Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 119   Do dołu

Autor Wątek: Okres :///  (Przeczytany 290400 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Essey

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #660 : 2005-05-04, 19:37 »
Alya, ja też w czwartki mam dwa WFy, i na dodatek zawsze nasz WFista daje nam taki wycisk ze szkoda słów. 6 kółek biegiem wokół wielkiego boiska, a jak mu się nie spodoba, albo ma zły dzień to kolejne 6! I to tylko na rozgrzewkę :lol: Przeklinam los kiedy dostane akurat w czwartek. na szczęście (albo i nie) teraz jestem chora i męczę się z "tym" na osobności :lol:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #661 : 2005-05-04, 19:54 »
Ha a nasz gosc od wfu (pomijajac ze jest zboczony i ma ,,wypatrzone" pare dziewczyn w tym mnie do ,,molestowania :P") jest w tych sprawach bardzo wrazliwy i nawet jak sie nie ma okresu, a nie chce sie cwiczyc to ,,eee yy.. prosze pana... ja dzisiaj niedysponowana... i brzuch strasznie mnie boli.." i od razu ,,siadaj siadaj sobie :P"
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #662 : 2005-05-04, 20:03 »
To u nas też tak jest :wink: co nie zmienia faktu że facet jest zboczony i trochę "nie tego" umysłowo :lol: Mysli ze jestemy Otyliami jędrzejczak, Korzeniowskimi, Małyszami i Agatami Wróbel w jednym :P
« Ostatnia zmiana: 2005-05-04, 20:06 autor Essey »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #662 : 2005-05-04, 20:03 »

AgaŚ

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #663 : 2005-05-04, 20:22 »
Essey - nasz gosc ciagle lapie za tylek itd :| Ale za to spokojnie mozna mu pyskowac i na dodatek sam przeprasza! :P ja mam troszke niewypazony jezyk wiem ale np. :

Gramy w kosza, ja nie mialam spietych wlosow (nie pierwszy raz, a trzeba :;d:) wiec on mnie za te wlosy zlapal - lekko, ale zlapal i tak pociagnal lekko i cos tam krzyczy.
AgaŚ - ,,Gdzie z tymi lapami" :lol:
gość - ,,Łapy to ma pies"
AgaŚ - ,,Pies chociaz ma troszke kultury i potrafi kulturalanie powiedziec o co mu chodzi" (czy jakos tak no :P)
gość - (od razu spokojny grzeczniutki :P) ,,Dobra sory, ale zepnij  nastepnym razem ok?" :P
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #664 : 2005-05-04, 20:27 »
Co do wfów we czwartki to ja też mam 2 ;) Ale na szczęście w ogóle nie ćwiczę...
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #665 : 2005-05-04, 20:35 »
a ja mam wuefy w srody i piatki ;(
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #666 : 2005-05-04, 21:24 »
A ja mam w-f w poniedzialek i basen w srode :P... nasz facio jest okej (jest bosssski :P) ale nie zna sie na potrzebach dziewczyn :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

kasia

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #667 : 2005-05-04, 21:27 »
a ja mam wuefy w srody i piatki ;(
Tez tak miałam za czasów szkolnych. Ale byłam trwale zwolniona z wfu. Nawet wczesniej, w czasach przezwolniniowych, ćwiczenie w czasie okresu nie robiło mi problemu. Teraz też  będac na wsi jeżdże rowerem i robię mase innych rzeczy. ;)
Zapisane

Monia i Zara

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #668 : 2005-05-04, 21:35 »
My mamy naszczęscie bebkę od w-fu  :lol: Ja bym chyba facetowi nie powiedziala  :lol: cos by sie wymyslilo .. ze zapomnialam stroju .. albo cos  :lol: W-F mamy w poniedzialek i piatek a w srode basssen :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #668 : 2005-05-04, 21:35 »

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #669 : 2005-05-04, 21:36 »
Ha, a ja nie mam w-f od roku bo hala sportowa się spaliła :P

Coś śmiesznego:

,,Gdyby mężczyźni mieli okres (1978) (If Men Could Menstruate)

 


Biała mniejszość na świecie od stuleci usiłuje nas przekonać, że posiadanie białej skóry czyni ludzi lepszymi, nawet jeśli jedyne, czym tak naprawdę ich obdarza, to większa wrażliwość na promienie ultrafioletowe i skłonność do zmarszczek. Męska część ludzkości zbudowała całe kultury wokół przekonania, że zazdrość o penisa jest "naturalna" u kobiet, mimo że posiadacze tego niczym nie chronionego organu mogliby być postrzegani jako bardziej narażeni na zranienia, a co najmniej tak samo logiczna byłaby zazdrość o macicę, jako źródło siły dawania życia.

