Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zgloszenie na wystawe  (Przeczytany 6466 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ReTrIvA

  • Gość
Zgloszenie na wystawe
« : 2007-03-19, 11:23 »
eee mam pytanie... :) pod koniec kwietnia jest miedzynarodowka w Opolu i chicalam pojechac na nia z psem ALE nie wiem czy pojade. jezeli wysle zgloszenie a okaze sie ze nie moge jechac, to musze wplacac za psa Oo? i co to jest numer rejestracyjny :D:D? bo w formularzu zgloszeniowym jest, ze zgloszenia bez tego nr nie beda uwzgledniane... zgloszenia na wystawe sa do jutra a tak chcialam sie na nia zalapac... blagam o szybka odpowiedz
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Zgloszenie na wystawe
« Odpowiedź #1 : 2007-03-19, 11:54 »
jeśli zgłosisz psa to czy pojedziesz na wystawę czy nie musisz zapłacić.
nr. rejestracyjny to inaczej rejestracja oddziałowa. Zgłaszając się do ZK otrzymujesz numer, który jest kolejno nadawany kazdemu psu, zawiera też inforacje, z której grupy FCI jest pies. rok rejestracji i oddział. (np. mój pies miał 19050/III/98 Katowice). Jeśli pies jeszcze nie ma rodowodu to wpisujesz "w przygotowaniu". Do jakiej klasy zgłaszasz psa? jesli do szczeniaków to opłata jest zazwyczej mniejsza niz do wyższych klas.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Zgloszenie na wystawe
« Odpowiedź #2 : 2007-03-19, 14:18 »
"Uwaga !  Numer rodowodu (PKR lub KW) wymagany jest dla wszystkich psów, oprócz psów z klasy szczeniąt i młodzieży, gdzie dopuszczalna jest adnotacja "w przygotowaniu"."

to jest to jak nie ma rodowodu, nr PKR lub KW ale dalej jest:

"Nr rejestracyjny w oddziale ZKwP (w formacie 00000/XXX/00)    /      /   

Uwaga !  Numer rejestracyjny jest wymagany dla każdego psa.  Zgłoszenia bez nr rejestracyjnego NIE ZOSTANĄ PRZYJĘTE."

czyli... musze jechac do oddzialu ZK i tam dostane nr rejestracyjny? do kitu... nie pojade do Opola na wystawe ;( zgloszenia do jutra, a ja nie wiem kiedy moglabym pojechac do walbrzycha do ZK :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zgloszenie na wystawe
« Odpowiedz #2 : 2007-03-19, 14:18 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Zgloszenie na wystawe
« Odpowiedź #3 : 2007-03-19, 17:57 »
Retriva, nie musisz mieć tego numeru jeśli zgłaszasz do młodzieży czy szczeniaków. Jednak musisz być członkiem ZK, mieć zapłaconą składkę i resztę wpisujesz z metryki. Na rodowód zazwyczaj czeka sie kilka miesięcy po oddaniu metryki i w tym czasie normalnie możesz wystawiać.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Zgloszenie na wystawe
« Odpowiedź #4 : 2007-03-19, 19:40 »
ale to chyba nie jest to samo nr PKR i nr rejestracyjny? bo w formularzu są DWIE rubryki i właśnie jedna to nr PKR a druga rejestracyjny. ten PKR to od rodowodu, to wiem że nie każda psina ma [szczenieta i mlodziez nie musza] a ten drugi rejestracyjny jest wymagany dla kazdego psa =/ a mam pytanie muszę być członkiem ZKwP żeby zgłosić psa na wystawe?
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Zgloszenie na wystawe
« Odpowiedź #5 : 2007-03-19, 20:14 »
Właściciel psa musi być członkiem ZKwP, żeby zgłosić psa na wystawę. Osoba wystawiająca nie musi być członkiem ZK.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Zgloszenie na wystawe
« Odpowiedź #6 : 2007-03-19, 20:19 »
aj i tu zaczynaja sie schody bo z tego co wyczytalam, to trzeba miec ukonczone 16 lat... trzeba bdzie jechac z mamuska do walbrzycha.. a jak na zlosc mama dzisiaj u lekarza dowiedziala sie ze ma zapalenie oskrzeli :roll: wiec troche sobie poczekam... :(

http://zkwp.pl/zgloszenie/2007/zgloszenie_pl.php?kododd=132

oo tu jest ten formularz zgloszeniowy i sa dwa rodzaje numerow.

