Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 1584 1585 [1586] 1587 1588 ... 1593   Do dołu

Autor Wątek: Kundelkomaniacy też się łączcie :)  (Przeczytany 1514328 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47550 : 2021-03-18, 09:59 »
Ech, takie to popieprzone :(  Nie chciałabym żyć wiecznie, ale ten ból jak ktoś odchodzi jest nie do zniesienia.

W mojej familii tata był takim elementem równoważącym - moje siostry są skonfliktowane, z mamusi też niezły ananasek ;p i to co się dzieje teraz na poziomie naszych relacji to piekło. Każda chce mnie przeciągnąć na swoją stronę, ja obrywam rykoszetem. Łeb mam taki..

A numer podam koleżance. Ja w tym roku na rzeszowskie psiaki.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47551 : 2021-03-18, 20:46 »
Ja spokojnie egzystuję, albo inaczej - udaję, ze nie istnieję :lol: nie spoufalam się zbytnio z nikim, więc się nie kłócę w domu, wszyscy są nauczeni, że muszę mieć dużą przestrzeń i nie jestem zainteresowana żadnymi sprawami, które mnie bezpośrednio nie dotyczą ;) no ale u mnie nikt nie jest pokłócony, ani blisko ani daleko
Zapisane
emocjonalne kanapki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47552 : 2021-04-02, 09:42 »
Ech, te kłótnie rodzinne... Gdzie człowiek nie spojrzy, tam są. W dzieciństwie myślałam, że to tylko u mnie takie niesnaski, a gdzie indziej ludzie żyją zgodnie. Nic bardziej mylnego... Na co dzień widzę, jak się ludzie nieciekawie traktują...

No nic, Wesołych Świąt, mimo wszystko ;) Zdrowia, spokoju, spacerków w słońcu i wszystkiego smacznego :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47552 : 2021-04-02, 09:42 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47553 : 2021-04-08, 12:57 »
Jak coś zamawiacie do Inpostu i szybko odbierzecie(do 2 h) to można wspomóc schronisko i zgarnąć 10 % rabatu do zooplusa.
Zmotywowało mnie, żeby się ruszyć po 2 paczki - miałam zamiar wieczorem to zrobić :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47554 : 2021-04-08, 15:33 »
Właśnie zamówiłam, ale do Żabki... No, ale groszowy zakup, więc i szkoda niewielka ;)

A paczkomaty rozpleniły się, jak grzyby po deszczu :) Fajnie, bo naprzeciwko budynku mamy jest jeden, zamówiłam różności w szklanych słoikach, więc ciężkie, podjechałam zakupowym wózkiem, załadowałam i wio parę kroków do domu :) Znaczy, do mamy :)
Wkurza mnie tylko, jak kurier paczkę wrzuci do najwyższej przegródki i tak szurnie, że wydostać ją trudno. Ostatnio tak miałam, musiałam wysoką dziewczynę prosić o wydostanie, bo sama nie sięgałam. Zresztą nie pierwszy raz... :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47555 : 2021-04-08, 16:51 »
To nawet nie chodzi o wartość paczki, tylko chyba coś inpost odpala z samego kosztu przesyłki.

Wielbię paczkomaty :)

Przygody z wysoko i na samym końcu umieszczoną paczką jeszcze nie miałam(tfu, tfu), ale zdarzyło się raz, że paczka włożona była na ścisk, tak, że zeby ją wyjąć musiałam uskubać solidny kawał kartonu, aby móc wsadzić dłoń na górę i paczkę zgnieść, aby móc ją pociągnąć :lol:

Mimo wszystko, wielbię paczkomaty. Nie trzeba stać w kolejce na poczcie i z nikim rozmawiać :D
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47556 : 2021-04-08, 22:47 »
Racja, sama nie wiem, co miałam na myśli z tym groszowym zakupem... Co ma piernik do wiatraka? :lol:

Fajnie też się nadaje w paczkomacie, szybciutko i sprawnie. Dobry wynalazek :) Tylko drabinki powinny być jakieś, żeby karzełki nie musiały skakać albo czekać na pomoc ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47557 : 2021-04-20, 09:25 »
Kuzynce w walentynki nawiała kocica. Jak kamień w wodę. Po jakimś czasie wzięła kolejnego kota z przytuliska.
Wczoraj przełom - na lokalnej grupie ktoś dał znać, że po jednym z osiedli błąka się kot - KOCICA NR 1!

Pojechała, kota zgarnęła - kocica ją rozpoznała, do domu weszła jakby tylko chwilę jej nie było i doznała szoku: bo jest konkurencja :P Kuzynka w stopniowe dokacanie się nie bawi, mają się dogadać. Jest dym w chałupie.


Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47558 : 2021-04-22, 19:20 »
No to może być "wesoło"... Z drugiej strony, jeśli zwierzaki się dogadają, to lepiej dla kota, mieć towarzystwo :)

Pisałam już, że u mnie będzie mieszkał kot? Młodziutka dziewczynka, przygarnięta... :VoV: Znaczy, w wynajętym mieszkaniu :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47558 : 2021-04-22, 19:20 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47559 : 2021-04-26, 09:46 »
Widziałam ostatnio te koty w akcji. Szkoda mi tej kocicy numer 1. Ona jest niepełnosprawna( kuternoga z krzywym pyskiem, do tego ma objawy neurologiczne - najprawdopodobniej ktoś ją pobił), a nowa kotka bezpośredniej konfrontacji nie podejmuje, tylko czeka, aż tamta  zajmie się jedzeniem(a nie ma zębów z tej krzywej strony, więc je długo) i atakuje ją znienacka. Miałam tę biedulinę na kolanach i co ta druga przechodziła, to spinała się cała.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47560 : 2021-04-27, 19:49 »
Szkoda biedulki... Nie dość, że niepełnosprawna, to jeszcze atakowana. Na miejscu kuzynki tak bym tego nie zostawiła :/
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47561 : 2021-04-29, 09:46 »
Ona to kwituje, że mają się dogadać i tyle, tym bardziej, że jutro leci do Turcji na 2 tygodnie i tylko koleżanka będzie wpadać kotów doglądać.

Wspominałam kiedyś, ze mam część rodziny która rzekomo zwierzaki kocha, ale ja żadnego bym im nie dała? No właśnie, to ta frakcja familii ;p
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47562 : 2021-04-29, 21:02 »
Jak mówił Nikodem Dyzma "do cholery z taką miłością"... Naprawdę, szkoda koteńki :/

Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47563 : 2021-05-06, 12:19 »
Ano szkoda. Nie wiem jak tam u nich teraz. Dowiem się za 1,5 tygodnia.

Jakaś taka sfrustrowana jestem ostatnio. Jakiś czas temu się cieszyłam, ze koleżanka co ma koty gospodarskie podjęła wreszcie decyzje o sterylizacji kocic. Wysterylizowała jedną, druga ponoć zbyt wysoko w ciąży była, co do trzeciej to stwierdziła, że to kocię jeszcze wiec jeszcze zawczasu... i to był błąd bo już się okociła:/

Łącznie ma teraz 7 sztuk przychówku i do mnie z tekstem, czy jej jakoś nie pomogę rozdać bo jak nie, to będzie musiała coś z tym zrobić. Bo jak nie - zaleciało szantażem, a co to, moje koty? :|
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47564 : 2021-05-26, 17:55 »
Co tam u Was, drogie dzieci? Jakieś plany wakacyjne już snujecie? :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47564 : 2021-05-26, 17:55 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47565 : 2021-05-26, 22:51 »
najpierw skończę się szczepić, a potem zobaczę :P nie lubię gorąca, więc dla mnie lato to męczarnia
Zapisane
emocjonalne kanapki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47566 : 2021-05-27, 10:45 »
Ja dopiero zacznę szczepienia... A co do lata, jeśli będzie takie, jak maj, to się nie umęczysz :) Bo do ciepłych krajów chyba się nie wybierasz? ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47567 : 2021-05-27, 19:19 »
nie wybieram :P ale z drugiej strony trochę słabo, że tak chłodno, bo chciałam ogródek na balkonie, a tu mi wszystko nie ma jak rosnąć bez słońca
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47568 : 2021-05-28, 18:18 »
O, ja akurat zaszczepiona wczoraj. O 2 w nocy Bill Gates chyba zaczął nawiązywać ze mną łączność. Straszne dreszcze mną wstrząsały, mięśnie bolały i ogólnie rozbicie. Przespałam pół dnia i teraz już jest prawie dobrze.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47569 : 2021-05-28, 19:42 »
Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych po pierwszej dawce, jedynie trochę czułam miejsce gdzie mnie dźgnęła :P ale to bardziej jak lekki zakwas, taki jak po wniesieniu cięższych zakupów, a tak to zero gorączki, dreszczy czy rozbicia. Za 2 tyg druga, mam nadzieję, że będzie podobnie :p
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47570 : 2021-06-01, 10:01 »
Przynajmniej szybko przeszło. Ok 18 tu pisałam post, o 20 byłam już jak nówka sztuka :D Tylko ręka dalej boli.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47570 : 2021-06-01, 10:01 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47571 : 2021-06-01, 19:39 »
moja mama w ogóle nic nie miała, nawet bolącej ręki :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47572 : 2021-06-03, 09:20 »
Moją bolała ręka i przez 2 dni, bardzo obficie się pociła, ale poza tym czuła się dobrze. To jak z samym covidem, jeden ani nie poczuje, a innego wywróci na lewą stronę.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47573 : 2021-06-09, 21:33 »
Moja siostra wzięłam Balbi do groomera. On jej nie ostrzygł. On ją opier...ł maszynką na bardzo krótko, aż pigment na różowej skórce widać ;p Wygląda pociesznie, ale chyba sama się ze sobą źle czuje, a i jest jej zimno w  domu, więc dziś chodziła w plaszczyku po Gizmosiu. 
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47574 : 2021-06-10, 15:25 »
Jestem po pierwszej dawce. Wczoraj zaliczyłam. Trochę boli mnie ręka, kiedy nią poruszam, a tak, to nic. Pielęgniarka zalecała brać co 6 godzin apap albo paracetamol (nic innego, tylko to), ale, że nie jestem chętna łykać prochy, postanowiłam poczekać na ewentualne bóle. Taki ból, jaki odczuwam, absolutnie nie kwalifikuje się do uśmierzania... Ot, jakbym się uderzyła w to miejsce i tyle. Moja sąsiadka po pierwszym szczepieniu padła jak nieprzytomna i przespała resztę dnia i noc... A mnie wcale nie chciało się spać. Zobaczymy, co będzie po drugiej dawce, spodziewam się większych dolegliwości, ale to się okaże ;)

