Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Cos o moim kociaku  (Przeczytany 2103 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sylwka_garfisia

  • Gość
Cos o moim kociaku
« : 2003-02-27, 19:29 »
Cześć!Chciałabym napisać kilka żeczy o moim kotku żebyście cos o nim wiedzieli :) A więc Tak mój kot ma na imię Garfisia.Urodziła się 26 września 2001 roku.Zamieszkała u mnie w domu 26 października 2002 roku.Czyli miesiąc po urodzeniu zamieszkała u mnie.Jej matka jest MaineCoonem lecz ojciec dachowcem.Niestey odziedziczyła większość cech po ojcu czyli normalnego kota dachowego.Zresztą sami zobaczycie na końcowym zdjęciu i sami stwierdzicie ze przypomina dachowca pomimo że matka była MaineCoonem.Lubi takie zabawy jak:gonitwa za sznurkiem,zabawa wełnąm,aportowanie piłeczki(taktak,ja ja tego nauczyłam :) )skakanie za cieniem,chowanie sie za drzwiami i drapanie łapą :) Bardzo lubi te zabawy.Ja jej nie kupuje zabawek daje jej moje stare miśki i pluszaki.Lubi je nosić w pysku i przynośić do mnie na kolana.
Pozatym lubi leżeć na moich klanach,a jeszcze bardziej na mamy.Śpi u mnie w łóżku,ostatnio wchodzi pod kołdrę i tam mruczy :D  :) Jej ulubione smakołyki to:mięso szczegołnie surowe,ryby,kitketa,whiskasa,leona,kittiego.
Na dwór wychodzi tylko na wiosne i lato,jeździ z nami na działkę wlesie nad rzeką.JEst to miejscowosc znaczy sie wioska położona daleko od dróg.Na naszej działce chodzi po ogrodzonym terenie,nie martwimy sie onią wtedy bo gdy ją zawołamy od razu przybiega.Gdy idziemy nad rzekę( amamy tam 200 metrów)idze za nami a po przyjściu nad rzękę wskakuje do niej i pływa.Może was to zdziwi ale tak jest.To jest tylko troche opis Garfisi.Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęc to wchodzice:http://sylwiapod.w.interia.pl i pliska wpisywac się do księgi gości :) To już kończę o moim kociaku!pozdrawiam!papa

______________________
Sywlka & Garfisia[/url]
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Cos o moim kociaku
« Odpowiedź #1 : 2003-02-27, 19:37 »
I obiecane zdjęcie które mi się załadować nie chciało może teraz się uda!Oto zdjecie mojego kotka:
Zapisane

Siva

  • Gość
Re: Cos o moim kociaku
« Odpowiedź #2 : 2003-02-27, 19:38 »
Cytat: sylwka_garfisia
Jej matka jest MaineCoonem lecz ojciec dachowcem.Niestey odziedziczyła większość cech po ojcu czyli normalnego kota dachowego.Zresztą sami zobaczycie na końcowym zdjęciu i sami stwierdzicie ze przypomina dachowca pomimo że matka była MaineCoonem.


a na swojej stronce piszesz, cytuje: "O Garfildku!! Mój kot ma prawie 2 lata, skończy 26 wrzesnia. Nie jest kotkiem rasowym. Jest to zwykły dachowiec [...] Garfild nie jest kotkiem rasowym jest zwykłym dachowcem kupionym za 2 złote:) "

to jak w koncu??? :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Re: Cos o moim kociaku
« Odpowiedz #2 : 2003-02-27, 19:38 »

sylwka_garfisia

  • Gość
Cos o moim kociaku
« Odpowiedź #3 : 2003-02-27, 19:52 »
Bo on jest własciwie kotkiem rasowym bo nie ma zadnych oznak po kocie Maincoon ale pomimo wszystko matka jego była.Pozatym mój tata nie iwedizał nawet ale nie dawno pjechał do tej pani i się okazało.Dopiero po feriach sie o tym dowiedziałam!Jasne??
Zapisane

Siva

  • Gość
Cos o moim kociaku
« Odpowiedź #4 : 2003-02-27, 19:54 »
niezupelnie, ale to w sumie nie moj interes :roll:
Zapisane

myszka

  • Gość
Cos o moim kociaku
« Odpowiedź #5 : 2003-02-27, 20:15 »
Heh, no jeśli tylko matka jest MaineCoonem (zresztą czy aby na pewno prawdziwym? Jakoś wątpię żeby 100% MC właściciele tak puszczali na żywioł żeby mógł kociaki przynieść...  :roll: ) a ojciec dachowiec, to nie jest rasowy w żadnym razie. A wygląda dachowo, bo akurat gen długości sierści idzie po ojcu.
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Cos o moim kociaku
« Odpowiedź #6 : 2003-02-28, 10:02 »
Cytat: sylwka_garfisia
Bo on jest własciwie kotkiem rasowym quote]
Pomyliłam sie przepraszam wszystkich chiałam napisać tak:
Bo on nie jest własciwie kotkiem rasowym,bo jego matka była MaineCoonem a geny tak jak mówiła mysza odziedziczył po ojcu.Sorcia!Ale na serio matka była MaineCoonem srebrzystym pręgowanym.JAsne teraz wszystko??
Zapisane

