 119   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 31 zapytaniami.