Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Gorsze konie z Michałowa...  (Przeczytany 5281 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

milkiwaj

  • Gość
Gorsze konie z Michałowa...
« Odpowiedź #30 : 2003-04-23, 15:04 »
Cytat: myshaa
jeśli ktoś kupi arabka nie do hodowli to jech chyba cud... nie nadaje się do skoków, z natury są płochliwe, a nieraz nadpubudliwe.. Pewnie dlatgeo taka cena..


jak zwykle wchodzę i widze głupoty... kurde widzę, że je ściagam :) nawiasem mówiąc witam wszystkich :D

dlaczego araby sie nie nadają do skoków czy rekreacji? to przeciez cecha indywidualna a nie ogolno rasowa... nikt ci przeciez nie każe na nim skakać parkurów 180cm...
a to że są czystej krwi to tylko przyjemność ze soba niesie... przecież to samo tyczy się anglików...
mały koń nie znaczy gorszy koń...
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Gorsze konie z Michałowa...
« Odpowiedź #31 : 2003-04-23, 15:11 »
Araby też dobrze skaczą Wiadomo że mały koń nie przeskoczy na potędze skoku 220 ale i tak na zawodach regionalnych mogą dobrze sobie radzić A Araby są świetne w pokazach ujeżdżenia szczególnie w 4 z muzyką
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Gorsze konie z Michałowa...
« Odpowiedź #32 : 2003-04-23, 15:17 »
mnie tego mówic nie musisz :) uwilbiam araby :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gorsze konie z Michałowa...
« Odpowiedz #32 : 2003-04-23, 15:17 »

Elwirka

  • Gość
Gorsze konie z Michałowa...
« Odpowiedź #33 : 2003-04-23, 15:21 »
Ja to piszę to piszę ogółowi :)
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Gorsze konie z Michałowa...
« Odpowiedź #34 : 2003-04-23, 15:23 »
a ogół i tak będzie wiedział swoje  :P
Zapisane

PATIszon

  • Gość
Gorsze konie z Michałowa...
« Odpowiedź #35 : 2003-04-23, 15:50 »
Cytat: milkiwaj
[..]
mały koń nie znaczy gorszy koń...


I bardzo Cie w tym momencie lubie! :wink: Mam co prawda Angloaraba, ale za to az 3/4 w nim tego Araba siedzi Fakt, jest kurduplem, ale za to z wielkim sercem! Skacze jak szalony, a i jakies tam ujezdzenie mozna na nim pocwiczyc. Raz w podworkowych zawodach dostalam 9 za klus wyciagniety!
Co do potegi skokow to zdaje sie klacz Viavitae 154cm (nie wiem czy tak sie to pisze) ustanowila nieoficjalny rekord Polski 240 cm? Male konie sa bardzo zwinne i skoczne, to raczej duzym koniom jest ciezej skakac i dla tego czesciej takowe widzi sie w ujezdzeniu! A np. Pcador i Jasiek mjr. Krolikiewicza...odniosly wiecej miedzynarodowych sukcesow niz teraz wszystkie nasze konie, a mialy niewiele ponad 150 cm. w klebie!
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Gorsze konie z Michałowa...
« Odpowiedź #36 : 2003-04-23, 16:01 »
No różnie bywa Człowiek 150 skakać o tyczce nie będzie Ale to nie o to chodzi to chodzi to talent  Mały koń może nie skakać i duży też nie
Ja się powtórzę każdy koń jest fajny i mały czy duży może być tzw czempionkiem :wink:
Zapisane

Marika... ;)

  • Gość
Gorsze konie z Michałowa...
« Odpowiedź #37 : 2003-04-23, 16:22 »
Cytat: Asinka 22
Ty a ta laska nie ma na nazwisko Postek - kiedyś z taką jedną korespondowałam, też właśnie "bardzo dobrze" znała Pessoe - nawet jej się oświadczył !!!! :lol:  :lol:  :lol: , a Berbaum był przyjacielem jej taty, no i dostała konia od jakiejś kobiety, która była bardzo chora i właśnie umierała  :lol:  :lol:  :lol: .
To było lepsze od filmów wenezuelskich !!!


Ja mam w klsie taką jedną dziewczynę.... Boże ja już z nią wytrzymać nie mogę! Nie ma drugiej osoby tak sztucznej i wyuzdanej, która tak mnie wkurza...! Cały czas wymyśla coś nowego... Raz ją dziewczyny napadają w McDonaldsie okradaja, następnie oddają pieniądze, innym razem goni ją gwałciciel i cudownym trafem spotyka Pana który okazuje się być policjantem... Niedawno zgubiła kartę kredytową (bo wiecie od 15 roku życia to już karty kredytowe dają...)   :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

acha... jasne...

Jak tu wytrzymać z takim człowiekiem...?! Najgorsze jest to że ona robi to wszystko, żeby być w centrum uwagi...! Do pewnego momentu ignorowałam to ale w świetle relacji jakie teraz są między nami byłby to szczyt głupoty!   :shock:

Żaden z szanownych nauczycieli nie zauważył jej zachownia, bo w stosunku do nauczycieli ta dziewczyna to lizosom do kwadratu...

I jak tu żyć...?!

 :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Gorsze konie z Michałowa...
« Odpowiedź #38 : 2003-04-23, 19:10 »
Marika, ignorować, może się kiedyś znudzi. Inna rada - wywlec na światło dzienne wszystkie bajeczki - tylko trochę się napracować trzeba ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Gorsze konie z Michałowa...
« Odpowiedz #38 : 2003-04-23, 19:10 »

Elwirka

  • Gość
Gorsze konie z Michałowa...
« Odpowiedź #39 : 2003-04-23, 19:25 »
Moją kuzynkę mafia kiedyś goniła ale powidziała tak bo się do domu spóźniła i bała się mamay :wink:  A co do tej dziewczyny to nie ona :)  Niestety mam ją poduczyć  tak na czarno :D  Ale czarno to widzę ale cego mam jej uczyć Rodrogo ją uczył nie chcę zniszczyć jego pracy
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Gorsze konie z Michałowa...
« Odpowiedź #40 : 2003-04-24, 12:15 »
Kiedyś na animalu pojawiła się taka dziewczyna i zaczęła gadać, że ma stadninę kon, że jej konie są najlepsze a inne są beznadziejen i, że jest jedną z najlepsztch zawodniczek na śiwcie :D itp :P
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 24 zapytaniami.