Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 119   Do dołu

Autor Wątek: Okres :///  (Przeczytany 290328 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1230 : 2005-07-04, 22:52 »
hehehe :-) no to moze jak bedziecie mialy te 17 lat jak ja to wam przejdzie ;) ja gdy uslyszalam pierwszy rz o tamponach to mi sie slabo zrobilo.. ;) ale teraz jak chcialam sie wykapac to nie bylo sily :)
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Vizsla

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1231 : 2005-07-04, 22:54 »
Zapewne :wink: Narazie podpaski naprawdę mi wystarczają, choć czasem dostaje nerwicy :? Ale... jak myślę o kupnie tamponów, to od razu sięgam po życiodajną podpaskę :lol: Najlepsza Always bądź naturella i bella, reszta się nei sprawdziłą, przynajmniej w moim przypadku.
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1232 : 2005-07-04, 23:03 »
Ja się jednak boje tego że tampon "w drosze powrotnej" kiedy uz się nasączy nie będzie mógł wyjść...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #1232 : 2005-07-04, 23:03 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1233 : 2005-07-04, 23:06 »
Ogólnie, ja się obawiam wszystkiego związanego z tamponem, że sie ne zmiesci, utknie, bedzie bolalo, nie bede mogl normalnie chodzic itp. Po porstu nie jestem gootwa na tmpon ;)
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1234 : 2005-07-04, 23:07 »
Ja nie rozumiem jak można tampon tak poprostu wsadzić...łeeeeee, aż się zatrzęsłam jak o tym pomyślałam. Niedługo dostane mies...to spróbuje.
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1235 : 2005-07-04, 23:11 »
Vizsla tyle ze jak jest lato i masz odpaske to mowcie co chcecie robi sie normalny żar.. gorąco ne przyjemnie :(  a przy tamponach tego nie ma

Ariva nie mialam z tym problemow.. ale nie bede sie wypowidac bo zdarzyc moze sie wszystko..
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Vizsla

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1236 : 2005-07-04, 23:12 »
ja dostanę, ale nie mam zamiaru :P Odkąd pierwszy raz byłam u ginekologa jeszce bardziej sie stresuje w zwiazku z TYM miejscem :? Wziyta ui ginekooga byla najgorsza rzecza  wmoim zyciu....
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1237 : 2005-07-04, 23:14 »
a ja jeszcze nie bylam :ops: i nie spieszy mi sie.. :?
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Vizsla

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1238 : 2005-07-04, 23:16 »
No i lepiej :| Tak krepujacej sytuacji nigdy nie przezylam, mimo ze ginekologiem byla kobieta. Obcemu facetowi NIGDY nie dalabym sie dotknac. To jest obrzydliwe. Mimo to i tak sie rozryczalam i darlam sie na pol szpitala  :bigcry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #1238 : 2005-07-04, 23:16 »

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1239 : 2005-07-04, 23:48 »
Ogólnie, ja się obawiam wszystkiego związanego z tamponem, że sie ne zmiesci, utknie, bedzie bolalo, nie bede mogl normalnie chodzic itp. Po porstu nie jestem gootwa na tmpon ;)
ja to samo...:roll:
Ja nie rozumiem jak można tampon tak poprostu wsadzić..
ja tez jakos nie,przyjamniej w moim przypadku :roll:
Pozostane przy podpaskach...jak narazie :)
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Vizsla

