Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: wróciłam:(  (Przeczytany 5683 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

awia

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #60 : 2003-09-01, 20:19 »
sluchaj.
dla konia zywiolem jest wolnosc i NIC innego.
znam konie ktore kochaja skakac.po prostu.strasznie,az kwicza kiedy ida na przeszkody.
ale jakby im dac wolna reke-czy jak kto woli-kopytko-nie ma takiego co wybralby szory i bat zamiast padoczku i trawki.zrozum....
Zapisane

Buffy

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #61 : 2003-09-01, 20:27 »
racja.. Wolność i swoboda to to, czego żaden konik sobie nie odmówi gdy ma taką możliwość ;)
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #62 : 2003-09-01, 20:33 »
Rewina, uwazam, ze sie znam na koniach. I jestem PEWNA w 100%, ze rewina byc moze TOLERUJE bryczke, ale NA PEWNO jej NIE kocha.
Zapisane

Forum Zwierzaki

wróciłam:(
« Odpowiedz #62 : 2003-09-01, 20:33 »

Zimoludka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #63 : 2003-09-01, 20:35 »
kkkk........... zarz padne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

awia

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #64 : 2003-09-01, 20:39 »
cicho natchniuza-my sie nie znamy.skoro rewina lubi chodzic w bryczce to zanczy ze lubi,a my jej nie znamy i sie glupio wymadrzamy.ot co :P
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #65 : 2003-09-01, 20:47 »
nie pasuje wam sforumowanie, że ejst w swoim żywiole? Może być, że woli chdozić w bryczce niż pod siodłem? Pasuje? I tak fakt jest ten sam więc o co wam chodzi? Przestancie się mnie czepiać bo mama tego dosyć! Znajdźcie sobie kogoś nowego do nabijania się. Mój limit się wyczerpał!
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #66 : 2003-09-02, 14:51 »
Rewina, Twoj kon nie lubi chodzic pod siodlem tak samo jak nie lubi chodzic w bryczce. Inaczej mowiac - gdyby mial do wyboru zielone pastwisko i bryczke, to zapewniam Cie, ze wybralby to pierwsze!
Nikt sie z Ciebie teraz nie nabija. Po prostu Ci tlumaczymy.

Awia, rotfl :P No to ja juz nic nie mowie, bede sie uczyc od Rewiny :D
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
wróciłam:(
« Odpowiedź #67 : 2003-09-02, 16:36 »
wszyscy powinnismy sie uczyc a swoja droga dziwi mnie takie zachowanie kogos kto 9 lat ponoc jezdzi,juz troche doswiadczenia i wiedzy o koniach poinno sie juz daaawno dawno temu miec a nie gadac od rzeczy..

Elwirka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #68 : 2003-09-03, 00:03 »
dobra spokój dziołchy :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

wróciłam:(
« Odpowiedz #68 : 2003-09-03, 00:03 »

Kamelia

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #69 : 2003-09-03, 11:57 »
a ja z kolei zgadzam się z Rewiną. Zanam konia który jak biega po pastwisku gdzie obok jest plac z przeszkodami to żeby móc poskakać przeskakuje ogrodzenie. Więc nie mówcie że on nie kocha skać skoro ucieka z pastwiska właśnie po to żeby skakać. Ja uważam że to MIŁOŚĆ ale myślcie co chcecie
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
wróciłam:(
« Odpowiedź #70 : 2003-09-03, 12:48 »
a mi sie zdaje ze on skacze przez ogrodzenia zeby zwiac z pastwiska a nie zeby skakac :P i co moze wyskakuje z pastwiska i wskakuje do niego spowrotem bo tak lubi skakac ? ;) rozumiem ze wskakuje na plac i biega od przeszkody do przeszkody skaczas przez nie i nic innego bez niczyjej ingerencji

Zimoludka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #71 : 2003-09-03, 19:04 »
z wami się nie da normalnie pogadać.
czasmai się mówi, że np Pankracy jest w sowim żywiole gdy bawi się z psem
równie dobzre moglabym napisać, że Pankracy ueiwlbia bawić się ze sowim psem.
Więc etraz ja się poprawiam. Rewina uwielbia lub lubi chodzić w bryczce i koniec tematu bo to ejst bez sensu. Chcenecie tlyko kłótnie nową rozstrzygnąć więc uspkójcie się!
Zapisane

Ciapka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #72 : 2003-09-03, 19:14 »
eeee sa konie co kochaja startowac sa konei co kcohaj wygrywac sa konie co kochaja skskac..mnoze i sa takie co kochja bruczke...ja znamtakiego co kocha skskac...znam tez takeigo co kocha konkatk z czlowiekiem(ciapka)  i nie lubie chodizc na padok..ruzne konie..napwwde ruzne..teras jusz nie te dzikie mustangi co by dzikie byly cale zycie....człowiek kest sopwrzony do pracuy kon tez.. kon jets spaezpny do ruchu do wysilku..czlowiek niby nie lybie pracowac..ale jkak znajdze to to cos to jestz zawodlony dopiero..dopiero wtedy cuzje jak wypocyzwa  po pracy dopiro potem cuzje sie spelnoiony..takie ejst moje zdanie..i mysle z esa konie co kochaja nnie tylko latani po padoku.."(ciapa tego nie lubi za bardzo,chyba ze sie z nia siedzi:)i tez nie z adługo)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #73 : 2003-09-03, 19:18 »
a mpja mama mi owpdalo o koniu co na trenigahc wogole nie chal skskac..wopgole mu sie nie chcialo..mimo ze orbil to siwtnie mial talent..tylko wyjedzł na zaowdy...zmianial sie.. bardzo lubil wygrywac to byl jego zywiol:) a moja mama sie zna..moja mam nie ejdiz 9 lat:)  tak ajk kto tu mówil ze ma miec dowdcznie..mysle ze po 30 to ma wieksze..oj wieksze..
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #74 : 2003-09-03, 19:33 »
Więc jak widzicie konie kochają też inne rzeczy od wolności
Zapisane

Forum Zwierzaki

wróciłam:(
« Odpowiedz #74 : 2003-09-03, 19:33 »

Ciapka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #75 : 2003-09-03, 19:40 »
no..nikerure kochja anwte ludzi..i wtedy kochaj wrzysko co czlowiek im daje.. ruch  prac eodrobine wolnsoci torche pieszczot,
Zapisane

Buffy

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #76 : 2003-09-07, 17:23 »
KOnie kochają dużo różności, pracę i ludzi, tak jak już mówiłyście, myślę, że między innymy lubią to takie konie, którym miłość do człowieka, szczeże się odwzajemnia ;)
Zapisane

Elwirka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #77 : 2003-09-12, 19:06 »
a mnie się wydaje że konie kochają przede wszystkim siebie :wink: I tyle
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.144 sekund z 26 zapytaniami.