Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: żwirek catsan-polecam,chociaz...  (Przeczytany 13730 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mała

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #30 : 2004-09-21, 14:48 »
A ja kupuję cały czas taki najtańszy za 6,30 za 4 kg w niebieskim opakowaniu , nie pamiętam nazwy. Ale teraz stwierdzam że chyba przerzucę się na Benka. MAm nadzieję że starczy mi na dłużej niż ten. Bo ten starcza mi przy moich 4 kotach (tzn 3 bo jeden załatwia się tylko na dworzu) na 4 dni  :(  Więc muszę sprawdzić jaki będzie benek.  ;)
Zapisane

Eli

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #31 : 2004-09-21, 14:57 »
Ja kupuje Benka, zapachowego,  7litrow za 14 zł.  Stacza na około miesiąc.
Natamiast w szafce stoi jeszcze Cats Dream, ale jego sypie mojej myszy.
Byłam raz zmuszona wsypać Olimpowi Casta bo była sobota, Benek sie skonczył. a po piasek nie bede biegać. Nie sprawdził się :/
Oli roznosił go po całym mieszkaniu.  Mi sie tam dobrze wspolpracuje z Benkiem :]
Zapisane

Alexis

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #32 : 2004-09-21, 15:15 »
Mój kolega z pracy ma najlepiej (właśnie się domaga, żebym napisała o jedgo kotce), w ogóle nie kupuje żwirku. Jego kicia siusia do dziury w wannie, a kupkę robi do kibelka (sama widziałam).
Kolega się śmieje, że jeszcze tylko wody nie umie spuszczać ;)

Nikt jej tego nie uczył, sama się nauczyła. Podobno często przesiadywała w łazience i podglądała :)
(chciałam napisać to w następnej notce, ale się nie dało, musiałam edytować)
Zapisane

Forum Zwierzaki

żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedz #32 : 2004-09-21, 15:15 »

Cathycash

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #33 : 2004-09-21, 15:19 »
A jak ją tego nauczył? :) ja też tak chcę :D
A może zna sposób na nauczenie tego psa?  :lol:

teraz u mnie leje, a ja musze iść na spacer...ehhh
Zapisane

mała

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #34 : 2004-09-21, 15:23 »
Cytat: Alexis
Mój kolega z pracy ma najlepiej (właśnie się domaga, żebym napisała o jedgo kotce), w ogóle nie kupuje żwirku. Jego kicia siusia do dziury w wannie, a kupkę robi do kibelka (sama widziałam).
Kolega się śmieje, że jeszcze tylko wody nie umie spuszczać ;)


Ja też tak miałam z moją kotką. Nigdzie nie siusiała tylko do zlewu do dziurki. Sama sie tego nauczyła , nawet nie wiem skad.  ;)  Teraz jeszcze czasami tak robi , ale woli wychodzić na dwór za potrzebą.
Zapisane

Alexis

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #35 : 2004-09-21, 15:32 »
Cytat: *~Cathy~*
A jak ją tego nauczył? :) ja też tak chcę :D
A może zna sposób na nauczenie tego psa?  :lol:

teraz u mnie leje, a ja musze iść na spacer...ehhh


Nikt jej tego nie uczył. Sama się nauczyła. Podobno często przesiadywała w łazience i podglądała :)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #36 : 2004-09-21, 16:00 »
podglądała? A kto się załatwiał do wanny  :roll:  :lol:
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #37 : 2004-09-21, 21:28 »
Buahahahahahaha :lol:  Dobre pytanie :wink:  Mnie Mikuś też podgladał i stwierdził, że kąpiel w piance to jest to ;)  Raz wskoczył do wanny kiedy się kąpałam -więcej do tego nie dopuściłam, ale kąpać go moge bez problemu.
Zapisane

Tika

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #38 : 2004-09-21, 21:35 »
Cytat: *~Cathy~*
podglądała? A kto się załatwiał do wanny  :roll:  :lol:
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedz #38 : 2004-09-21, 21:35 »

Maxim

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #39 : 2004-09-21, 22:02 »
Mojemu kotu czasami zdarza się załatwić do umywalki ( kiedy w kuwecie jest trochę niezbyt świeżo  :roll: ) ale zapewniam, że nikt z domowników tego nie robi  :lol:  :lol:
Zapisane

