Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: czy pamiętacie wiadomości???  (Przeczytany 1028 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agix

  • Gość
czy pamiętacie wiadomości???
« : 2004-08-23, 20:39 »
Ok 2 tygodnie temu w "Teleexpresie" i "Wiadomościach" pokazywano materiał o nadaniu labladorka pocztą, piesek zginął z wyczerpania (bo co to za pomysł żeby zwierzaka wysyłać pocztą :grr: ) Ale właścicielka hodowli też podobno nie była bez winy, bo nie chciała go odebrać z poczty. tak sie składa, że dzień wcześniej byłam u tej pani oglądać kotki norweskie leśne i widziałam tą jej "hodowlę". W jednym pokoju dwie karmiące suczki i mnóstwo małych labladorków, w przedpokoju 2 buldogi w klatkach. Ale ciekawa jestem czy po tej "aferze" ktoś kupił jakiegoś kociaka??? :?
Zapisane

weronika

  • Gość
czy pamiętacie wiadomości???
« Odpowiedź #1 : 2004-08-23, 22:07 »
O rany! Nic nie slyszalam o tej historii. Jak mozna poczta wysylac zwierzaki???? Jak mozna na poczcie w ogole przyjac taka przesylke???? Czy ci ludzie poszaleli juz dokladnie?
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
czy pamiętacie wiadomości???
« Odpowiedź #2 : 2004-08-23, 22:13 »
Towarzystwo Opieki nad zwierzętami powinno wytoczyć sprawa poczcie za znęcanie się nad zwierzętami  :grr: skoro pozwolili na coś takiego
Zapisane

Forum Zwierzaki

czy pamiętacie wiadomości???
« Odpowiedz #2 : 2004-08-23, 22:13 »

agix

  • Gość
czy pamiętacie wiadomości???
« Odpowiedź #3 : 2004-08-23, 22:22 »
Podobno można przesyłać zwierzęta pocztą ale paczka musi być specjalnie przystosowana, gdy jest upał to gąbka z wodą itd. ale przecież to i tak makabryczny pomysł zamknać szczeniaka w kartonowym pudełku i narazać go :evill:
Zapisane

weronika

  • Gość
czy pamiętacie wiadomości???
« Odpowiedź #4 : 2004-08-23, 22:36 »
Dla mnie jest to naprawde nie do pojecia jak mozna takie bezbronne zwierzatko wysylac poczta, nawet w paczce w jakis sposob do tego przystosowanej. Do tej pory nawet nie wiedzialam , ze cos takiego jest legalne :roll:
Zapisane

Naomi151

  • Gość
czy pamiętacie wiadomości???
« Odpowiedź #5 : 2004-08-23, 23:53 »
To jest naprawdę okropne, czy ludzie naprawdę nie mają rozumu???
Zapisane

Sal

  • Gość
czy pamiętacie wiadomości???
« Odpowiedź #6 : 2004-08-24, 08:40 »
A mnie się wydaje, że po szumie medialnym zapanuje cisza i zarówno z tą pseudohodowlą, jak i z innymi podobnymi nikt nic nie zrobi.  :grr:  Była pożywka dla mediów. I tyle.
Zapisane

malpkaw

  • Gość
czy pamiętacie wiadomości???
« Odpowiedź #7 : 2004-08-24, 09:09 »
zgadzam sie z salamandrą :)) a zwierzęta nadal tak beda wysyłane bo to czysty interes dla poczty i nie tylko  :grr:
Zapisane

iwa

  • Gość
czy pamiętacie wiadomości???
« Odpowiedź #8 : 2004-08-24, 09:36 »
ktoś z tv dostanie premie,ze znalazl super material,a zwierzaki dalej beda tak fruwac polska poczta!!! ja to widzialam,jak bylam na mazurach :grr: normalnie te dwie panie powinni wsadzic do takiej paczki i zrobic im rundke!!!jak mozna wogole psa zapakowac w paczke??? bo,ze niby ogonek nie taki :grr: nawet jak jest mozliwosc przewozu zwierzakow,to nie w pudle kartonowym!!! jakas klatka,miska z woda i jedzeniem.
Zapisane

Forum Zwierzaki

czy pamiętacie wiadomości???
« Odpowiedz #8 : 2004-08-24, 09:36 »

malpkaw

  • Gość
czy pamiętacie wiadomości???
« Odpowiedź #9 : 2004-08-24, 13:47 »
ja panikowałam jak zanosiałam kicie do weta w specjalnym pojeminku a co dopiero wysłac poczta  :cry:
Zapisane

truskawa144

  • Gość
czy pamiętacie wiadomości???
« Odpowiedź #10 : 2004-08-24, 14:09 »
tego "hodowce" powinni  rozstrzelać :evill:  tak samo jak tych "inteligętnych" ludzi co wysyłają pieska pocztą...co za debilny pomysł...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 24 zapytaniami.