Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Kryzys  (Przeczytany 4534 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ritka

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #60 : 2004-03-04, 14:56 »
a mi się wczoraj fajnie jeździło... łaaaaaaaaa. :D :D :D sorki za zmiane :P :P :P lotna co tempo mi wyszła :P
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #61 : 2004-03-04, 18:47 »
ja różnie jeżdżę w ternie, tp zależy w większej mierze od konia. Jak chcę mieć lepszy kontkat to wolę wysiadywać a poza ty ja lubie wysiadywany galop :P
gratulacje myshaa :wink:
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #62 : 2004-03-05, 21:55 »
ja w terenie jeżdże róznie, jeśli kon galopuje wolno i do tego nei wybija zbytnio to jade wysiadywanym a w pół siadzie to ja wole na Gutku bo on potfornie wybija i nie lubie zabardzo jego galop :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kryzys
« Odpowiedz #62 : 2004-03-05, 21:55 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Kryzys
« Odpowiedź #63 : 2004-03-06, 08:50 »
No jak ja pisalam to zawsze polsiadem jezdze w terenie ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Ciapka

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #64 : 2004-03-06, 09:32 »
co je przyjemniejsze? .. wrzysko ejst rpzyjemne!:)
Zapisane

Tafta

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #65 : 2004-03-06, 11:58 »
a no tak... zapomniałam  :mrgreen:
Zapisane

Ritka

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #66 : 2004-03-06, 13:29 »
ja w pełnym jade na Ritku, bo jak zrobie półsiad to jedzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemy i sie zatrzymać nie mozemy =)
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #67 : 2004-03-07, 16:38 »
no to gratuluje :P
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #68 : 2004-03-09, 12:52 »
ja też w półsiadzie
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kryzys
« Odpowiedz #68 : 2004-03-09, 12:52 »

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Re: Kryzys
« Odpowiedź #69 : 2004-03-24, 16:24 »
Cytat: Zimoludka
Czy miałyście kiedyś jakieś kryzysy w sprawie koni? Miałyście kiedyś ochotę rzucić to wszystko? Myślałyście po co są konie itp itd? Miałyście kiedyś dość ich i nigdy nie wiedzieć na oczy?
p.s. sorry za powtarzanie słowa " miałyście"



Ja nie moge!!ale mi wszyscy polepszyliście humorek :) do tej pory myślałam że tylko ja miewam takie kryzysy.Naprawde!!albo że jakieś kompletne cioty.A tu co??każdy je miewa z tego co napisaliście!!
Też często mam tak że chcę wszystko rzucić,wmawiam sobie że wszystko spieprzyłam że się do niczego nie nadaję,ze nie warto....
Najgorzej jest jak na jeździe akurat mi coś nie wychodzi a jest przy tym ktoś kogo nie lubie i kto uważa że jest ode mnie lepszy i się przemądrza a ja nie umiem tak jak niektórzy się z nim pokłucić bo nie mam takiej natury.jestem pozytywnie nastawiona do świata,nie chce się z nikim kłócić,bo jestem b.wrażliwa i jeśli mam jakiegoś "lepszego"ode mnie wroga to mam cały czas doła.

Albo drugi przypadek:jeździłam w jednej stajni ok.rok i przerzucilam się na inną.Prezychodzę do tej drugiej,mówie że jeździłam a oni nie dopuszcają mnie do konia,dakją mi najmniejszego,mułowatego kuca robią wszystko za mnie i komenty:"czy to w ogóle kiedyś dotykałaś....(szczotki,siodła,ogłowia)"i na jeździe jak z początkującym maluchem.na dodatek orientuje się że nic mi nie wychodzi i sobie myśle:"ja nic nie umiem,to nie ma sensu,jestem do niczego"

no więc tak to jest
naszczęście jest coraz lepiej :) ale powiedzcie że nie tylko ja tak mam i że jestem normalna
Zapisane

Ritka

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #70 : 2004-03-24, 19:20 »
heh... to ja w takim razie jestem inna bo takich dołów strasznych nei przeżywam. Najwyżej stwierdze że mi nie wychodzi, ale i tak dalej próbuje... Może z własnym koniem jest inaczej...
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Kryzys
« Odpowiedź #71 : 2004-03-25, 10:16 »
Nie no takie straszne to on e nie są :) tylko takeie mniejsze co jakiś czas,jak mi się poprostu psuje humorek.no dobra jeden duży był ja zmieniła stajnie ;)
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #72 : 2004-03-25, 21:55 »
jak pojechałam pierwszy raz do klubu to było odwrotnie dali mi najgorszego konia w całej stajni choć ja wcale tak nie uważam jeździło mi sie na nim całkiem dobrze no moze nie był idealny ale napewno lepszy niż Gustaw... ze mnie to wszystkie poty wycisneli choć to jazda próbna niby była :P  :lol: a później mówi do mnei instruktorka że myślała że sobie nie dam rady z tym konie no i ze spycjalnie mi dali najgorszego a ja zaczełam sie zastanawiać o czym oni gadali bo ten kon był o niebo leposzy od tych na których jeździłam wcześcniej :roll:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #73 : 2004-03-26, 18:27 »
konie sportope a rekreanciki to spora różnica :)
ja mam głownie doły spsowodowane moimoojciec, a arczej jego nastawieniem do koni...ciekawe czy mnie w ogole zawiezie jak Rewian się oźrebi..a mzoe juz się oźrebiła...któż to wie...
alewydaje mi się, że takie kryzysy to normalna rzecz :)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Kryzys
« Odpowiedź #74 : 2004-03-27, 12:52 »
znow jest zazrebiona? :?