Sal

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #40 : 2004-09-22, 10:31 »
A ja gdzies w necie napotkałam info z ilustracjami, jak nauczyć kota korzystania z wc  :wink: . Z tych obrazków wynika, ze nie jest to trudne. Ma trwac ok. miesiąca.
W skrócie tak to wygąda:
- ustawic kuwetę obok wc
- po kilku dniach pod kuwetę podłożyć coś co ją podniesie
- powtarzać "podnoszenie" przez kolejne dni, aż kuweta wysokością zrówna się z wc
- przesunąc kuwetę na deskę od wc
- po jakimś czasie zabrać kuwete - kot będzie kojarzył deskę sedesową z kuwetą

Ja nie próbowałam.
Życze powiodzenia  :wink:
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #41 : 2004-09-22, 12:13 »
Tylko aby ktoś, kto w nocy chce skorzystać, nie zapomniał się, bo może usiąść w kuwete :lol:
Zapisane

weronika

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #42 : 2004-09-22, 12:41 »
Cytat: Yzalbe
Tylko aby ktoś, kto w nocy chce skorzystać, nie zapomniał się, bo może usiąść w kuwete :lol:

Tak , a jak w dodatku mu sie spodoba takie zalatwianie do kuwety :lol:  :lol:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #43 : 2004-09-22, 14:08 »
hehe, spróbuje :) a spuszczanie wody?  :wink:
Zapisane

AniaJ

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #44 : 2004-09-23, 17:11 »
Benek jest ok. Wlaśnie wypróbowalam i fajnie zbryla. Przynajmniej mój kiciuś, który uwielbia wykopywać żwirek z kuwety, nie może wykopać mokrego, jak bylo przy poprzednim. A swoją drogą co też ten mój kiciuś widzi w tym wysypywaniu piasku na podlogę. Bo robi to celowo, tego jestem pewna :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedz #44 : 2004-09-23, 17:11 »

ewka

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #45 : 2004-09-23, 17:42 »
Ja przyzwyczailam swoja kotke do sikania w papier toaletowy.Po prostu rwe go na kawaleczki i wrzucam do miski.Bardzo ladnie przestwila sie z siusianiem w zwirek do siusiania w papier. :wink:
Zapisane

mała

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #46 : 2004-09-23, 22:52 »
Cytat: ewka
Ja przyzwyczailam swoja kotke do sikania w papier toaletowy.Po prostu rwe go na kawaleczki i wrzucam do miski.Bardzo ladnie przestwila sie z siusianiem w zwirek do siusiania w papier. :wink:


Kiedyś też tak robiłam , ale szczerze to teraz tego nikomu nie polecę. Wrzucałam moim kotom taki papier do kuwety ,ale ten papier bardzo szybko się brudził. Wystarczyło że jeden kot nasiusiał i trzeba było zmieniać a nie zawsze byłam w domu. I wtedy koty robiły mi za szafkę. Walczyłam z nimi dość długo żeby przestały tam robić. Aż w końcu kupiłam żwirek i problem zniknął.  :D  Okazuje się że papier jest nieskuteczny za szybko robi się mokry , a kot jest zbyt czysty żeby wejśc do brudnej kuwety. ŻWIREK JEST 100 % LEPSZY (chociaż droższy)!!!!!!!
Zapisane

ewka

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #47 : 2004-09-24, 21:13 »
Byc moze ,ze i tak bylo.Mam 1 kotke i praktycznie siedze w domu wiec jestem w stanie dopilnowac wymiane mokrego papieru na suchy. :wink:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #48 : 2004-09-25, 09:26 »
Mój B. jak ma zapchana kuwetę to za nic do niej nie wejdzie :P czyscioch skubany  ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #49 : 2004-09-25, 11:15 »
Maja tez tak ma ;) naszczecie Szkaradka zrobi nawet gdy jest doslownie 'zasr**e'
Zapisane

AniaJ

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #50 : 2004-09-27, 17:33 »
Ja muszę mojego kocurka wyrzucać z kuchni na czas sprzątania kuwety, bo broni jak lew swojego zasiusianego żwirku, że już o qpce nie wspomnę ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedz #50 : 2004-09-27, 17:33 »

Cathycash

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #51 : 2004-09-28, 17:47 »
tak? hehehe, naszczęscie mój jak najszybciej opuszcza kuwetę, nie lubi "śmierdzących spraw" :P
Zapisane

weronika

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #52 : 2004-10-03, 13:37 »
moj sisiu zrobi normalnie , ale przy kupce kuweta musi byc otwarta! Wczesniej wystawial pyszczek na zewnatrz, teraz gdy chce kupcie , stanie przed kuwetka i miauczy , zeby mu ja otworzyc,potrzebuje swiezego powietrza podczas zalatwiania sie :hehe:
Zapisane

Sal

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #53 : 2004-10-04, 09:20 »
Kupiłam Cats Best Eko Plus. Faktycznie świetny... Ale czemu za taką cene?  :?