Krótko mówiąc, jakiekolwiek by one nie były, cechy tych przy władzy określają ich jako lepszych od tych, którzy tej władzy nie posiadają i logika nie ma tu nic do rzeczy. Co by było, gdyby na przykład nagle, w magiczny sposób, mężczyźni zaczęli menstruować, a kobiety przestały?

Odpowiedź jest prosta: menstruacja stałaby się pożądanym, godnym chwały, męskim doświadczeniem. Mężczyźni przechwalaliby się, jak długo i jak obficie miesiączkują. W wyniku pragnienia udowodnienia męskości, początek miesiączkowania u chłopców byłby podkreślany poprzez rytuały religijne i udział w imprezach tylko dla mężczyzn. Kongres sfinansowałby utworzenie Narodowego Instytutu Dojrzałości Płciowej, który pomagałby złagodzić comiesięczny dyskomfort. Środki higieny osobistej byłyby darmowe (oczywiście niektórzy mężczyźni nadal chętnie płaciliby za markowe produkty, takie, jak Tampony Johna Wayne?a 1), Podpaski Rope-a-dope Muhammada Ali 2), Elastyczne Ochraniacze Joe Namatha 3) ?na lżejsze dni?, czy też Podpaski Maxi Roberta Blake?a 4) ).

Wojskowi, prawicowi politycy i fundamentaliści religijni powoływaliby się na menstruację (men-struację), aby udowodnić, że tylko mężczyźni mogą służyć w armii ("trzeba oddawać krew za krew"), zajmować się polityką ("czyż kobiety potrafią być agresywne nie doświadczając mocy cyklu rządzonego przez planetę Mars?"), być księżmi i pastorami ("jak kobieta może oddawać krew za nasze grzechy?") czy też rabinami ("bez comiesięcznego oczyszczenia, kobiety pozostają nieczyste"). Jednakże radykałowie, lewicowcy i mistycy upieraliby się, że kobiety są równe chociaż inne, oraz że każda kobieta mogłaby wstąpić w ich szeregi, gdyby tylko chciała zadawać sobie ranę każdego miesiąca ("trzeba oddawać krew za rewolucję"), uznawać przewodnią rolę kwestii menstrualnych, podporządkować własne interesy wszystkim mężczyznom i ich Cyklowi Oświecenia.

Blokersi przechwalaliby się ("Noszę trzy podpaski!"), odpowiadaliby na wyrazy uznania ze strony kumpli ("Facet, wyglądasz świetnie!") i przybijaliby piątki wołając: "Tak, chłopie, mam ciotę!". Telewizyjne seriale zajmowałyby się tematem w całej rozciągłości ("Szczęśliwe Dni": Richie i Potsie próbują przekonać Fonzie, że ten ciągle pozostaje Super Gościem, mimo że nie miał dwóch miesiączek z rzędu 5). Podobnie gazety: "Ataki rekinów zagrażają menstruującym mężczyznom", "Sędzia uniewinnia gwałciciela który cierpiał na napięcie przedmiesiączkowe"). A także filmy (Newman i Redford w "Braterstwie krwi"!).

Mężczyźni przekonywaliby kobiety, że stosunek jest przyjemniejszy "w tych dniach". Mówiłoby się, że lesbijki boją się krwi a co za tym idzie, generalnie życia, chociaż tak naprawdę potrzebują po prostu porządnie miesiączkującego mężczyzny. Oczywiście intelektualiści prezentowaliby bardziej logiczne argumenty. Jak kobieta może osiągnąć mistrzostwo w jakiejkolwiek dziedzinie wymagającej wyczucia czasu, zmysłu matematycznego, wyobraźni przestrzennej, bez tego wrodzonego daru pozwalającego obliczać fazy księżyca, ruchy planet, a w związku z tym mierzyć i obliczać wszystko inne? Elitarne obszary filozofii i religii zadawałyby pytania: czy kobiety mogą w jakikolwiek sposób zrekompensować sobie brak poczucia rytmu wszechświata? Albo brak symbolicznej śmierci i zmartwychwstania każdego miesiąca?

