Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Poród gupiczki - pomóżcie  (Przeczytany 60316 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Poród gupiczki - pomóżcie
« Odpowiedź #90 : 2008-05-11, 22:05 »
atak trola  :stupid: :cisza:
Zapisane

lisa_loveanimals

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 207
  • Psie oczy nie kłamią...
Odp: Poród gupiczki - pomóżcie
« Odpowiedź #91 : 2008-05-12, 12:50 »
mitrandir, spokojnie... Weronika, tak na przyszłość: najpierw patrz na datę ostatniej wiadomości a potem pisz OK?
Zapisane
"Pies tym różni się od człowieka, że kiedy znajdziesz na wpół żywego psa i pomożesz mu, kiedy wstanie, nie ugryzie cię."

Życie jest krajobrazem, wszystko się zmienia,
Dziś jesteśmy razem, jutro zostaną wspomnienia...

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Poród gupiczki - pomóżcie
« Odpowiedź #92 : 2008-05-12, 18:58 »
lisa-to już ktoryś raz jak weronika odswierza stare tematy o gupikach ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Poród gupiczki - pomóżcie
« Odpowiedz #92 : 2008-05-12, 18:58 »

Bard

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1029
  • Oel ngati kameie
    • WWW
Odp: Poród gupiczki - pomóżcie
« Odpowiedź #93 : 2008-05-13, 19:19 »
hehe przepraszam, niektórzy mogą uznać to za nabijactwo ale mi na tym nie zależy ale musze to napisać xD weronika to pewnie jeden z tych tysięcy znawców akwarystyki xD ich akwaria to prawie nano XD bez niczego w srodku oprocz różowych kamyczków w 20l, fototapecie naklejonej na akwarium itp itd...takich ludzi jest maaaaaaaaaaaaaaaasa.
Zleksza offtop ale cos powiem, wybaczyć niwiedzę, albo jakieś zachcianki można dziecku, naprawde , bo raz widziałem jak chłopczyk no niewiem z 7 lat, ucieszony, uśmiech na twarzy od ucha do ucha przybiega do sklepu zoologicznego i za pieniążki kupić chce 1 neonkę albo gupika bo są ładne ^^ rozbawiło mnie to, a sprzedawca mu pokazał dużo innych rybek które trzyma się pojedyńczo, naprawde tylko takie coś jestem w stanie zrozumieć, ale po cholere komus młode rybki (czyt. rozmnażanie kupionych) jak niema ani warunków ani nic... ufff napisałem kolejny post na temat mojej niechęci do żyworodek (szczególnie gupików) które rozmnozą się i w szklance a wtedy ktos myśli że jest super akwarystą.
Sam kiedyś daaaaaaaaawno temu miałem gupiki w 60l , jakie te akwarium zdawało mi się olbrzyyyyyyyyyyyyymie pływało tam troche gupików i pare otosków, radoche miałem jak mi sie gupiki rozmnozyły ^^ że z radości oddałem znajomym wszystkie młode a stare mi padły ze starości :P
Zapisane
The Beatles

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Poród gupiczki - pomóżcie
« Odpowiedź #94 : 2008-05-13, 23:58 »
No wiesz....  takie małe dzieci mają satysfakcję, czasem trzeba zrozumieć xDD

Ja też dostałam pirwsze większe akwa 60l. i też zdawało mi sie takie wielkie :D
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lisa_loveanimals

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 207
  • Psie oczy nie kłamią...
Odp: Poród gupiczki - pomóżcie
« Odpowiedź #95 : 2008-05-14, 16:14 »
muszę wam się przyznać do czegoś. moje pierwsze akwa miało 33l i było dla mnie ogromne :oops: miałam w nim mnóstwo różnych rybek bez filtra, grzałki,  itp, a jak sobie teraz o tym pomyślę to mi strasznie głupio :/ :oops: no ale ileż wtedy mogłam mieć lat... 9...10... jakoś tak
Zapisane
"Pies tym różni się od człowieka, że kiedy znajdziesz na wpół żywego psa i pomożesz mu, kiedy wstanie, nie ugryzie cię."

Życie jest krajobrazem, wszystko się zmienia,
Dziś jesteśmy razem, jutro zostaną wspomnienia...
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 27 zapytaniami.