Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Bojownik  (Przeczytany 896 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Żabka

  • Gość
Bojownik
« : 2004-02-16, 21:13 »
:( Mój bojownik ciągle gania ine ryby, tnz. mój gupik już nie żyje, bo bojownik wyszarpał mu cały ogon... I nie wiem co zrobić z bojownikiem - czekać aż wszystkie ryby zdechną, czy go wywalić? Bo oddać go nie mogę nikt go  nie chce :cry:
Zapisane

Raffy

  • Gość
Bojownik
« Odpowiedź #1 : 2004-02-16, 21:44 »
kup 10-15 literków i rosliny, żwirek, FILTR, grzałkę ! i bojownik moze zamieszkać :D . Akwa musi byc koniecznie przykryte bo bojowniki mogą wyskoczyć a z drugiego powudu mają labrytnit i co chwile przypływa na powierzchnie wody i zaczerpuje tlen, w zimnym powietrzu bojownik się przeziębi :(
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Bojownik
« Odpowiedź #2 : 2004-02-17, 07:46 »
Czy w akwarium jest tylko jeden bojownik, czy jest ich więcej?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Bojownik
« Odpowiedz #2 : 2004-02-17, 07:46 »

Raffy

  • Gość
Bojownik
« Odpowiedź #3 : 2004-02-17, 08:27 »
Olka1992 przeczytaj dokładniej że Żabka napisała "Mój bojownik ciągle gania ine ryby" to znaczy ze jest oprócz bojownika
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Bojownik
« Odpowiedź #4 : 2004-02-17, 10:48 »
Moj bojownik wczoraj troche pogonil. Nie wiem, czy to ma cos wspolnego, ale bylo spokojnie dopoki mialy zapalone swiatlo, jak je wylaczylam, to sie zaczela wojna. Az sie balam, ze sie do rana pozabijaja. Ale wstalam i wszystko w porzadku, wszyscy zdrowi, bojownik w kacie :P
Zapisane

Gosia & kropki

  • Gość
Bojownik
« Odpowiedź #5 : 2004-02-17, 12:24 »
Ja moje bojowniki trzymałam w małej kuleczce osobno. Zawsze miałam wrażenie, że z innymi rybami on nie czuje się szczęśliwy  :roll:  Pozatym po przełożeniu do większego akwarium dziwnym trafem mi zdychały  :cry:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.121 sekund z 22 zapytaniami.