Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: konny prezent  (Przeczytany 1563 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kfiatek

  • Gość
konny prezent
« : 2005-03-27, 19:26 »
A wiec sluchajcie
moja kolezanka ma niedlugo urodziny i chce jej zrobic fajny prezent.
Konie sa jej wielka pasja i chcialabym dac jej cos oryginalnego zwiazenego blizej lub dalej z końmi..
z tym ze nie mam za bardzo pomysłów
pomożecie??
Zapisane

bagsiks

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #1 : 2005-03-27, 19:27 »
hm jakas koszulke, kubek, misia, cokolwiek z koniami he he
Zapisane

Zorba

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #2 : 2005-03-27, 20:04 »
może ramke z koniem? jakiś konik z NICI ;)
Może kolczyki,naszyjniki,branzoletke z końmi?
Mozesz tez wziasc jakąś ładna nowa koszulke i zdjecie jej ulubionego konia i zanieść gdzies gdzie robią cos takiego ze zdjecie jest potem na tej koszulce chyba wiecie w czym rzecz ?;)
Może jakisz szalik z koniem? albo na jakąś czapke naszyj naszywke z konikiem?Mnóstwo jest tego =)
Ja mojej przyjaciółce kupiłam poprostu figurke z koniem i jest happy;) (chyba :P )
Zapisane

Forum Zwierzaki

konny prezent
« Odpowiedz #2 : 2005-03-27, 20:04 »

Essey

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #3 : 2005-03-27, 20:04 »
Może powiem z czego ja bym się najbardziej ucieszyła ;)
Z tańszych rzeczy to: poduszka, kalendarz, jakiś notatnik czy pamiętnik, pióro, piórnik, słowem wszystko co mogłoby mi przypominać o koniach
Coś droższego: pościel, zegar, jakiś mniejszy obraz przedstawiający konia ;)
Chociaż najbardziej ucieszyłabym się z czegoś zrobionego własnoręcznie np. figurka konika z modeliny zrobiona przez przyjaciółkę lub sympatyczny konik-wydzieranka :P  :wink:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #4 : 2005-03-27, 20:17 »
Trudno jest doradzac, po pierwsze nie znajac Twoich mozliwosci finansowych, a po drugie - i najwazniejsze - Twojej kolezanki. Jest mnostwo opcji, ale musisz wziac pod uwage, ze skoro interesuje sie konmi, to wiele rzeczy moze juz miec.
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
konny prezent
« Odpowiedź #5 : 2005-03-27, 21:12 »
Możesz kupić kubek i własnoręcznie, farbkami do szkła namalowac konika i np. jakąś sentencję o koniach ;) Wiele jest rzeczy. Jeśli dobrze znasz koleżankę to wiesz co ma, co lubi, co chciałaby dostać ;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

kfiatek

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #6 : 2005-03-27, 21:23 »
no wlasnie najgorsze w tym wsyztkim jest to, ze dostala juz ode mnie (i nie tylko) juz tyyyle rzeczy ze wyparowaly mi wszelkie pomysły
i wlasnie chodzi mi o to, zeby to bylo cos z konmi (9nie musi byc scisle, chociaz tak luzno zwiazane) ale cos co nie byloby zwyklym kubkiem, koszulka albo kalendarzem..
i tutaj pojawil sie problem..
a powiedzcie mi jakie inne (juz nie koniecznie z konmi) fajne, pomysłowe prezenty udalo wam sie komus zrobic, moze sciagne czyjs pomysl :D
Zapisane

Maggi_Sue

  • *
  • Wiadomości: 286
konny prezent
« Odpowiedź #7 : 2005-03-27, 21:59 »
kiedyś od przyjaciółki dostałam przez nią zrobioną płaskorzeźbe z modeliny przedstawiające dwa wówczas przezemnie jeżdżone koniki a dokładniej kuca i konia, mam to do dziś choć mineło już 10 lat!! i ten prezent podobał mi sie najbardziej, a inne końskie prezenty bywały różne, począwszy od szczote, woreczków z końmi , ksiażkami po inne rzeczy robione przez koleżanke, i chyba te cieszyły mnie najbardziej (mam kilka obrazów przez nią namalowanych, zarówno na zwykłych kartkach jaki  na płutnie) teraz kupuje kubek i mi na nim namaluje klacz którą ubustwiałam a teraz jej już nie ma   :cry:  :cry:  :cry:

