Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 119   Do dołu

Autor Wątek: Okres :///  (Przeczytany 289004 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gerda

  • Gość
Okres :///
« : 2004-07-17, 09:11 »
Właśnie jak przeżywacie te trudne dni, czego używacie, podpasek czy tamponów, czy tego i tego ??? Czy macie syndrom napięcia przedmiesiączkowego ???

MĘŻCZYŹNI: Jak przeżywacie trudne dni swoich kobiet [żon, dziewczyn, narzeczonych, sióstr i mam] ????

pozdro ;)
Zapisane

Talagia

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #1 : 2004-07-17, 11:02 »
Ja w te dni nie mam jakiś specjalnych wachań nastrojów.... No może jestem troche bardziej drażliwa... Ale za to dzień dwa przed... Matko ja wariuje, na wszystkich warcze :P :P Używam tego i tego :| W zależności od nastroju ;)

Co do facetów... Mój chłopak jakoś ze mną wytrzymuje ale on przynajmniej wie kiedy mi nie wchodzić w droge :P Znosi jakoś mnie ;)  :lol:  :lol:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #2 : 2004-07-17, 12:40 »
Ja to tydzien przed zaczynam mieć nerwicę :lol: dlatego wolę schodzić ludziom z oczu, nie spędzać z nimi większej ilości czasu, bo wtedy to bardzo kłótliwa jestem, czepiam się byle pierdoły :lol: aa i jeszcze przed mam ogromny apetyt, zazwyczaj na coś słodkiego :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okres :///
« Odpowiedz #2 : 2004-07-17, 12:40 »

Talagia

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #3 : 2004-07-17, 16:12 »
O tak... Czepiam sie wszystkiego :P I prowokuje kłótnie :D A i zjeść sobie wtedy lubie ;)
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Okres :///
« Odpowiedź #4 : 2004-07-17, 16:21 »
Ja używam tylko podpasek... tamponów nigdy nie używałam...  :roll:  :P  :lol: No i też czasem brzuch mnie strasznie boli  :cry: no ale tylko czasem a potem przechodzi  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Lilu_Karolina

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #5 : 2004-07-17, 16:36 »
Używam podpasek tampony są blee  :roll:  Brzuch mnie troche boli ale nie tak strasznie
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Okres :///
« Odpowiedź #6 : 2004-07-17, 16:51 »
Tamponów nie używam i nigdy nie próbowałam. Co do nastroju, to nigdy nie zwróciłam uwagi na to jak mają się do okresu.

Wogóle to wolałambym się wściekać niż przeżywać to co przeżywam za każdym razem, tzn. potworne bóle brzucha i pleców + wymioty. O matko, to jest straszne  :cry:  i to już niedługo...
Zapisane

Essey

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #7 : 2004-07-17, 17:01 »
Cytuj

Wogóle to wolałambym się wściekać niż przeżywać to co przeżywam za każdym razem, tzn. potworne bóle brzucha i pleców


Ja tak samo :(  Używam podpasek. A z drugiej strony ciekawa jestem tamponów. Na razie nie będę ich używać.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #8 : 2004-07-17, 22:40 »
ja tamponów używam raczej do szkoły ;) chyba tylko wtedy, a jak mi okres wypadnie akurat w weekend to używam tylko podpasek, choc nie czuje sie tego komfortu uzywajac tamponu, zaaplikowanie go nie wymaga specjalnych zdolnosci, wszystko opisane jest na ulotce dolaczonej do opakowania, natomiast nieco bolesne jest wyjmowanie go, bo jak wiadomo, pod wplywem cieczy on nieco zwieksza swe rozmiary i to troche boli, tampon nalezy wyjmowac stopniowo i delikatnie, zawsze sie boje, ze sznureczek peknie :lol:

a kiedy dostalyscie pierwsza miesiaczke, ja w kwietniu 2000r :P czyli 4 latat temu :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okres :///
« Odpowiedz #8 : 2004-07-17, 22:40 »

