Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Bardzo uciążliwy nawyk :|  (Przeczytany 5939 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sylwka_garfisia

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #30 : 2004-01-23, 17:41 »
Odpowiadaj bo zaraz Ciebie rozstrzelamy za to co powiedziałeś no wiesz troche przesadziłeś :evill:
Zapisane

hYc

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #31 : 2004-01-23, 17:42 »
Koty jak mi wiadomo maja swoich wlascicieli ( nie wlasciciele je maja ), jak zaczyna cie taka bestia traktowac w ten sposob  ( budzenie o 4 rano ) to nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem tylko kota "odstrzelic" =  :evill:  znaczy to zastosowac <B>wystarczajace</B> srodki przymusu bezposredniego nikt tu nie mowil o usypianiu bo  przeciez zgodzicie sie ze to bylaby przesada
 :D
PS
Lalaith ale to z tymi skinheadami to bylo w 100% prawda, no moze oszczedzilbym psy ale ich nie ( i co z tym umowieniem sie ) ???

Juz bede grzeczny  :D  i nie bede pisal bardziej zrozumiale
Zapisane

Ax

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #32 : 2004-01-23, 17:47 »
Co miałeś na myśli pisząc "znaczy zastosować wystarczające środki przymusu bezpośredniego"  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedz #32 : 2004-01-23, 17:47 »

sylwka_garfisia

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #33 : 2004-01-23, 17:52 »
oj naprawde pisz bardziej zrozumiale   hYc :roll:
Zapisane

hYc

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #34 : 2004-01-23, 17:55 »
dokladnie to co napisalem , eliminacja z najblizszego otoczenia w godzinach nocnych, moze glodowka , albo klatka i inne takie zalezy to od pomyslowosci wlasciciela domu bo przeciez nie kota
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #35 : 2004-01-23, 19:08 »
hYc.. Przykro mi to pisać, ale Ty się zastanów.. Przypuszaczam, że na emblemacie jest Twój psiak, i co?! wsadziłbyś go ciasnego kojca, głodził? Pozatym, to jest najzwyczajniej Z N Ę C A N I E  S I Ę..  :?
Zapisane

Ax

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #36 : 2004-01-23, 19:15 »
Owszem, można zamknąć pokój w którym śpisz, ale głodzić kota, albo wsadzać do klatki :o  :?  :?  :roll:  :grr:
Zapisane

hYc

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #37 : 2004-01-23, 19:26 »
metoda jak to metoda wazne by byla skuteczna ... jak chcecie byc tacy mili dla bestii domowych to polecam srodki farmakologiczne, napewno rownie skuteczne. Gdy lwa zamyka sie w klatce to to nie wywoluje takich emocji co zamyanie kotka ... nie wiem czym to sie moze roznic ... taki wredny kot moze byc gorszy od stada sloni w domu kiedy zostaje sam.
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #38 : 2004-01-23, 20:14 »
Człowieku, zastanów się, przecież jak kot bedzie zamikany itd. to stanie się jeszcze bardziej nerwowy i jeszcze poniszczy :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedz #38 : 2004-01-23, 20:14 »

Ax

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #39 : 2004-01-23, 20:29 »
Wiesz co? Sam jesteś wredny :roll:
Zapisane

weronika

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #40 : 2004-01-23, 21:23 »
hyc , co ty w ogole piszesz ? jak to zamkniete w klatce lwy nie wywoluja emocji? mnie jest na przyklad naprawde strasznie przykro , ze nie moga sobie zyc na wolnosci , pewnie dlatego nie chodze nigdy do zoo, zadnych przedstawien cyrkowych... bo po prostu mi przykro. i juz. i w glowie mi sie po prostu nie miesci , ze ktos moglby jakiegos biednego kocine zamykac w klatce lub glodzic go! jak moje kocie musialo przed zabiegiem byc na czczo, to mi sie po prostu serce kroilo, gdy prosil o jedzonko a ja mu musialam odmowic, zabawialam go jak moglam , zeby tylko jak najszybciej uplynal mu czas i nie myslal o glodzie. jak mozna dobrowolnie glodzic kota!
Zapisane

Essi

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #41 : 2004-01-23, 21:36 »
Moim zdaniem to była tylko taka smol prowokejszyn... w dodatku skuteczna...  :?
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #42 : 2004-01-23, 21:38 »
Nie ma to jak porzadny Troll :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #43 : 2004-01-28, 00:57 »
Wobec którego zastosować można wystarczające środki przymusu bezpośredniego :P =>  :banan:
Zapisane

Sal

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #44 : 2004-01-28, 07:36 »
"Miłemu" właścicielowi psa już odpowiedziałam.

Chcę jednak dodać w temacie zoo (podobie jak Weronika).

Raz w życiu byłam w zoo. I nigdy już nie pójde. Wizytę odchorowałam. Koszmarny widok: ciasne klatki, smutne zwierzęta jakby z chorobą sierocą chodzące w kółko, albo bezustannie wykonujące jakiś monotonny ruch (np. kiwające łepkami). I wielki zapłakany orangutan w małej klatce...

I ludzie...  :evill:
Robiący zdjęcia, oślepiający fleszem, denerwujący psa dingo (wynaleźli sobie zabawę - "gadali" z psem wyjąc, co powodowałao, że zwierzę tak rozpaczliwie płakało...).

Nigdy w życiu więcej takich widoków.
I wiecie, w którym zoo byłam?
W słynnym dzięki TV zoo państwa Gucwińskich, którzy tak pieknie potrafili mówić o kochaniu zwierząt...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedz #44 : 2004-01-28, 07:36 »

Darke Elf K.