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1240 : 2005-07-04, 23:52 »
No to jest takie dziwne... Moim zdaniem to WKŁADANIE ma strasznie wiele z tym czy kobieta współzyje czy nie. No bo to tak mi się kojarzy dziwnie :? I wydaje mi sie chore wciskać sobie coś do tego miejsca. Z czasem pewnie mi to przejdzie, ale teraz choć nie wiem jakbym chcałą mi sie nie uda....
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1241 : 2005-07-05, 09:17 »
Ja się jednak boje tego że tampon "w drosze powrotnej" kiedy uz się nasączy nie będzie mógł wyjść...
Co Ty za brednie piszesz ;) . Przecież jak on jest nasączony to bardzo łatwo wychodzi, nieraz to nawet nie trzeba ciągnąć za sznureczek :) . Naprawdę łatwo się wyjmuje...Gorzej jest z aplikacją, ale i to nie jest takie straszne.
No i lepiej :| Tak krepujacej sytuacji nigdy nie przezylam, mimo ze ginekologiem byla kobieta. Obcemu facetowi NIGDY nie dalabym sie dotknac. To jest obrzydliwe. Mimo to i tak sie rozryczalam i darlam sie na pol szpitala :bigcry:
Ej no dziewczyny...Czemu to jest obrzydliwe...Przecież to jest LEKARZ on tylko swoją pracę wykonuje :|. A facet jest zazwyczaj delikatniejszy, babka wie, na co może sobie pozwolić...Uważam,że u faceta nie byłoby tak strasznie i nie oceniaj czegoś, o czym nie masz fioletowego pojęcia, słońce... To pewnie kobietom, które były juz u ginekologa nie spojrzysz w oczy, bo są "obrzydliwe"...? Eh...
I nie wiem poco te krzyki, byłaś po prostu za bardzo spięta...
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1242 : 2005-07-05, 10:50 »
Ja jeszcze u ginekologa nie byłam, jak narazie nie mam potrzeby iśc do niego. U nas w mieście są chyba sami faceci więc nie mam wyboru. Ale narazie nie idę.
Vizsla  - współczuje tej wizyty...
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1243 : 2005-07-05, 10:54 »
Karletka ja tylko pisze swoje wrazenia, nie musisz wszystkeigo podwarzac :| Bardzo fajnie, ze masz inan opinie, ale nie musisz bez przerwy cytować i sie wymadrzac, bo nikt tego nie lubi. Pisze, jak uwazam, bylam u ginekologa i nie napisalam, jesli tego nie widzisz, ze kobiety ktore byly u ginekologa, ze sa obrzydliwe. pare testow z czytania ze zrozumieniem sie przyda. uwazam, ze dotykanie w to miejsce obcego czlowieka jest obrzydliwe i strasznie krepujace. kazdy dobrze wie i jest na tyle inteligentny ze to jest praca ginekologa, ale nie kazdy tak samo reaguje. nie kazdy jest tak idealny jak ty, wybcaz :|
I nie bylam spieta, tylko mam na tym punkcie fioła. Samo siadanie w takim rozkroku przed kims znajomym, co dopiero obcym mnie bardzo krepuje i zawstydza.
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1244 : 2005-07-05, 10:56 »
Vizsla glowa do gory :-) w sumie ja tez bym byla w sterie itp. ale to ich praca, dla nich to normalna wizyta dla nas nie :)
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #1244 : 2005-07-05, 10:56 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1245 : 2005-07-05, 11:00 »
Wiem wiem, żabciu, myślę, ze jeszce klilka wizyt i jakoś to przeboleje, ale nie powiem to ogromny strres. Szczegolnie, ze bylam wtedy w szpitalu i chcac nie chcac MUSIALAM miec robione te badania. I to z zaskoczenia, nie mialam jak sie przygotowac. Naprawde, wykrzyczalam tej kobiecie w twarz ze juz nigdy do ginekologa nie pojde. Ale do tej pory na mysl kolejnej wizyty, az mnie skreca. Sama nie wiem czemu tam jest, ale wkładanie tych wszystkich narzedzi, patrzenie w to miejsce - uwierzcie to naprawde mnie krepowalo, nigdy nie bede potrafila sie do konca rozluznic, bo taka juz jestem. Poprpstu nie podoba mi się to i tyle, ale jesli trzbea bedzie znowu zloze wizyte - bardzo niechetnie.
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1246 : 2005-07-05, 11:12 »
Moja kumpelka była u ginekologa i też ma złe wspomnienia. Poszła do kobiety i ta baba była strasznie nie miła...i niedalikatna!
Zapisane

EwkaKonik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 212
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1247 : 2005-07-05, 13:07 »
A ja jeszcze nie bylam u ginekologa i sie nie spiesze jakos. Vizsla nie martw sie, ja tez bym wrzasku narobila. A co do okresu, to dostalam w lutym tego roku. Tamponow nie uzywam. A jutro jade na oboz konny i akurat mam okres! Mam nadzieje ze przezyje!:/
Zapisane
The happiest people seem to be those who have no particular reason for being happy except that they are so.

