Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Co sądzicie o...  (Przeczytany 7422 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

futermelok

  • Gość
Co sądzicie o...
« Odpowiedź #30 : 2004-02-13, 14:22 »
Galago De Codi doskonale cie rozumiem nie ktorzy przesadzaja  ja na rec.akwarium nie pisalem bo mam od niedawna internet a samo przegladanie mnie zniesmaczylo jak widze jak ludzie którzy tak naprawde nie maja pojecia radza wszystkim a sami maja problemy z którymi nie daja sobie rady. Co do kasy to jestem biednym studentem i raczej na malo zeczy mi starcza wszystkie moje akwa sam sobie sklejalem szyby zalatwialem po taniochu wszystko musialem kombinowac zeby jakos miec. Ryby zalatwiam zawsze przez jakies dojscia inne niz sklepy zoo bo one zawsze zdzieraja z ludzi kase i gdybym mial kupowac w sklepie ryby to chyba bym sie nie wyplacil, nie mówiac juz nic o bajerach typu tlo juwela lub zwirek sery.
Tak to juz niestety jest kolego akwarysto :(
Ps. a ja lubie nazwy lacinskie i wcale sie ich nie ucze po nocach. Na studiach mialem lacine dalej na studiach wiekszosc rzeczy wkuwam po lacinie i takie nazwy spoko mi wchodza a druga rzecz owszem bezsensu jest uzywac nazwy lacinskiej co do ryb dawno hodowanych w polsce z przyjetymi juz polskimi nazwami. Ale mialem wiele ryb które mialy tylko lacinska nazwe i wtedy jest sie zmuszonym taka stosowac
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Co sądzicie o...
« Odpowiedź #31 : 2004-02-13, 15:42 »
Umnie podobnie.. Wszystko wygrzebane z jezior... z kopalnianych lignitow.. ale za to jest super i niepowtarzalnie.
  Latem zawsze z kolegami nurkujemy po korzenie. Niestety na to tez nas nie stac i na bezdechu :) ale sie opłaca.. mam taki korzen, który by z 200zł kosztował a go mam za free..
  Jedyne co mnie boli to rośłiny.. bo zakochany jestem w micoryzjum i anubiasie a to badziewie takie drogie.. więc czekam az mi zarośnie.. a to tak wolno ... :grr:

Pozdrówka  8)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 21 zapytaniami.