Fatty, a takie opitolenie nie grozi poparzeniem skórki w razie mocnego słońca? Biedna Balbi :tuli:

Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47575 : 2021-06-10, 20:39 »
Martwię się właśnie o to. Tyle z tego, że ona nie jest podwórkowa, wiec może jej nie poparzy. Często przysiada, mama się śmieje, że gołej dupki się wstydzi, ale dziś widzę, że ma ten tył mocno zaróżowiony - skóra ewidentnie podrażniona. I na łapce zacięta :/ Więcej tam jej nie damy.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47576 : 2021-06-12, 00:38 »
ja mam drugą dawkę w poniedziałek, mi mówili o paracetamolu i miejscowo altacecie jakby bardzo bolało, ale biorę na stałe też inne leki, więc nawet jeżeli ma mnie coś boleć to sobie odpuszczę, bo nie chcę się jeszcze więcej podtruwać niż już to robię :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47577 : 2021-06-15, 11:01 »
Piesu się chyba przyzwyczaił do nowych, krótkich szatek :P Już się nie trzęsie w domu, ale dalej potrzebuje się przytulić gdy zasypia. Znajomy ją zabiera czasem do siebie na działkę - za płotem ma lisicę z 3 młodymi, niezbyt się boją. Balbina jak kangur przy płocie skacze, żeby je zobaczyć. Zajął się więc ów znajomy innymi rzeczami, za chwilę go zaniepokoiło że coś za cicho, wygląda więc na ogródek a tam Balbina już kończy podkop robić, żeby się do lisów dostać.

btw, mam przykład dlaczego zaginionych psów należy szukać w szerokim promieniu. W jednej z miejscowości jakieś 20 km ode mnie zaginął pies. Ktoś znalazł PODOBNĄ suczkę w jeszcze innej miejscowości i licząc na nagrodę zawiózł ją do poszukujących. Jak się okazało, że to nie ten zwierz to zostawił ją pod płotem i odjechał :sciana: ludzie to debile.
« Ostatnia zmiana: 2021-06-16, 09:35 autor Fatty »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47577 : 2021-06-15, 11:01 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47578 : 2021-06-24, 17:36 »
A to ci Balbina! :shock: Przyznała, jakie miała zamiary wobec lisów? ;)

A co lisica robi u znajomego?

No, że ludzie to debile, to nic nowego... ;) I co z tą "porwaną" sunią dalej?
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47579 : 2021-06-27, 21:14 »
Lisica młode odchowuje, na luzie. Spokojna okolica, tylko czasem moja Balbi ją opierdzieli zza płotu.

Porwana sunia na szczęście doświadczyła pozytywnej mocy Facebooka - ludzie zaczęli udostępniać ogłoszenie, w rejony z których porwano suczysko. Właściciele się znaleźli i pofatygowali po zgubę 15 km. Wg świadków zawinięto ją z okolic domu.
« Ostatnia zmiana: 2021-06-28, 10:51 autor Fatty »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 ... 1584 1585 [1586] 1587 1588 ... 1593   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 32 zapytaniami.