Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Żelek - nic :( Bazyli - diabeł (i za co?) i Mały - ofiara  (Przeczytany 5970 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
a to również normalne.. moja Sonka to często robi.. siedzę na łóżku, przymila się , mruczy ..no to stwierdzam że chyba chce abym ją pogłaskała .wyciągam rękę , a ona znienacka jak się uczepi ...jeden wielki wrzask ..ale to ja wydaje z siebie
Zapisane

Ellen

  • Gość
Wlasnie mama robi mi awanture o Bazyla, ze jej znowu spac nie dawal i ze w zwiazku z tym musimy go oddac (tj. kot wyladuje w schronisku, co widocznie malo ja obchodzi). Powiedzialam jej, ze sobie przeciez moze zamknac na noc drzwi od pokoju, na co uslyszalam "Nie, nie bede sie ograniczac przez koty" :roll:
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
A naprawdę nie ma innego wyjścia?? Hm..Bazyli wygląda na tekiego z charakterem.. najlepiej aby znalazł miejsce w domku na wsi.. całe podwórko miałby do dyspozycji...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ellen

  • Gość
Żartujesz, w zyciu go nie oddam, niech sobie mama gada :roll:
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Nie, no pewnie że nie .Tylko ,tak wyobrażam sobie , jak Bazyli robi porządki na podwórku...'zapewne  cały wiejski zwierzyniec porozstawiał   po kątach ;)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
"Nie, nie bede sie ograniczac przez koty" :roll:

Tekst standartowy rodziców numer 238.
Tez to często słyszałam, a na zwierzaki w ilościach większych niż 2 mogłam sobie pozwolić dopiero jak sie wyprowadziłam. I tak teraz słysze że jestem stuknięta jak wspomnę o planach na 2 kotki.

Nie oddawaj Bazyla, myslę że on się poprostu cieszy wolnością i dlatego tak się zachowuje. Jakgdyby przeżywa lata kocięce od nowa. Myslę że jeszcze trochę i dorośnie, uspokoi się.
Zapisane
BC + koci podrostek

Sagga

  • Gość
Ekoteczka ma rację.Bazyl nareszcie czuje sie bezpiecznie i napewno bardzo cie kocha!
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 24 zapytaniami.