Liberałowie staraliby się zachowywać dobrze w stosunku do wszystkich: wyjaśnialiby, że fakt, iż "ci ludzie" nie posiadają daru miesiączkowania i więzi ze wszechświatem, jest już dla nich wystarczającą karą. A jakich reakcji kobiety byłyby uczone? Wyobraźcie sobie tradycjonalistki zgadzające się z tymi wszystkimi argumentami z pokorą i masochistycznym uśmiechem ("Konstytucyjna poprawka o równości praw bez względu na płeć zmusi gospodynie domowe do comiesięcznych samookaleczeń": Phyllis Schlafly 6). "Krew waszych mężów jest równie święta jak krew Jezusa. A poza tym jest taka seksowna!": Marabel Morgan 7)). Reformatorki i szkolne gwiazdy próbowałyby naśladować mężczyzn i udawać comiesięczny cykl. Wszystkie feministki wreszcie, wyjaśniałyby że mężczyzna również potrzebuje wyzwolenia od fałszywej idei marsjańskiej agresji, tak jak kobieta potrzebuje wyzbyć się poczucia zazdrości o miesiączkę.

Radykalne feministki dodawałyby, że z prześladowania niemiesiączkujących wynikają wszelkie inne prześladowania ("Wampirzyce były pierwszymi bojowniczkami o wolność!"). Feministki kulturowe odkrywałyby symbolikę bezkrwistości w literaturze i sztuce. Feministki socjalistyczne upierałyby się, że tylko w kapitalizmie mężczyzna mógłby zmonopolizować krew menstruacyjną... Tak naprawdę, gdyby mężczyźni mogli miesiączkować, ich władza trwałaby zawsze.

Gdybyśmy im na to pozwoliły.

1) John Wayne: aktor, szczególnie znany z ról kowbojów i twardzieli
2) Muhammad Ali: słynny bokser, mistrz wagi ciężkiej w latach 60 i 70. Rope-a-dope to styl walki Muhammada.
3) Joe Namath: gwiazda futbolu amerykańskiego z lat 60
4) Robert Blake: aktor znany z roli w serialu "Baretta" a także oskarżony o zamordowanie swojej żony
5) "Szczęśliwe Dni": serial amerykański nadawany od 1974 roku, jego głównymi bohaterami są dwaj licealiści z Wisconsin: nieśmiały Richie i bardziej rozrywkowy Potsie oraz motocyklowy rozrabiaka, wyrzucony ze szkoły Fonzie
6) Phyllis Schlafly - pisarka i działaczka polityczna, znana ze swoich wystąpień przeciwko ruchowi wyzwolenia kobiet
7) Marabel Morgan - działaczka ruchu antyfeministycznego i autorka poradnika "The Total Woman" - zawierającego praktyczne wskazówki o tym jak dobra żona powinna dbać o męża"

:lol:

 
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #670 : 2005-05-04, 21:46 »
dobre to! :P :P ale w naszym porąbanym świecie tak by pewnie było :/
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #671 : 2005-05-05, 15:25 »
No i jest :| Nawet się cieszę , bo na 3 tygodnie mam spokój z niepokojem (masło niemaślane :P ) , że dostanę :P Samopoczucie całkiem niezłe :)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #672 : 2005-05-05, 15:33 »
Ja zawsze, ale to zawsze dostaję wieczorem :lol:
Jeszcze nie miałam okazji, żeby jechać gdzieś i mieć okres :P
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #673 : 2005-05-05, 15:40 »
A ja zawsze dostaję rano... Raz już, już wychodzę do szkoły, zamykam drzwi, a tu CHLUP. Całe szczęście... Jeszcze mi się nie zdarzyło w szkole dostać... Za to zdarzyło mi się na przerwie 20 minutowej biec do domu, bo ubrudziłam jasne spodnie... Nie odprała się ta PLAMA :(
Zapisane

Zorba

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #674 : 2005-05-05, 15:56 »
zimna wodą trzeba =)
No ale mi też z majtek potrafi nie zejść ...to jest okropne!
Przynejmniej raz na jeden okres brzudze sobie jakieś gacie to nie fair!
Co do tekstu tego nawet spoko ale pół opuściłam bo sie zaczeło nudne robić :P
Ja dostaje albo rano albo gdzieś przed wieczorem.
W szkole jeszcze mi sie nie zaczął nigdy (hmm chyba ..:P)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #674 : 2005-05-05, 15:56 »