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Okres :///
« Odpowiedź #9 : 2004-07-17, 22:44 »
ja miałam 1 raz dokładnie rok temu w wakacje  :roll:  :P
a ile dni zazwyczaj macie okres?  ja 6 dni  :P niektórzy mają (np. moja koleżanka) nawet 3 dni  :cry: fajnie im  :(  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Lilu_Karolina

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #10 : 2004-07-17, 23:06 »
ja dostałam w Maju tego roku  :roll:
 
niestety trwa aż 6 dni inne moje koleżanki mają 2-3 dni  :(  :cry:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Okres :///
« Odpowiedź #11 : 2004-07-18, 00:33 »
Mi fajnie wypadł pierwszy, jak miałam 12 lat. Sylwester, a rano się budze, a na łużeczku jednoznaczne ślady. 1 stycznia  8)
Zapisane

kraksa

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #12 : 2004-07-18, 00:59 »
ja pierwszej miesiączki dostałam jak były (dla mnie) wakacje między 2 a 3 klasą. A ja miesiączek nie przerzywam jakoś nastrojowo chociaż tydzień przed to często ludziom juz ręka skacze żeby mi przylać ,ale ja zawsze wychodze w odpowiednim momencie ;)  a i używam podpasek bo tamponów NIE TOLERUJE
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #13 : 2004-07-18, 13:27 »
Cytuj

1 stycznia

Hehe, to ja 2 stycznia  :lol: Dzien po moich 13 urodzinach ;)
I mam regularne okresy, boli mnie brzuch, tylko 1 dnia, ale jestem na to przygotowana i lykam no-spe... jest ok. Plecy- tak, ale nie jakos baardzo bola, tylko troszke, zwykle niedlugo po dniach plodnych ;)
Nie mam jakichs powazniejszych problemow (bo nie cieknie ze mie jak z odkreconego kranu), tyle że czemu to musi trwac az 5-6 dni?!
Uzywam podpasek zazwyczaj, szczegolnie zima, a latem czasem tamponow, jak chce sie np. na jasno ubrac.
CO do humorow... no mam, mam, ale czasem ciezko mi powiedziec, czy to z powodu miesiaczki, bo ja juz taka jestem- humorzasta :P
Ehh,... a teraz cos mi sie opoznia :(
Zapisane

Apiska

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #14 : 2004-07-18, 15:24 »
Oj  ja dostałam w nowej szkole, bytła to dla mnie tragedia. A okres mam różnie: od 5 do 7 dni.  Tydzień przed okresem mam taki humor, taką nerwice że tylko się na wszystkich wyżywam, krzycze mam ochotę się kłócić, po prostu szok. Brat to zawsze mówił do mnie: " co siostra nma ten swój zakichany okres, tak?" I się śmiał :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okres :///
« Odpowiedz #14 : 2004-07-18, 15:24 »

kraksa

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #15 : 2004-07-18, 17:38 »
Cytuj

 (bo nie cieknie ze mie jak z odkreconego kranu),


a  ze mnie niestety cieknie... :(
Zapisane

Kira

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #16 : 2004-07-18, 18:02 »
używam i tego i tego chociaż wole tampony
a nastrós zmienia sie o 180 stopni z milej i wzorowej robie sie agresywna i niegrzeczna :grr:  prowokuje rozpoczynam kłutnie
Zapisane

Lilu_Karolina

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #17 : 2004-07-18, 18:40 »
Cytat: Pigulina
Cytuj

 (bo nie cieknie ze mie jak z odkreconego kranu),


a  ze mnie niestety cieknie... :(



ze mnie też  :(
Zapisane

Kira

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #18 : 2004-07-18, 19:35 »
:( ze mnie rzadko cieknie :?  i na całe szczescie
Zapisane

