Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 119   Do dołu

Autor Wątek: Okres :///  (Przeczytany 290450 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2760 : 2006-07-19, 13:34 »
a moja mama sie na tampony nie zgadza... kurdesz,,,,,,,,, bo to "niezdrowe"
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2761 : 2006-07-19, 13:42 »
a moja mama sie na tampony nie zgadza... kurdesz,,,,,,,,, bo to "niezdrowe"
nie możesz sobie sama kupić? :P
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2762 : 2006-07-19, 13:43 »
ale moja mama wtedy kupi podpaski i zobaczy że ich nie ubywa xD
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #2762 : 2006-07-19, 13:43 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2763 : 2006-07-19, 13:54 »
ale moja mama wtedy kupi podpaski i zobaczy że ich nie ubywa xD
O_o
zapytaj o konkretne rzeczy, które są w tamponach niezdrowe [to zwykle zapędza rozmówcę w kozi róg..  :P].. jak chcesz to podam Ci fajny argument 'za'. :P
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2764 : 2006-07-19, 13:59 »
mów ten argument xD
a argument mamy "skrzep nie wypływa" czy cóś takiego
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2765 : 2006-07-19, 14:12 »
"skrzep nie wypływa"
o kurde. :lol:

w lecie podpaska jest doskonałym siedliskiem dla bakterii. dokładniej? wydzielina, dopóki nie znajdzie się na zewnątrz, nie zawiera bakterii. jak wiadomo, 'w podpasce' jest ciepło [wiesz, o co chodzi :P], więc bakterie mają jeszcze lepsze warunki do namnażania się. następnie, przestrzeń 'w podpasce' jest zamknięta, nie ma tam przewiewu [znowu wiesz, o co chodzi :P]. no i nie ukrywajmy tego, są też włosy. a to wszystko styka się ciągle z ciałem, na dodatek z miejscem, które jest podatne na zakażenia. tak więc nie dość, że się zaparzasz, to jeszcze istnieje duże prawdopodobieństwo infekcji [tu troszkę przesadziłam na potrzeby argumentu].

z tamponami nie ma tego problemu, bo wydzielina jest wchłaniana w środku [nie ma bakterii], nie zaparzasz się, nie czujesz, że masz okres i w ogóle git. :P

aha, co do skrzepów - mniejsze zostają w rowkach tamponu, większe plączą się gdzieś na boku, ale przy wyciąganiu ładnie wychodzą razem z tamponem. :)
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2766 : 2006-07-19, 18:38 »
Moja mama dowiedziała sie, że używam tamponów kiedystam w markecie.
- A, i kup mi tampony, bo sie kończą.
chwila ciszy.
Mama patrzy na mnie tak -> :|
Kolejna chwila ciszy [ dalej tak patrzy ]
-Używasz tamponów ?
- A co?
- Nie no... no nic.
*sięgam po tampony*
*spogląda na mnie zdegustowana*
- A patrzyłaś chociaż na rozmiar?
:lol:
Nie wyobrażam sobie, żeby mama miała decydować za mnie, czego używam.
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2767 : 2006-07-19, 19:27 »
Ppsiara, kup tampony i tyle :P Przeciez matka nie zmusi cie do podpasek.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2768 : 2006-07-19, 19:53 »
heh... ppsiara - kup sobie po prostu tampony, a podpaski... chowaj - sory, ale za przeproszeniem, to TWOJA pochwa i do twojej dezycji powinno należeć czy coś sobie wsadzasz :P (bosh.. jak to brzmi) a co do "skrzepów" zacznijmy od tego, ze skrzep, w temperaturze 36.6 stopni nie ma szans się zrobić - owszem, krew zmienia swoją barwe, ale przecież w środku nie zrobi ci się strup. Co do namnażania się bakterii - oj.. w lecie podpaska to raj dla bakterii, nie dosć, ze niesamowicie dobra odżywka, wilgotno, to jeszcze bardzo ciepło... oj bardzo. Dodatkowo jeszcze podpaska w lecie gwarantuje nie tylko niewygodę, ale też... hmmm... taką chmurke zapaszku wokól noszącego... wad można wymieniać, a wymieniać... a wracajac do "niezdrowosci" tamponow - coz, jeden fakt istnieje, ktory MATKA moze uznac za niezdrowy - ryzyko przypadkowego przebicica błony dziewiczej :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #2768 : 2006-07-19, 19:53 »