AgaŚ

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #675 : 2005-05-05, 16:20 »
A ja dostaje baardzo roznie.. ;) Pamietam jak kiedys budze sie i czuje ze cos jest nie tak (uczucie takie w brzuchu) i lecialam szybko po jakas podpaske czy cos (wtedy jeszcze nic  ze mnie nie ,,kapnelo" ale czulam ze za chwilke ;) I w biegu do lazienki tak sie zaczelo ze mnie lac ze pomimo ze mialam majtki i dopiero spodnie od pizamy (zawsze tak spie :P) to az po nogawce mi pizama przeciekla :O
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #676 : 2005-05-05, 16:36 »
Ja już miałam różne niespodzianki. Kiedyś na rekolekcjach, w Wielkanoc o 3 w nocy :lol: Jaki ja miałam problem, żeby ze spakowanej już torby wygrzebac odpowiednie środki i nie obudzić wszystkich wokół :lol:
W szkole się zdarzało - np na przerwie. Kiedyś na długiej przerwie biegłam do kiosku, bo nie byłam przygotowana na taką ewentualnośc ;)
Zapisane

Apiska

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #677 : 2005-05-05, 16:51 »
Ja mam zawsze w plecaku jedną albo dwie podpaski-na wszelki wypadek, a nóz koleżanka będzie potrzebować :)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #678 : 2005-05-05, 17:15 »
no dokładnie Apiska, ja tez :P juz nie raz obdarowywałam kolezanki podpaskami :P A dzisiaj jakos tak dziwni... to moj 3 dzien okresu a dzisiaj od rana nic ze mnie nie kapnęło, w nocy tylko odrobine.... moze to juz koniec?!?! Mam nadzieje, ale nigdy mi sie nie zdarzylo zeby koniec byl po dwóch dniach i to tak obfitych... :lol:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

kasia

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #679 : 2005-05-05, 19:13 »
Ja mam zawsze w plecaku jedną albo dwie podpaski-na wszelki wypadek, a nóz koleżanka będzie potrzebować :)
No ja zawsze mam przy sobie kilka tamponów. Póxniej koleżanki w potrzebie przychodzą i pytają o podpaski. Nie wiedzieć czemu z tamponów rezygnują ;)

(A w ten pechpwy dzień miałam świeżo prany plecak i mam powyciagała wszystko z ocznych kieszeni - zapomniałam uzupełnić ;) )
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #680 : 2005-05-05, 19:52 »
Ja mam pięć! :lol:
I raz się jednej przydała ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #680 : 2005-05-05, 19:52 »

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #681 : 2005-05-05, 21:01 »
Jednak mi sie nie skonczył... :/
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #682 : 2005-05-06, 14:53 »
Rach, super tekst :P
Zapisane

KikerS

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #683 : 2005-05-06, 20:00 »
a ja nie dostalam :P lol :P
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #684 : 2005-05-06, 20:31 »
Ja też nadal nie... :/ Coś czuję, że to się skończy katastrofą...
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #685 : 2005-05-06, 20:35 »
A mi się juz pomalutku kończy :wink: SUPER :)

A podpaskę w plecaku noszę tylko jedną :lol: Nie wiem czemu. W razie czego to jest szkolna pielęgniarka z którą jestem zaprzyjaźniona :)
Zapisane

Zorba

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #686 : 2005-05-06, 20:56 »
konczy mi sie dzisiaj dostalam 1 maja(miesiac temu 1 kwietnia:P).Co do podpasek nosze jedną w specjalnnym opakowaniu =)
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #687 : 2005-05-06, 21:06 »
A ja nie noszę ... Nie mam w czym (dwie kieszenie :|) . W gimnazjum napewno będe nosić ( więcej lekcji, więc długo bez specjalistycznego sprzętu :P nie wytrzymam :P )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #687 : 2005-05-06, 21:06 »

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #688 : 2005-05-06, 21:22 »
Essey mi też! :P Wreszcie! :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #689 : 2005-05-06, 21:57 »
A ja odliczaaam, jeszcze tyyyyle czasu do następnego :mrgreen:
Zapisane
Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 119   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 28 zapytaniami.