Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Udórz...  (Przeczytany 1609 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marika... ;)

  • Gość
Udórz...
« : 2003-04-18, 21:02 »
Sorry, że tak bezruderyjnie zaburzam nastrój powitań, jednak mam pytanie... Właśnie zamierzam sobie kupić konika i teraz jestem w fazie poszukiwań... Ostatnio ktoś wspomniał mi o stadninie w Udorzu... Czy ktoś z Was wie cos na temat tego klubu???

PS
Może ktoś z Was wie coś o fajnym koniku... Co prawda mam  już jednego na oku, ale nadal szukam. Chciałabym kupić klacz (ewentualnie wałacha lub ogierka) do sportu - skoki. Wiek 5,6,7 latek Wzrost: ok. 165, koniecznie z temperamentem.... Maść... cóż, oryginalna, choć niekoniecznie...  :)  Pozdrawiam wszystkich... Dodam moze jeszcze, że konik będzie otoczony miłością...  :o
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Udórz...
« Odpowiedź #1 : 2003-04-18, 21:10 »
Jejku będziesz miała konika!!! jak super!!!!!!!!!!Niesttey nci o tej klaczy ne wiem
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
Udórz...
« Odpowiedź #2 : 2003-04-22, 10:21 »
Ja wiem dużo - jeździłam tam parę lat. szczerze mówiąc obecnie nie sądzę byś znalazła tam coś ciekawego - no chyba że chodzi Ci o konia typowo rekraacyjenego (a wiem, żę nie), ale i tak nie polecam. Stadnina ma problem z dobrą paszą - konie bardzo często chorują na kolki, ochwaty, zresztą ostatnio zmienilo się tam kierownictwo, a najlepsze matki sprzedali. Gdybyś się wybierała to szukaj koni od "Hepili" (nie pamiętam jak pisało się jej imię), Wendetty, Arabelli - chociaż nie sądzę że po niej jeszcze coś będzie, Psyche. To jeszcze te starsze kobyłki, które dawały lepsze potomstwo, nie gwarantuję jednak, że nadal są po nich fajne konie. Uważaj na potomstwo Campettota - jako żrebaki miały problemy z kopytami, a i nie są  rewelacją.
Poza tym konie w wieku 5,6,7 lat mogą to być tzw. braki, ciężko będzie ci wybrać dobrego konia - jak z Udorza to tylko młode 3 latki. Fajna kobyłka to Harfa - nie źle skacze, ale nie wiem czy jest na sprzedaż.
Nie daleko od Udorza - w Krzywopłotach, są Kostrzewscy, oni handlują końmi skokowymi ( często sprowadzają z Niemiec) - podjedź, może będą mieć coś ciekawego.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Udórz...
« Odpowiedz #2 : 2003-04-22, 10:21 »

Siva

  • Gość
Udórz...
« Odpowiedź #3 : 2003-04-22, 10:42 »
Asinka, ja znam 2 konie po Campetocie (qrcze, jak to sie odmnienia) i nie mialy problemow z kopytami...
a on padl chyba swoja droga, czy nie?
Zapisane

Marika... ;)

  • Gość
Udórz...
« Odpowiedź #4 : 2003-04-22, 10:46 »
Dzięki Asinko, dzięki serdeczne! Do Krzywopłotów napewno zajrzę, jeśli będę w okolicy!!! Jeszcze raz dzięki!
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
Udórz...
« Odpowiedź #5 : 2003-04-22, 13:54 »
Połączenie Campetota z kobyłkami Udorskimi było bardzo nie udane - chodziło mi o konie z Udorza po Campetocie. :do-bani:  
Jest owszem kilka dobrych koni po nim, ale on sam nie był rewelacyjny, no może poza wyglądem, tak masz rację Siva on już padł.
Nie ma sprawy Marika...
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Udórz...
« Odpowiedź #6 : 2003-04-22, 17:16 »
ale ci zazdroszczę ja też chce mieć konika ale jak już to do spółki z siostrą bo na 2 się tatko nie zgodzi
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Udórz...
« Odpowiedź #7 : 2003-04-22, 19:36 »
U mnie tylko ja jeżże a konia kupię sobie jak będę dorosła(słowa mojej mamy) Już mam ok 3 tys na koncie więc jest ok :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 25 zapytaniami.