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #45 : 2004-01-28, 08:28 »
U mnie było dużo takich przypadków: wchodzi do obudowy, drapie po nogach jak się śpi, sikał po domu, kuwete ma tam gdzie się pierwszy raz załatwił. Ale u mnie w domu to kot jest tego oduczony, bo dostaje bure lekka ale nie żeby cierpiał. Np. nauczył się od kota co chodzi u mnie po ulicy "pryskać" takim syfem co strasznie śmierdzi ale nie wiem czy to było z powodu zapalenia cewki moczowej nie wiem.


Pozdrawiam...
Zapisane

myszka

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #46 : 2004-01-28, 08:37 »
Cytuj

nauczył się od kota co chodzi u mnie po ulicy "pryskać" takim syfem co strasznie śmierdzi ale nie wiem czy to było z powodu zapalenia cewki moczowej nie wiem.


Karoleq - szczerze, gdybyś nie miał 11 lat, to pomyślałabym, że z tobą coś ciężko nie tak. Pzowól, że cię uświadomię - każdy kocur, gdy dojrzeje, pryska, znacząc teren - taka natura płciowa kociego samca. Tak jak każda dojrzała kobieta ma miesiączkę. Nie musi się tego od nikogo uczyć, więc nie pisz bzdur, proszę.
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #47 : 2004-01-28, 11:22 »
BUAHAHAHAHAHAHA!!! To było niezłe :lol:  Ale jak juz poruszylismy temat naśladowania.. Mikuś nauczył się od Zyźka ostrzenia pazurków na mojej kanapie... Zyziula juz nie chcę tego oduczać.. Ale myślałam, że Mikuś bedzie korzystał z drapaka, tak jak go uczyłam.. ech...
Zapisane

myszka

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #48 : 2004-01-28, 11:52 »
A to inna kwestia ;) To podpada pod np. uczenie się makijażu od siorki. Makijażu - nie miesiączkowania ;) :P
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #49 : 2004-01-28, 14:11 »
Cytat: myszka
Cytuj

nauczył się od kota co chodzi u mnie po ulicy "pryskać" takim syfem co strasznie śmierdzi ale nie wiem czy to było z powodu zapalenia cewki moczowej nie wiem.


Karoleq - szczerze, gdybyś nie miał 11 lat, to pomyślałabym, że z tobą coś ciężko nie tak. Pzowól, że cię uświadomię - każdy kocur, gdy dojrzeje, pryska, znacząc teren - taka natura płciowa kociego samca. Tak jak każda dojrzała kobieta ma miesiączkę. Nie musi się tego od nikogo uczyć, więc nie pisz bzdur, proszę.


NC....  :?  :?  :? oznacza teren ale on robil to tysiac razy w jednym miejscu po za tym tym pryskaczem to sie oznacza?!
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #50 : 2004-01-28, 17:19 »
Tak, tym pryslaczem kot oznacza swoim zapachem teren, który przynależy do niego, by inn koty o tym wiedziały. Smród niewąski. Nazywa się to znaczeniem. Świadczyć również może o pełnej dojrzałości kocura. Posikiwanie poza kuwetą jest jedynie wstępem do powyższego. Między innym dlatego kastruje się kocury.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedz #50 : 2004-01-28, 17:19 »

sylwka_garfisia

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #51 : 2004-01-28, 18:48 »
Cytat: myszka


Karoleq - szczerze, gdybyś nie miał 11 lat, to pomyślałabym, że z tobą coś ciężko nie tak.


No tak...Prosze ,prosze,myszka naraziłaś mi się :P
A tak serio to aż mnie dziw bierze,bo ja o takich rzeczach wiedziałam jak miałam z 7 latek  ;)
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #52 : 2004-01-28, 20:12 »
nie no ja nie jestem aż tak bardzo maniakiem kotków no ale teraz zaczynam już, tzn. czytać bueeh :). No ale mój kot oduczył się tego :D.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #53 : 2004-01-28, 20:28 »
Znaczenia? Poczekaj jak Ci chałupę zaznaczy :lol: To naturalny stan kota - znaczy swój teren. Kot się tego nie oduczy - z takim samym powodzeniem mógłbyś próbować oduczać kobietę miesiączkowania ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Darke Elf K.

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #54 : 2004-01-28, 20:44 »
to czemu już nie pryska od 7 miechów czy to tak przechodzi i znów wraca, bo to miesiączki nie miałem :P.
Zapisane

myszka

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #55 : 2004-01-28, 21:12 »
Wychodzi?

Sylwka - ty jesteś wykształconą osóbką ;) Po prostu, w tym wieku jeszcze można nie wiedzieć pewnych rzeczy...
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #56 : 2004-01-28, 21:31 »
Huehehe pochwale się ze mam jednak 13 latek no i chyba mogę już wiedzieć :D.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #57 : 2004-01-28, 21:42 »
To czemu nie wiesz :?:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedz #57 : 2004-01-28, 21:42 »

Darke Elf K.

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #58 : 2004-01-28, 21:53 »
A co to ja dziewczynkom do majtek zaglądam ? :?
Zapisane

myszka

  • Gość
Bardzo uciążliwy nawyk :|
« Odpowiedź #59 : 2004-01-28, 22:12 »
A co, to trzeba zaglądać? Książek już nie piszą? Za moich czasów były niezłe pozycje literatury naukowej na ten temat. :P

No to wychodzi ten kot na polko, czy nie?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 28 zapytaniami.