Gerda

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #19 : 2004-07-18, 20:29 »
ze mnie tez przecieka :lol: pierwsze trzy dni to meka :roll: pozniej juz prawie nie ma, ale zawsze cos tam skapnie :P i tak mam okres w sumie przez 5-6 dni, a pierwszą mialam 9 :lol: wtedy to bylo isnte szalenstwo, ale jak sie dumnie czulam, juz bylam w koncu ta "mala kobietka" :wink:
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Okres :///
« Odpowiedź #20 : 2004-07-18, 22:42 »
mi jakoś mało leci  :roll: czasami więcej pokapie, ale zazwyczaj nie dużo  :lol:
Cytuj

ale jak sie dumnie czulam, juz bylam w koncu ta "mala kobietka"

ech, ja za pierwszym razem (i nie tylko wtedy, caly czas :P) jak mam okres to jestem strasznie wkurzona, bo nie lubie chodzić w podpaskach  :roll: a tampony... ech, takie jakies dziwne są... pewnie wkładanie i wyciąganie boli...  :roll:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Okres :///
« Odpowiedz #20 : 2004-07-18, 22:42 »

Gerda

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #21 : 2004-07-18, 23:19 »
ee wkładanie spox :wink:, gorzej z wyciaganiem :lol:
Zapisane

whiper

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #22 : 2004-07-18, 23:24 »
to i to  ;) I nie mam nastrojów... zawszejestem drażliwa :niom:
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Okres :///
« Odpowiedź #23 : 2004-07-18, 23:26 »
ech, Gerda, a jak sznurek się urwie ?  :shock: to już byłby koniec...  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Gerda

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #24 : 2004-07-18, 23:27 »
ja np w trakcie nie, ale tydzien przed i w ogoole przed to lepiej schodzic mi z drogi albo ja schodze innym :lol:
Zapisane

whiper

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #25 : 2004-07-18, 23:37 »
Weronika, ale Ty panikara jestes  :lol:  To wyjmiesz nie za sznurek  :lol: ... w najgorszym wypadku pojdzisz do ginekologa  :lol:
Zapisane

Agatra

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #26 : 2004-07-18, 23:38 »
Ja jak dostałam pierwszego okresu (gdzieś z 2 lata temu) to chciałam sie pociąć żyletkami. Nadal nie moge sie pogodzić z tym ze musze to przechodzić. Jak sie szykuje jakiś wyjazd albo coś to koniec. Pojade pod namiot na tydzien i co ?? Zpleśnieje?? W dodatku mam okropne bóle brzucha a o nastroju to wole nie mówić. Ja od urodzenia jestem harpagan ale przy miesiączce to już w ogóle. Pcham sie wszędzie do każdej kłótni.
Zapisane

whiper

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #27 : 2004-07-18, 23:43 »
Pamietam pewnien obóz... pewna dziewczyna przez kilka dni wszystkich unikała, ciągle płakała, nikt nic nie wiedział, co sie stało.... w koncu okazało sie, ze dostała okres  :lol:
Ja właśnie ze względu na ciote nie lubei wszelkich wypadów pod namioty :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okres :///
« Odpowiedz #27 : 2004-07-18, 23:43 »

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Okres :///
« Odpowiedź #28 : 2004-07-18, 23:45 »
ech na wyjazdach gdy się zacznie (po miesiącu) to tragedia... pływać nie mozna itp  :( mi nastepny wypada tak pod koniec wyjazdu, kilka dni przed koncem, ale mi się zazwyczaj opóźnia (gdzieś tak po 5 tygodniach) więc mam nadzieje, że na wyjeździe mnie nie dopadnie  ;)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Lilu_Karolina

  • Gość
Okres :///
« Odpowiedź #29 : 2004-07-18, 23:58 »
a ja sie wkurzam bo na wystawie wypada że będe miała okres a stewardką będe i caaały dzień będe stała  :roll: no i co ja mam zrobić  :(
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 119   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.173 sekund z 32 zapytaniami.