Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kocia toaleta  (Przeczytany 3880 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NeTkA

  • Gość
kocia toaleta
« : 2002-09-23, 16:14 »
Hej!
Czy macie jakiś sposób na nieprzyjemny zapach w toalecie. Ja zmieniam żwirek raz lub dwa razy na dzień i choć jest zapachowy to i tak kiedy kotek się "wypróżni" to czuć przykry zapach. Kiedy tylko się wysiusia nic nie czuć. Co wy z tym robicie  :?:
A tak wogóle to wszystkich was bardzo gorąco pozdrawiam  głaski dla waszych kociaków :)                8)
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
kocia toaleta
« Odpowiedź #1 : 2002-09-23, 16:34 »
Niestety, ja nie mam sposobu na nieprzyjemny zapach żwirku.  Po prostu nie mam z tym kłopotu  :wink: . Kupuję Mruczusia i wogóle nie czuć żadnych zapachów. A z tego co czytałam gdzieś na jakiejś stronce, robiono porównanie żwirków i własnie te zapachowe w połączeniu z kocimi odchodami, śmierdziały okropnie. Poza tym, kiedyś kupiłam inny - Pyziula chodziła cały dzień i miauczała. Nie wiedziałam o co jej chodzi, aż w końcu pod wieczór nie wytrzymała, położyła się koło kuwety, zamiauczała okropnie i zrobiła kupkę obok  :oops: . Ciekawe co jej nie pasowało  :?:   Wróciłam do Mruczusia  ;) . Jedyny problem jaki z nim mam to, że spełnia jeszcze funkcję "obiektu do gonienia" po całym domu  :lol: . Mała rozsypuje go dookoła i bawi się w najlepsze  :P .
Zapisane

LimLim

  • Gość
kocia toaleta
« Odpowiedź #2 : 2002-09-23, 17:51 »
Limek ma kuwetę krytą z filtrem, ale i tak jak przemęczy brzucho nadmiarem jedzenia i napakuje, to coby nie było czuć w całym domu szybko sprzątam jak mogę od razu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

kocia toaleta
« Odpowiedz #2 : 2002-09-23, 17:51 »

AniaS

  • Gość
kocia toaleta
« Odpowiedź #3 : 2002-09-25, 14:09 »
MagicSunny: Zuzia też ma Mruczusia i uważamy, że żaden inny nie jest tak dobry(a Zuzia wypróbował pare). Też troche rozsypuje ale to nie jest problem.
Zapisane

NeTkA

  • Gość
kocia toaleta
« Odpowiedź #4 : 2002-11-05, 20:30 »
Wracajac do tematu to jakie wymiary powinna mieć kuweta??
Zapisane

myszka

  • Gość
kocia toaleta
« Odpowiedź #5 : 2002-11-05, 20:49 »
Żeby kot się wygodnie zmieścił na długość. Ok 50 - 60 cm wystarczy. W szerokości to ma pewnie z 40- 50...
Zapisane

Amelia

  • Gość
kocia toaleta
« Odpowiedź #6 : 2002-11-07, 16:52 »
kiedy u mojego kicia był nieprzyjemny zapaszek w kuwecie, to po prostu wystawiałam ją na balkon, zeby troche sie "wywietrzyło". Oczywiscie jak nie wiał wiatr...
Zapisane

Basia

  • Gość
kocia toaleta
« Odpowiedź #7 : 2002-11-08, 12:53 »
Hej , też miałam taki problem z Juniorem - jak był jeszcze kocurkiem. Po kastracji to sie zmieniało - jak zrobi siusiu to nie muszę wietrzyć , oczywiście zupełnie inaczej jest jak się zbąbie. Ale to jest naturalne i wiadomo , że nie ma możliwości tego zmienić. Używam supe piasku , który pochłania cudownie zapachy Best Cat - taki biały worek z dwoma tygrysami - szczerze polecam.
Zapisane

dora750

  • Gość
kocia toaleta
« Odpowiedź #8 : 2002-11-12, 14:54 »
Przepraszam, że bede może troche obrzydliwa, Netka, ale czy jak Ty idziesz do WC, to pachnie potem fiołkami???
To oczywiste, że mocz się wchłonie w żwirek, ale przepraszam bardzo, niestety coś "większego" nie... :roll:  Zatkaj nos sprzątając kocie kupki i tyle...Kuweta z filtrami się sprawdza jak najbardziej, bo zapoachu nie czuć w pomieszczeniu. Ale jak ją bedziesz opróżniać- to też poczujesz...
Kuwetę nalezy sprzątać po każdym wypróżnieniu się kota. Zauważyłam, że z reguły moje koty nie zalatwiają sięw zanieczyszczonej kuwecie. Siusiu zrobi do jednej, a kupcie do drugiej...
Zapisane

Forum Zwierzaki

kocia toaleta
« Odpowiedz #8 : 2002-11-12, 14:54 »

NeTkA

  • Gość
kocia toaleta
« Odpowiedź #9 : 2002-11-12, 16:00 »
Doskonale to rozumiem Dora :)  zauważ że kiedy pisałam o ten sposób na zapachy to kociaka miałam bardzo krótko i nie miałam pojęcia o żwirkach  kuwetach itd itp.
Zapisane

dora750

  • Gość
kocia toaleta
« Odpowiedź #10 : 2002-11-13, 12:03 »
No i co przywzyczaiłaś się już do fiołkowego zapaszku podczas kociej toalety ?  :P
Zapisane

NeTkA

  • Gość
kocia toaleta
« Odpowiedź #11 : 2002-11-16, 16:02 »
Może nie tyle się przyzwyczaiłam co znalazłam odpowiedni żwirek :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 22 zapytaniami.