a jeśli chodzi o inne które ja robiłam to były to np"
breloczki laserowe z konikiem w środku(mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi)

ale ogólnie staram sie dobierać prezent do osobowości a nie tylko do pasji i miom iż kumpela kocha konie(ta od obrazów) kupiłam jej  ostatnio Ying Yang do powieszenia w domku na szczęście gdyż wiem że interesuje ją feng szui i takie drobne bibelociki dają jej też radość moze pomysl nad czymś innym skoro mówisz ze już wiele końskich rzeczy dostała....
Zapisane
"jeździć konno może nauczyć się każdy, ale jazda w harmoni z koniem jest sztuką"

gg 1505194

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
konny prezent
« Odpowiedź #8 : 2005-03-28, 14:33 »
kfiatku zawsze jeszcze możesz kupić jej jakąś naprawdę dobrą literaturę z zakresu jeździectwa czy kasetę szkoleniową, albo poprostu zabrać ją do stajni, wsadzić na konia i pojechać se w terenik czy gdzie tam wolicie

Forum Zwierzaki

konny prezent
« Odpowiedz #8 : 2005-03-28, 14:33 »

kfiatek

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #9 : 2005-03-28, 16:18 »
chcialam jej kupic wlasnie jakas dobra ksiazke, z tymze nie wiem jakiej jeszcze nie ma, albo nie czytala... tym bardziej ze wiekszosc ksiazek pozycza sobie odswojego instruktora i kseruje co musi...
najwyzej zrobie jej cos mniej zwiazengo z konmi, ale tez milego.. szkoda ze nie mam zolnosci plastycznych, to bym jej cos namalowala, ale lepiej nie :D:D
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
konny prezent
« Odpowiedź #10 : 2005-03-28, 17:03 »
No to moze jak juz wspominane było jakis malutki wisiorek jesli nie ma? Lub kolczyki ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Zorba

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #11 : 2005-03-28, 17:11 »
heh troszke glupkowaty mi wpadl pomysl:P
Kup taką tablice tsaką korkową i uzbieraj jakies rzeczy na temat koni :P wiesz jakies takie ulubione jej zdjecie itd. Poprzyczep9iaj na tą tablice i daj jej =) takie glupkowate heh:P
Zapisane

Kamelia

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #12 : 2005-03-28, 19:30 »
a może kup jej film Hidalgo :P chyba że nie lubi Mortestena to moze być Seabiscuit
Zapisane

kunicyna

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #13 : 2005-03-28, 19:43 »
A mi sie baardzo pomysł Zorby spodobał :)Ja bym sie z czegos takeigo bardzo ucieszyla :)http://amigo-konie.pl/sklep/index.php?topSsid=2571dc4c008a75f283345149e517ad93  - to jest stronka z konskimi rzeczami poszukaj sobie w "upominkach" moze cos cie zaciekawi :D..

i jeszcze jedna: http://starymlyn.com.pl/sklep.htm
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #14 : 2005-03-28, 22:04 »
Mi też się pomysł Zorby podobał :P Jeśli dobrze znasz tę koleżankę, możesz wypisać na tej tablicy ważne daty związane z końmi, np. moja pierwsza jazda... itp :P:P:P

Nie polecam kubków, długopisów ani kalendarzy. Mało oryginalny prezent, chociaż jeśli ma potrzebę którąś z tych rzeczy mieć, to może być ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

konny prezent
« Odpowiedz #14 : 2005-03-28, 22:04 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
konny prezent
« Odpowiedź #15 : 2005-03-28, 22:09 »
może cosik ze sklepu Vivy! ?? co ty na to? albo jakoś ladnie podkówkę czymś udekorować, np coś na niej namalować lub naskrobać...
Zapisane