Ochłonęłam po pierwszym wrażeniu.
Ten żwirek to w ogole chłonie zapachy?  :? Bo przy Benku to wypada blado...

Jakie macie opinie nt. chłonności zapachów przez CBE+?
Zapisane

Tofifi

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #54 : 2004-10-06, 14:38 »
Ja mam ciagly problem ze zwirkiem dla mojej koty, bo ma uczulenie na betonizujace, wiec Benki  itp . odpadaja.Sprobowalam Cats Best Eko Plus, ale nie jestem zadowolona , bo strasznie sie nosi,a poza tym cena odstrasza.Macie jakis pomysl co  jeszcze mozna wyprobowac z tych "innych"  zwirkow niz te typu Benek?

Naczytalam sie juz troche  o roznych zwirkach:silikonowych, celulozowych,ale nie znam nikogo kto  by je stosowal w praktyce.
Zapisane

Sal

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #55 : 2004-10-12, 12:45 »
Chce wam polecić mój wynalazek!
Przez przypadek to mi się udało i póki co najlepsze rozwiązanie z dotychczas stosowanych  :wink:
Cats Best Eco Plus (drogi) mieszam z tanim Re - Celin (u nas do kupienia w L`Eclercu). Mają podobną strukturę, ale ten tani się nie zbryla. Za to ładnie świeżo pachnie i jest niebieski. Wymieszany z CBE+ usuwa się równie łatwo jak on.
Ten tani kosztuje 12,20 za 10l.
Wymieszany jeden z drugim starczają mi (przy moich 4 zbójach) na jakieś
3 tygodnie.
10 litrowy Benek starczał mi mniej więcej na tydzień.
Zapisane

zojka

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #56 : 2004-10-14, 10:22 »
Cytat: Sal
A ja gdzies w necie napotkałam info z ilustracjami, jak nauczyć kota korzystania z wc  :wink: . Z tych obrazków wynika, ze nie jest to trudne. Ma trwac ok. miesiąca.
W skrócie tak to wygąda:
- ustawic kuwetę obok wc
- po kilku dniach pod kuwetę podłożyć coś co ją podniesie
- powtarzać "podnoszenie" przez kolejne dni, aż kuweta wysokością zrówna się z wc
- przesunąc kuwetę na deskę od wc
- po jakimś czasie zabrać kuwete - kot będzie kojarzył deskę sedesową z kuwetą

Ja nie próbowałam.
Życze powiodzenia  :wink:



Wlasnie takiej informacji szukalam, dzieki :)

na cale szczescie mam w domu dwie lazienki :wink:
Zapisane

Tofifi

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #57 : 2004-10-16, 17:36 »
Cats Best Eco Plus zupełnie mi nie odpowiada i postanowilam zaryzykować z innym i...juz przetestowałam nowy żwirek :) Silikonowy.Jest Super,choc cena to ok 26-30 zł zależy od producenta.To takie kuleczki przezroczyste, czasem z dodatkiem niebieskich.Całość starcza przy jednym kocie na miesiąc-podobno-mam dopiero 1,5 tygodnia ale jestem bardzo zadowolona.Wprawdzie  jak kicia wychodzi z kuwety to troche wychodzi razem z nią kuleczek,ale ona się nimi bawi  i mamy niezły ubaw. Wole juz te kulki niz trociny na dywanie.

Poza tym wielkim plusem jest  to, ze pochlania wszystkie zapachy i nie trzeba nic wyjmowac  oprócz qpki.Reszta ładnie sie wchłania w kulki i tylko kolor zmienia.
Bardzo ladnie wyglada i jest wygodne w utrzymaniu.Troche zajeło kici czasu by sie przyzwyczaic do tego ale juz jest ok.

Polecam :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedz #57 : 2004-10-16, 17:36 »

Sal

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #58 : 2004-10-18, 08:22 »
Toffifi, podaj jego nazwę, ok?  ;)
Zapisane

Tofifi

  • Gość
żwirek catsan-polecam,chociaz...
« Odpowiedź #59 : 2004-10-18, 22:28 »
Ten ktorego ja używam to FRESH'N'EASY 3,8 l. W torbie foliowej częściowo niebieskiej, a cześciowo przezroczystej i z fotką kota.Z tego co zauważyłam to wszytkie silikonowe,albo kryształki mają podobne opakowania - niebiesko-przezroczyste.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.14 sekund z 25 zapytaniami.