Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mama chce wydać mojego koteczka  (Przeczytany 1368 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anga11

  • Gość
Mama chce wydać mojego koteczka
« : 2004-11-12, 11:29 »
Cześć moja mama mówi , że już nie chce mojego kociaka bo gryzie i drapie . Gdy go znalazłam miał 2 miesiące , a było to w pażdzierniku 2002 roku . Nie znaczył terenu więc mama go nie kastrowała . Byłam u weta i powiedział , że gryzie bo nie jest wykastrowany.Wet powiedział też , że kastracja w tym wieku nic nie da. Co mam robić nie chce go wydawać to mój skarb?????????
Zapisane

Ellen

  • Gość
Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedź #1 : 2004-11-12, 11:38 »
Po pierwsze wykastruj go. Czy on drapie w zabawie czy atakuje na serio?
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedź #2 : 2004-11-12, 11:51 »
Kot musi zostać wykastrowany, na to nigdy nie jest za późno. Lepiej pójdź do innego weta, bo ten gada bzdury.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedz #2 : 2004-11-12, 11:51 »

Ax

  • Gość
Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedź #3 : 2004-11-12, 11:56 »
Oczywiście. co to za różnica w jakim jest wieku? 2 lata to przeiceż młody kot...  Jak gryzie i drapie to stanowczo mów " nie wolno" i powiedz "psssssssssssssik" albo mozno klaśnij...
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedź #4 : 2004-11-12, 13:29 »
Ja tez uważam że kocurki w domu powinny byc wykastrowane. Moja koleżanka miała takiego rozrabiającego kota, miał chyba 2-3 lata. Po wykastrowaniu charakter się bardzo mu zmienił na lepsze. Teraz jest kochany kiciuś, nic tylko chce być na kolanach i głaskany.
Zapisane
BC + koci podrostek

Ax

  • Gość
Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedź #5 : 2004-11-12, 13:37 »
A dlaczego tylko w domu? Mało jest bezdomnych kociąt?
Zapisane

Maxim

  • Gość
Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedź #6 : 2004-11-12, 22:02 »
Porozmawiaj z mamą o kastracji, po zabiegu kot napewno będzie łagodniejszy. Niekastrowanym kocurem żądzą hormony płciowe i dlatego są one nadpobudliwe i skłonne do agresji. Trzymam kciuki  :wink:
Zapisane

Kira

  • Gość
Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedź #7 : 2004-11-13, 01:22 »
piersze co juz wczesniej   był opodane KASTRACJA charakter kota ulegnie złagodzeniu po utracie pomponikówi zrezygnuj z tej lecznycy bo wet jestjakiś  ..nie uswiadomiony :roll:
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedź #8 : 2004-11-13, 10:50 »
Po pierwsze - Twoja mama zachowuje się bardzo nieodpowiedzialnie.
Po drugie - jeśli już do tego doszło, to znaczy, że musieliście pozwalać kotu na drapanie. To teraz czas oduczyć.. Gdy zacznie gryźć, drapać - ostro powiedz "przestań"
Co do kastracji - kot złagodnieje :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedz #8 : 2004-11-13, 10:50 »

Anga11

  • Gość
Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedź #9 : 2004-11-13, 14:03 »
Dziękuje za wasze rady porozmawiam z mamą i napisze jak mi poszło lecz dopiero za tydzień bo jestem teraz u brata a nie mam internetu będe tu spowrotem za tydzień to coś napisze
Zapisane

Raven

  • Gość
Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedź #10 : 2004-11-13, 14:20 »
Życzę powodzenia w negocjacjach!!!!!!!  :)
Zapisane

Anga11

  • Gość
Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedź #11 : 2004-11-13, 22:23 »
dzięki za wsparcie
Zapisane

aggattka

  • Gość
Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedź #12 : 2004-11-14, 10:40 »
Ja już mam to za sobą a doszło do tego tak, że alergolodzy się uparli, że przez mojego ślicznego koteczka miałam alergię. I wydarli mi go siłą... :cry:  był grzeczny, nie gryzł i nie drapał, wykastrowany... Wziął go qmpel mojej mamy. Przez 3 pierwsze miesiące rozstania wysyłał maile i sms-y z opisem, jak się kocurek czuje i co robi. Teraz wiem, że jest strasznie rozpuszczony i ma się idealnie, ale ciągle mi go brakuje... I nie mogę się z nim widywać, bo mu się przypomnę i będzie tęsknił...  Odebrać go też nie mogę (choć dawno już wiadomo, że nie mam alergii), bo się rodzinka przywiązała... Poza tym, tata nie chce już żadnego zwierzaka, choć naszego kotka uwielbiał...  :cry:
Zapisane

Sal

  • Gość
Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedź #13 : 2004-11-16, 09:20 »
Mój Dyzio ma ok. 7 - 8 lat (tak twierdzi moja wetka, a że znajda nigdy jego wieku nie poznam). Kastrowany był w ubiegłym roku. Zmienił mu się charakter na łagodny i przytulasty i przestał znaczyć.
Wet ci nagadał głupot  :? , a najtragiczniejsze jest to, że może na tym ucierpieć zwierzę, bo twoja mama może uznac słowa głupiego weta za pewnik. :roll:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedź #14 : 2004-11-16, 20:21 »
Są weterynarze i są buraki  :grr:
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedz #14 : 2004-11-16, 20:21 »

Hermi93:D

  • Gość
Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedź #15 : 2004-11-17, 17:40 »
No to odpowiem. Powiedz mamie, żeby dała mu szansę. Później przyzwyczai się do niego i nie będzie miała zamiaru go oddać. Też tak miałam, a raczej podobnie.
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Mama chce wydać mojego koteczka
« Odpowiedź #16 : 2004-11-18, 14:51 »
Cytat: Ekoteczka
Są weterynarze i są buraki  :grr:


Raczej sa weterynarze i rzeznicy :grr:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 26 zapytaniami.