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1248 : 2005-07-05, 13:30 »
Karletka ja tylko pisze swoje wrazenia, nie musisz wszystkeigo podwarzac :|
Nic nie 'podwarzam'.
Bardzo fajnie, ze masz inan opinie, ale nie musisz bez przerwy cytować i sie wymadrzac, bo nikt tego nie lubi.
A czemu mam nie cytować? Sprawia Ci to jakąś ulgę jak piszę do Ciebie i nie cytuję? :) tego nie rozumiem,może jestem jakaś nieudana-ale proszę wytłumacz mi o co Ci chodziło, bo spać nie będę mogła :) . A to,ze się wymądrzam...wspominałam już,że jestem nieudana?
A ja bardziej nie lubię jak ktoś nie umie rozpoznać wypowiadania swojego zdania od wymądrzania się.
Pisze, jak uwazam, bylam u ginekologa i nie napisalam, jesli tego nie widzisz, ze kobiety ktore byly u ginekologa, ze sa obrzydliwe. pare testow z czytania ze zrozumieniem sie przyda.
I tu również czegoś nie rozumiem. Słońce powiedz mi (bo chyba znowu mnie coś przyćmiło) o co Ci chodzi z tym czytaniem ze zrozumieniem. Napisałam-cytuję: " To pewnie kobietom, które były juz u ginekologa nie spojrzysz w oczy, bo są "obrzydliwe"...?" onawiam się słońce, że nie potrafisz wyczuć nutki ironii, w tym zdaniu..."obrzydliwe" w znaczeniu "dotykane przez obcą osobę TAM", bo skoro dla Ciebie to jest obrzydliwe, to może niedługo będą obrzydliwe osoby, które leczą i które są leczone?
Zapewniam Cię słońce, że umiem doskonale czytac ze zrozumieniem, a obawiam się, że pare ćwiczeń dobrze by zrobiło komu innemu...
uwazam, ze dotykanie w to miejsce obcego czlowieka jest obrzydliwe i strasznie krepujace. kazdy dobrze wie i jest na tyle inteligentny ze to jest praca ginekologa, ale nie kazdy tak samo reaguje.
Z czasem się przyzwyczaisz,to nie jest takie straszne a badanie trwa bardzo krótko...Pewnie,że dla Ciebie jest obrzydliwe i krępujące jak chyba dla wszystkich dziewczyn w tym wieku...Po prostu moim zdaniem skoro wiesz,że taka jest praca ginekologa nie powinnaś mu jeszcze w tym przeszkadzać, myślisz,że ginekologowi miło jest wkładać swoje palce obcym kobietom? Ale taka jest jego praca, a dla niego też nie jest przyjemne jak krzyczysz, on stara się robić to jak najdelikatniej(co innego babka, eehhh...) i jak najszybciej,żeby Ci ulżyć...Po prostu nieraz wystarczy zamknąć oczy i przegryźć wargę jeśli mocno Cię boli...A z tego co tu czytam, to ginekolog nic Ci nigdzie nie wkładał więc jeszcze lepiej...( w sumie dziewic tak się nie bada :P ). Nie trzeba było krzyczeć i tyle...
nie kazdy jest tak idealny jak ty, wybcaz
Powtarzasz moje ulubione hasło :). I pokaż mi proszę(bo jak już wcześniej mówiłam, chyba ogólnie jestem jakaś taka nieudana) gdzie napisałam,że jestem IDEALNA?
I nie bylam spieta, tylko mam na tym punkcie fioła.
Czyli byłaś spięta? :P
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1249 : 2005-07-05, 13:42 »
skończył mi się dzisiaj a za 5 dni jadę nad  morze :jupi: żeby nie było tylko jak kiedyś że tydzień przed wyjazdem mi się skończył a na następny dzień po wyjeździe znowu miałam :|
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1250 : 2005-07-05, 15:23 »
Skąd wiesz że ma doświadczenie?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #1250 : 2005-07-05, 15:23 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1251 : 2005-07-05, 20:58 »
Wiesz co moze tego typu dyskusje przperowadzimi na gg, bo zaraz zaczna sie czepiac. napisz do mnie jesli laska ;)
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1252 : 2005-07-05, 22:06 »
Nie przejmuj się :)
Zapisane

Baś

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1253 : 2005-07-05, 22:16 »
a, właśnie odpowiedziałam ale jak mi konto czyscił Wraith to wykasowało.

Otóz znam Karletkę również z innego forum i pomogła ona wielu osobom na nim i nikt jakoś jej nie opieprzał za to że starała się pomóc.
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1254 : 2005-07-05, 22:18 »
I ona pomagała w TYCH SPRAWACH?
Zapisane

Baś

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1255 : 2005-07-05, 22:27 »
Tak :) I naprawde,wierzycie mi czy nie ale, ona sie wychowała na tamtym forum i sie bądź co badź zna :)
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1256 : 2005-07-05, 22:33 »
Nie przejmuj się :)
Ludzie, trzymajcie mnie (albo nie, bo to i tak bez sensu) bo jak grzmotłam o podłogę to już nie wstanę +__0
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1257 : 2005-07-05, 23:06 »
Moze sie zna, ja nic do tego nie mam ;) Ale niestety, choc bardzo bym chciala nikt nie jest w stanie mnie przekonac, ze wiztyty u ginekologa powinny byc normalne.. Musze sie poprostu przelamac, a lekarstwem beda hehe no wiadomo :P wizyty ;) Licze, ze w przszlosci po prostu bedzie to dal mnei nomralka, bo tak czy owak wybrac sie musze, dla pewnosci, ze wszystko ok.
Kurde, okres mi sie spoznia. Mam nadzieje, ze jutro w koncu dostane :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #1257 : 2005-07-05, 23:06 »

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1258 : 2005-07-05, 23:25 »
nieee ja będe miała na obóz... :| :( i jeszcze do tego mega wysyp ropnych pryszczy... :( lajf iz brutal
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1259 : 2005-07-05, 23:26 »
Uuuu Newadko współczuje :( A uzywasz tamponow?
Zapisane
Strony: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 119   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.17 sekund z 27 zapytaniami.