Princessa

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2769 : 2006-07-19, 22:25 »
jedyna wada tamponow to taka ze w lecie jak jest cieplo....i masz mocniejsze krwawienie to przeciekaja..ja uzywam o.b light flow i mi przeciekly jakies 3 razy...nie sadzilam ze az tak czesto bede musiala je wymieniac...
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2770 : 2006-07-19, 22:54 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-22, 16:24 autor ssgosiass »
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2771 : 2006-07-19, 23:16 »
ja tez mialam podpaske jeszcze ale np. na plazy mi przeciekly...
najlepiej kupic normal ale dla mnie one sa chyba za grube..jeszcze jak ten tampon napecznieje to bedzie masakra wyciagnac
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2772 : 2006-07-20, 01:05 »
ja tez mialam podpaske jeszcze ale np. na plazy mi przeciekly...
najlepiej kupic normal ale dla mnie one sa chyba za grube..jeszcze jak ten tampon napecznieje to bedzie masakra wyciagnac
kup sobie ob Normal Pro Comfort - one mają otoczke, która nie dość, że ułatwia aplikację, to nieco ogranicza tampon - i jest git [wiem, bo ja miałam już parę razy sytuację z Normalami, że przeciekły {nie miałam możliwości zmienić} {czyli były maksymalnie nasączone}, i nie było żadnego problemu z wyjmowaniem. ;)

* 'ryzyko przypadkowego przebicica błony dziewiczej '

a trzeba być do tego zdolnym? jak tak, no to ja jestem pierwsza w kolejce, że przebiję. :lol:
umiem wsyztsko, ale... na odwrót. :lol:
musiałabyś pchać na chama gdzieś tam z przodu. :P
dobra, wiem, że wszyscy mnie rozumieją :P, więc teraz wyjaśnienie - błona dziewicza posiada otwór - właśnie tam prawidłowo aplikuje się tampon -, który znajduje się tak ekhem no.. jakby to powiedzieć z tyłu. :P więc żeby ją [błonę] przebić, musiałabyć pchać tam z przodu, gdzie nie ma otworu. :P
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2773 : 2006-07-20, 10:02 »
Mi nigdy tampony nie przeciekły... Używam mini i większych nie potrzebuję ;) Tylko w 3 dniu zdarzyło mi się, żeby były calkowicie nasączone [ no dobra, nie całkowicie. Prawie :P ].
Nie rozumiem jaki jest sens noszenia podpasek do tamponów? :P Goś, rozmiar sama sobie dobierz, wg. własnych potrzeb. Wypróbuj kilka rozmiarów i zdecyduj sama ;)
A ja jestem wkurzona na mój okres...Ostatecznie wczoraj miałam dostać tak, żeby mieć już luz na obozie [ w niedziele jadę] a teraz nawet jak dostanę dzisiaj to pojadę tam z 3 dniem - dla mnie najgorszym... :? Fajnie, znowu będę miała na obozie. W ogóle ostatnio mi się coś ciągle spóźnia...
Zapisane