a Kkaassiiaa, ile pies musi wytrzymac w pozycji wystawowej na wystawie ? minute? dwie? 10 :P?
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Zgloszenie na wystawe
« Odpowiedź #7 : 2007-03-19, 20:36 »
przed chwilą odpowiedziałam i innym wątku.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Elitesse

  • Gość
Odp: Zgloszenie na wystawe
« Odpowiedź #8 : 2007-03-20, 08:51 »
numer rejestracyjny MUSI byc, dla mlodziezy i szczeniat nie musi byc nr rodowodu !!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zgloszenie na wystawe
« Odpowiedz #8 : 2007-03-20, 08:51 »

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Zgloszenie na wystawe
« Odpowiedź #9 : 2007-03-20, 13:02 »
a jak uzyskac nr rejestracyjny?
Zapisane

Elitesse

  • Gość
Odp: Zgloszenie na wystawe
« Odpowiedź #10 : 2007-03-20, 13:19 »
zarejestrowac psa w zwiazku
Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Zgloszenie na wystawe
« Odpowiedź #11 : 2007-03-20, 13:32 »
 musze po tot jechac do zwiazku? nie da sie telefonicznie moze? :D
Zapisane

Chow Baby

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 258
    • WWW
Odp: Zgloszenie na wystawe
« Odpowiedź #12 : 2007-03-20, 14:49 »
Numer PKR jest to numer rodowodu psa. Na rodowód czeka sie 2 - 3 miesiące ja już czekam ponad 2. Gdy pies czeka na rodowód to w rubryce gdzie jest wymagane PKR wpisuje się W PRZYGOTOWANIU.
Numer rejestracyjny otrzymuje sie gdy idzie sie do związku zarejestrować psa. Bez tego numeru nie można zgłosić psa na wystawę.
Musisz pojechać do związku ( telefonicznie się nie da ). Oddać metrykę psa. Zrobią co kserokopie i ci ją dają. Metrykę wyślą do Warszawy. Zapiszesz się do związku i zapłacisz składkę członkowską ok 40 zł. Dostaniesz też legitymację. Wszystkie opłaty ( rodowód, wpisowe, składka członkowska, legitymacja) kosztują ok 100 zł.
Przed skserowaniem metryki zapiszą Cię do swojego oddziału i ten numer wpiszą do metryki. Potem jak nie będziesz mieć jeszcze rodowodu to ten numer wpisujesz w zgłoszeniu.
Mam nadzieje że zrozumiałaś a jak nie to pytaj.

A co do tej pozycji wystawowej to zwykle trwa to tylko chwilę.

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Zgloszenie na wystawe
« Odpowiedź #13 : 2007-03-20, 15:21 »
zrozumialam ;) oni na pewno zrobia kserokopie metryki jak oddam ;P? zeby nie bylo ze zabiora i nie dadza kopii...

a z pozycja wystawowa- w innym watku ktos pisal ze to kilka minut... ;/
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Zgloszenie na wystawe
« Odpowiedź #14 : 2007-03-20, 20:28 »
Poproś o ksero :)

A jeśli nie do końca wiesz jak wystawia się swojego psa, to porozmawiaj z ludźmi, którzy zajmują się tym na codzień. Oni podpowiedzą Ci jak co robić. :) Chodzi mi o handlerów. ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zgloszenie na wystawe
« Odpowiedz #14 : 2007-03-20, 20:28 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.153 sekund z 27 zapytaniami.