Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Faworyzowanie  (Przeczytany 961 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kitka

  • Gość
Faworyzowanie
« : 2003-10-18, 22:01 »
Wstyd się przyznać.
 Mam psa, kotkę i kocura. Kocham moje zwierzaki i staram się jednakowo je traktować, ale do kocura mam wiekszą słabość, może dlatego, że znalazłam go w bardzo złym stanie i bez mojej pomocy już by nie żył.
Czy Wy faworyzujecie jakieś zwierzę?
Zapisane

SKR

  • Gość
Faworyzowanie
« Odpowiedź #1 : 2003-10-18, 22:13 »
Ja mam tylko jednego kota więc nie ma u mnie z tym problemu
Zapisane

carragan

  • Gość
Faworyzowanie
« Odpowiedź #2 : 2003-10-18, 22:15 »
ja ogolnie traktuje wszystkie jednakowo tyle ze teraz mam tylko psy....No i oczywiscie musi byc wyrozniany ten co jest najwyzej w hierarchi czyli sunka..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Faworyzowanie
« Odpowiedz #2 : 2003-10-18, 22:15 »

zWieRzaCzKoWa

  • Gość
Faworyzowanie
« Odpowiedź #3 : 2003-10-18, 22:18 »
hmm... Ja mam 5 zwierzaków- ciężko wszystkie traktować jednakowo. Chodźbym nie wiem jak sie starała, to jest raczej nie możliwe. Jednego dnia bardziej przytulam jednego, następnego drugiego. Ale codziennie wszystkie są głaskane :) mniej, albo więcej
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Faworyzowanie
« Odpowiedź #4 : 2003-10-19, 11:16 »
W sumie to nie mam takiego problemu... Chociaż tak jak napisala Zwierzaczkowa, jedno poglaszczę bardziej inne mniej...
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Faworyzowanie
« Odpowiedź #5 : 2003-10-19, 14:02 »
ja mam taki problem :wstyd: kota faworyzuje, a chomik jest w tyle...
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Zawsze tak jest...
« Odpowiedź #6 : 2003-10-19, 22:35 »
Zawsze jest tak ze chcą czy nie chąc lubi sie bardziej któreś ze swoich pupilków, choc czasami sie do tego nie przyznajemy. Ja  najwiecej czasu poświęcam moim 2 psom i 2 kotom, bo żeby siez nimi pobawic nie musze ich wypuszczac z klatek itd. Pozatym na pieszczoty same do mnie przychodzą ;) A jeśli chodzi o gryzonie to jeden z moich chomików budzi się koło 20.00 i wtedy mam dla niego bardzo mało czasu....
Zapisane

Ash

  • Gość
Faworyzowanie
« Odpowiedź #7 : 2003-10-20, 09:54 »
Ja mam dwa zwierzaki: kota i meza. I chyba wole kota  :diabelek:
Zapisane

absencja

  • Gość
Faworyzowanie
« Odpowiedź #8 : 2003-10-20, 13:24 »
ja możen nie faworyzuję Abstysia, ale z całą pewnością to jest najbardziej "mój' kot z całej trójki. On sam tak wybrał, pewnie dlatego, że to ja zajmowałam się nim po jego przyjsciu do domu, spędzał ze mną mnóstwo czasu i w pewien sposób uznal mnie chyba za kocią matkę(jego matka zgineła kiedy był jeszcze bardzo mały i miał niewiarygodne szczęscie, że trafił na znajomą mojej mamy). Wydaje mi się, że właśnie dlatego Abstyl jest cały czas dużym kociakiem i potrzebuje bardzo dużo przytulania, głaskania i w ogóle kontaktu ze mną. chociaż, gdyby cos sytało się któremuś innemu kotu, pewnie przeżywałabym to tak samo, jak gdyby to był Abstyl...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Faworyzowanie
« Odpowiedz #8 : 2003-10-20, 13:24 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 23 zapytaniami.