Kamila

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2774 : 2006-07-20, 11:59 »
goś na sam poczatek kup sobie najmniejsze ;) latwiej Ci bedzie go wepchnac :P ;) tak od razu Ci nie przecieknie bo ja mam dosyc obfite okresy i przeciekl mi tylko raz (pierwszego dnia okresu) ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #2774 : 2006-07-20, 11:59 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2775 : 2006-07-20, 19:56 »
Mi jakoś jeszcze nigdy nie przeciekł :P a co do rozmiaru - nie mam pojecia jakiego uzywam... ale chyba standartowy... i jeszcze coś - jesli ma się specjalny żel poślizgowy, to aplikacja jest łatwiejsza (ewentualnie żel można zastapic ciekłą parafiną)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2776 : 2006-07-20, 20:03 »
jesli ma się specjalny żel poślizgowy, to aplikacja jest łatwiejsza (ewentualnie żel można zastapic ciekłą parafiną)
ja słyszałam o wazelinie na czubek {tamponu}. :P co nie znaczy, że popieram - bo po pierwsze nie próbowalam i nie zamierzam, a po drugie czubek i tak nie ma wiele wspólnego z łatwą aplikacją, a gdyby posmarować wazeliną boki, to tampon by praktycznie nie wchłaniał..
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2777 : 2006-07-20, 21:27 »
no ale te ob normal pro comfort sa i tak i tak za duze....ja nie chce takiego wielkiego se wkladac :P a ob light flow pro comfort mi osttanio 3 razy przeciekly w 2 dniu :/ bo wtedy mam najwiecej...
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2778 : 2006-07-20, 22:47 »
Alya- dlatego używa się żelu na bazie wody- wtedy tampon jest zdatny do użytku ;)
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2779 : 2006-07-20, 23:29 »
kiedy zaczelam uzywac tamponow nie patrzalam na to, ze uzywam ich pierwszy raz, ale na to jaki mam obfity okres tak wiec od razy wzielam super :P dobra jestem
o niebo sa lepsze od tapicerki...jak mam pomyslec, ze mam sie parzyc w ponad 30 stopniowym upale, to az plakac mi sie chce :P
co do skrzepow- mam co drugi okres to swinstwo
 
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2780 : 2006-07-21, 11:08 »
Koniec ;d
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #2780 : 2006-07-21, 11:08 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2781 : 2006-07-21, 13:38 »
Czekam... Czekam czekam...
Kurde, ja nie wiem... JAK sobie wsadzić tampon? Mam ciągle wrażenie że mnie będzie uwierało :P
Zapisane
Why so serious?

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2782 : 2006-07-21, 14:04 »
a u mnie chyba ma zamiar przyjść, chociaż to za wcześnie xD a dobrze by było żeby przyszła na początku przyszłego tygodnia, bo w przyszłą sobote wyjeżdżam
Zapisane
emocjonalne kanapki

Neirdilka

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2783 : 2006-07-21, 15:16 »
Blackie- no normalnie ;) nie myśl o tym, że to tampon :P
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2784 : 2006-07-21, 15:34 »
Neirdilka - :lol: No dobra, ale... Dla mnie dziwne sobie coś TAM wkładać... W sumie może wygodniejsze i w ogóle ale mimo wszystko... :P
Zapisane
Why so serious?

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2785 : 2006-07-21, 16:53 »
dostałam wczoraj xD i kupiłam tampony... byczo xD bez "kiszenia kapuchy" i wygodniej od podpaski ;p
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2786 : 2006-07-21, 17:17 »
blackie - jeśli dobrze wsadzisz, to nie bedziesz czula, ze cos w tobie tkwi - ja z poczatku tez nie bardzo bylam przekonana do wsdzania sobie czegos, ale kiedys, gdy zabraklo mi podpasek, w domu byly tylko tampony, do sklepu za daleko - zostalam, wpewien sposob zmuszona...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Neirdilka

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2787 : 2006-07-21, 17:46 »
Ja tam z wyboru ;)
Blackie, no przestań, do dzieła :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #2787 : 2006-07-21, 17:46 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2788 : 2006-07-21, 19:59 »
Ja ostatnio mam bardzo fejne okresy - przychodza terminiwo, bezbolesnie i odchodza po 3 - 4 dniach. :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Kamila

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #2789 : 2006-07-21, 21:37 »
Blackie po prostu sprobuj ;) :P
Zapisane
Strony: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 119   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 27 zapytaniami.