myszka

  • Gość
Cos o moim kociaku
« Odpowiedź #7 : 2003-02-28, 13:56 »
No jasne, tylko się dziwię co za właściciel RASOWEGO MaineCoona dał kotce łazić samopas i przynieść dachowe kociaki.
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Cos o moim kociaku
« Odpowiedź #8 : 2003-02-28, 14:01 »
Ja też sie troche tym dziwie ale to jest jakas rodzina ze wsi i oni gadali ze kasy nie maja na sterylizacje.Sama widziałam tego kotka to prawdziwy MaineCoon przyzekam wam przeciez wiem jak wyglada MaineCoon!
pozdowka

___________________
Sylwka & Garfisia
Zapisane

Forum Zwierzaki

Cos o moim kociaku
« Odpowiedz #8 : 2003-02-28, 14:01 »

myszka

  • Gość
Cos o moim kociaku
« Odpowiedź #9 : 2003-02-28, 14:21 »
Dobra, to już wszystko wiem: to była kotka o wyglądzie MaineCoonki. Bo raczej takich kotów nie kupują ludzie których potem "nie stać"... Bo taki kot kosztuje ponad 1000 zł... A więc był to jakiś mieszaniec, najprawdopodobniej - co nie przeszkadza że był pewno śliczny ;)
Zapisane

Juha

  • Gość
Cos o moim kociaku
« Odpowiedź #10 : 2003-02-28, 15:47 »
Dobra- czy tak czy siak Twój kotek jest bardzo ładny! :)
Jego sierść to śliczna szarość!

A daleko mieszka ta facia z matką Garfki??

 I fajne oczka wyszły mu na zdjątku- dwukolorowe ;)

Ucałuj Garfisie  :oops:
P@p@
Zapisane

myszka

  • Gość
Cos o moim kociaku
« Odpowiedź #11 : 2003-02-28, 18:17 »
A ładny kić jest, i owszem :) Srebrzysty. Mam słabość do tego koloru :D
Zapisane

Gina

  • *
  • Wiadomości: 275
    • WWW
Cos o moim kociaku
« Odpowiedź #12 : 2003-02-28, 18:20 »
Cytat: sylwka_garfisia
Ja też sie troche tym dziwie ale to jest jakas rodzina ze wsi i oni gadali ze kasy nie maja na sterylizacje.Sama widziałam tego kotka to prawdziwy MaineCoon przyzekam wam przeciez wiem jak wyglada MaineCoon!
pozdowka

___________________
Sylwka & Garfisia


rodzina ze wsi kupiła kota rasowego i nie stac ich na kastracje za 150 zł?
a skad wiesz ze jest prawdziwy MC? :shock:  po rodowodzie ktorego nie miał? moze zaczniesz sedziowac wystawy kocie.........?

nie chce na Ciebie naskakiwac, piszesz nie logicznie ale kotek jest ladniusi:)
Zapisane
Hodowla Myszy Rasowych - http://dynamimaus.w.interia.pl

sylwka_garfisia

  • Gość
Cos o moim kociaku
« Odpowiedź #13 : 2003-02-28, 20:31 »
Jak uważasz,to moze jakis mieszaniec MaineConna ale bynajmniej jest bardzo podobny do kota mainecoona!Dzieki ze podobam Wam sie moj kotek.Juha moze kiedys zobaczysz mojego kotka bo ja w lato wyjdziemy na spacer to bym moze mogla zniesc kotka na momencik ale lepiej zebys wtedy pieska schowala bo on sie ich bardzo boi!pozdro

____________________
Sylwka & Garfisia
Zapisane

Dianka

  • Gość
Cos o moim kociaku
« Odpowiedź #14 : 2003-03-01, 15:20 »
Pomyślcie: czy bez kotów da się żyć? :?:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Cos o moim kociaku
« Odpowiedz #14 : 2003-03-01, 15:20 »

sylwka_garfisia

  • Gość
Cos o moim kociaku
« Odpowiedź #15 : 2003-03-01, 15:31 »
Chyba da się zyc ale dla mnie ciezko by bylo szczególnie jakby nie było tego kochanego kotka mojego!pozdro

___________________
Sylwka & Garfisia
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 26 zapytaniami.