Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: PODZIWIAJCIE MNIE :-))  (Przeczytany 1647 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszka

  • Gość
PODZIWIAJCIE MNIE :-))
« : 2002-11-13, 20:39 »
DZISIAJ NAUCZYŁAM SIĘ ROBIĆ PODSKÓRNE ZASTRZYKI!!!!! Bałam się z początku, ale wetka pokazała jak i nie było tak strasznie - teraz przynajmniej odpada jeżdżenie codziennie do lecznicy z Baszulcem :) Z innych wieści, tetracyklina, którą dostaje od wczoraj, tak jakby zaczynała "przedzierać" jego katarek, ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca ;) JESTEM DZIŚ Z SIEBIE DUMNA! O!!!  :wink:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
PODZIWIAJCIE MNIE :-))
« Odpowiedź #1 : 2002-11-13, 20:47 »
BRAVOOO  :wink:  

A co na to Basza  :?:   :lol:

Chiba przylece do Cię skłuć małej doopsko po rwaniu zębiszczy  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
PODZIWIAJCIE MNIE :-))
« Odpowiedź #2 : 2002-11-13, 20:53 »
Basza nie ma prawa głosu :)  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

PODZIWIAJCIE MNIE :-))
« Odpowiedz #2 : 2002-11-13, 20:53 »

miauu

  • Gość
PODZIWIAJCIE MNIE :-))
« Odpowiedź #3 : 2002-11-13, 21:32 »
gratuluje!!!!!!
wiem cos o tym. sama musialam robic zastrzyki kici podworkowej, raz z nia bylam u weta a pozniej sama ja leczylam zastrzykami
myslalam ze nie dam rady zrobic zastrzyku, balam sie ze moge kicie uszkodzic ale sie przemoglam w koncu to dla jej dobra===ale nie przepadam za robieniem zastrzykow!!!!!!!!!!
i wlasnie dlatego gratuluje!!!!!!!!nie balas sie?
Zapisane

myszka

  • Gość
PODZIWIAJCIE MNIE :-))
« Odpowiedź #4 : 2002-11-13, 21:39 »
Jasne, że tak!!! Najbardziej, że wkłuję się za głęboko albo za płytko, że będzie go bolało, itp. Lekkiego bólu oczywiście nie da się uniknąć :( Wymiękłam jak pod igłą chrupnęła przebijana skórka  :? ale jakoś to poszło... Zdecydowałam się wczoraj, po tym jak przy wizycie histerycznie odmówiłam, twierdząc, że właśnie się boję... Ale to jednak lepsze niż codzienna przejażdżka do weta...
Zapisane

cyyytrynka

  • Gość
PODZIWIAJCIE MNIE :-))
« Odpowiedź #5 : 2002-11-14, 12:24 »
No to gratuluje;)..Ciezko bylo? :)
Zapisane

Amelia

  • Gość
PODZIWIAJCIE MNIE :-))
« Odpowiedź #6 : 2002-11-14, 13:01 »
a ja sie niedawno nauczyłam wyciskac gruczoły okołodbytowe. i juz to mi b. dobrze wychodzi .(nie u kota te gruczoły, ale u psiaka). Mnie tez podziwcie :D
Zapisane

myszka

  • Gość
PODZIWIAJCIE MNIE :-))
« Odpowiedź #7 : 2002-11-14, 14:47 »
Cyyytrynka, odrobinkę, ale przez trudy do gwiazd  :wink: Malinko, ale Cię podziwiam, to robota trudna i brudna  :lol:
Zapisane

emilka_old

  • Gość
PODZIWIAJCIE MNIE :-))
« Odpowiedź #8 : 2002-11-14, 15:37 »
J ateż kiedys robilam zastrzyki..wlasciwe to w te wakacje tylko ze nie zwierzakowi (ale blisko  :lol: ) a mojemu tacie..mosial dostawac zastrzykiw brzuch...la...ochydne to bylo..ale mosialam je robic bo moja mama kiedy patrzy na igle mdleje:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

PODZIWIAJCIE MNIE :-))
« Odpowiedz #8 : 2002-11-14, 15:37 »

Amelia

  • Gość
PODZIWIAJCIE MNIE :-))
« Odpowiedź #9 : 2002-11-15, 11:35 »
Łoj brudna, brudna...

Moja jamnisia m takie kłopoty z tym, ze jej sie tam zbiera ten płyn. No i raz długo jej tego nie wyciskłam, a jak to zrobiłam... wszystko prysnęło na sciane i na czysciutkie wyprane ubrania (bo ten zabieg robie w łazience :roll: ) le posprzatałam i mamusia nic nie zauwazyła  :wink:
Zapisane

AniaS

  • Gość
PODZIWIAJCIE MNIE :-))
« Odpowiedź #10 : 2002-11-17, 01:17 »
ja mam przejscia przy obcinaniu pazurkow, wiec wole Zuzi nawet nie pokazywac strzykawki... dla ktoregos z nas skonczyloby sie to chyba tragicznie tudziez bolesnie (i to raczej dla mnie) :?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 25 zapytaniami.