kfiatek

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #16 : 2005-03-28, 22:43 »
Cytat: Zorba
heh troszke glupkowaty mi wpadl pomysl:P
Kup taką tablice tsaką korkową i uzbieraj jakies rzeczy na temat koni :P wiesz jakies takie ulubione jej zdjecie itd. Poprzyczep9iaj na tą tablice i daj jej =) takie glupkowate heh:P


podobne juz dostala :D bardzo sie ciesyzla :)
Zapisane

Raven

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #17 : 2005-03-29, 11:16 »
A może skoro chcesz tworzyć, to kup zwykłą doniczkę i namaluj na niej konie, a potem posadź ulubioną roślinkę koleżanki :D
Zapisane

kfiatek

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #18 : 2005-03-29, 17:54 »
problem polega na tym, ze jak juz mowilqm kompletnie nie potrafie malowac
 ale to nic bo kupilam juz co chcialam, dostanie takie smieszne cos na zdjecia, ani to album ani ramka, bo ma przewrascane strony, ale stoi.. nie wiem jak to wytlumaczyc i tam bexda nasze wspolne zdjecia (tez zdziecinstwa) no i znalazłam naprawde urofczego konika, plecionego z podobnego materialu jak.. kurcze nie to len ni konopia:)
nie potrafie opsiac, ale naprawde fajne i mam nadzieje ze sie spodoba
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
konny prezent
« Odpowiedź #19 : 2005-03-29, 20:23 »
Cytuj

ni konopia

indyjska ?  :lol:  ale to fajnie że już znalazłaś prezent  ;)
Zapisane

kfiatek

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #20 : 2005-03-29, 20:25 »
nie nie indyjska.. chociaz swoja droga kij wie..
te panie w sklepie takie byly radosne :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

konny prezent
« Odpowiedz #20 : 2005-03-29, 20:25 »

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
konny prezent
« Odpowiedź #21 : 2005-03-29, 21:20 »
Najlepiej kup jej konia  :P
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Raven

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #22 : 2005-03-30, 15:59 »
Cytuj

Najlepiej kup jej konia

Na biegunach jak już :P
Zapisane

kfiatek

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #23 : 2005-03-30, 19:21 »
myslalam o tym, ale fundzusze me ograniczone..
bo ja no casle zycie marzylam zeby dostac konia na biegunach...
do dzisiaj mi sie sni po niocach!!!
taka bylam nieszczeliwa ze inne dzieci mialy, a ja nie mam.. ehhh
Zapisane

Kozica

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #24 : 2005-03-31, 16:01 »
a ja dostałam konika na biegunach od kumpelek z klasy na 17 :) świetny prezent :)
a co do tego co mogłaś jej podarować, może się przyda na następny rok... worek (taki jak do kapci do szkoły) uszyć, znaleźć może jakiś szablon z koniem i naszyć na worek, podpisać worek imieniem jakiegoś konia (może jej konia...) wrzucić coś do środka... a worek się przyda do trzymania szczotek do koni :)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #25 : 2005-03-31, 17:37 »
u mnie jest podobny problem tylko w drugą strone bo to mnie koleżanki pytają co ja chce a ja nie mam pojecia :P
Zapisane

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
konny prezent
« Odpowiedź #26 : 2005-03-31, 20:48 »
no ja np. mam znajoma ktora recznie maluje na kubkach i roznych materialach rozne rzeczy < w tym koniki>
i daje je do roznych cepeli
zajrzyj w takie jak gdzies kolo siebie masz mozliwe ze sie coś odpowiedniego znajdzie :wink:
Zapisane

Nutencja

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #27 : 2005-04-06, 14:31 »
Ja na urodziny dostałam wielkie zdjęcie w antyramie (kupne of course) dwóch dzikich spacerujących koni po plaży. Bardzo fajny prezent a oprócz tego jeszcze figurkę konia w galopie :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

konny prezent
« Odpowiedz #27 : 2005-04-06, 14:31 »

Karolas

  • Gość
konny prezent
« Odpowiedź #28 : 2005-04-07, 19:38 »
moze www.allegro.pl sport i turystka / jezdziectwo i tam wybierzesz cos fajnego? Czasami sie zdarza, chocby nawet kapcie z konmi (takie fajne, sama mam takie  :)  )
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 29 zapytaniami.