Forum Zwierzaki

Kryzys
« Odpowiedz #74 : 2004-03-27, 12:52 »

Natchniuza

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #75 : 2004-03-27, 14:06 »
nie za szybko cos? :roll:
Zapisane

Tafta

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #76 : 2004-03-27, 14:18 »
rok po roku, to w sumie normalka  :roll:
ostatnio rozmawiałam ze swoim wetem i on uważa, że jak kobyłki ciężko nie pracują to powinny być zaźrebiane co roku,
że taka jest natura, że organizm klaczy jest do tego przystosowany by co roku wydawać na świat potomstwo itd.
no i właściwie z medycznego punktu widzenia facet ma rację,
poza tym nie wszyscy moga sobie pozwalać na zaźrebianie co drugi rok,
bo w ten sposób traci się jednego źrebaka, na którym przecież można zarobić  :roll:
no ale to już jest związane bardziej z etyką i moralnością
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Kryzys
« Odpowiedź #77 : 2004-03-27, 17:15 »
no tak, ale jesli kobyla chodzi do tego rekraacje... wiesz ja majac prace siedzaca i nie wymagajaca za duzo wysilku nie chcialaby,m rodzic co roku, nawet gdybym mogla na tym zarobic...a kiedys w naturze tez tak przeciez bylo  :lol:

Tafta

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #78 : 2004-03-27, 18:13 »
eee tam rekreacje, jakby sport chodziła, miała wyczerpujące treningi to co innego
a w naturze to co? zwierzątka bez przerwy się rozmnażają  :wink:
zresztą tak jak mówiłam wcześniej - wszystko zależy od naszego podejścia do sprawy
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Kryzys
« Odpowiedź #79 : 2004-03-27, 21:39 »
wierz mi ze niektore konie szkolkowe potrafia po 5h w zarze pracowac

Tafta

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #80 : 2004-03-28, 00:09 »
w sezonie nawet i więcej  :roll:

Majkoo, ja nie jestem 'za',
swojej kobysi w życiu bym nie kryła rok po roku,
ale są hodowcy, którzy tak robią i nic na to nie poradzimy,
taka jest polityka stadnin,
wszystkim rządzi ekonomia...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kryzys
« Odpowiedz #80 : 2004-03-28, 00:09 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Kryzys
« Odpowiedź #81 : 2004-03-28, 18:42 »
wiem właśnie że tacy są...a w pierwszej kolejności to bym wymordowała tych którzy kryja w róji tej poporodowej....jakiś tydzien -dwa po porodzie...ciekawe gdyby ich tak pokryć co by mówili... :roll:

Euphoria

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #82 : 2004-03-28, 19:45 »
heh,w stajni obok tak robili... i najlepsze w ich "hodowli" jest,to że ściągnęli sobie "ogiera" i teraz wszyściutko po kolei tym samym. Kuc feliński, małopolak, szetlanda też tym pewnie zaźrebią :P I to tak już chyba od 3 lat sie ciągnie..i wszystko się rodzi takie samo,chętnych wcale nie ma,aleee...a to siemartwy źrebaczek urodzi,a to samochód ząłątwi sprawe i go potrąci.. i po co to wszystko ??
Nienawidze tego faceta(od tej stajni),a jego żony jeszcze bardziej.Dzieki Bogu nigdy tam nie jeździłam...
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #83 : 2004-03-28, 21:02 »
No Rewina już zaźrebiona .. z tym, że ma termin na 2 maja to sobie jeszcze poczekam. Moim zdaniem też troche za szybko ale w sumie Ona chodzi bardz, bardzo mało, tyle co do wakacji t tylko pode mną chyba, że ktoś wsiadł na hubertusa czy na godzinke w ferie. Ona głownie chodzi do bryczki, gdyby nie bryczka na pewno by ją sprzedali. Chcą wyhodować nową parkę do bryczki bo źrebi się Ona i jej siostra kryte tym samym ogierem. mam wielką nadzieję, że to będzie łogier i że im się nie uda :D.
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Kryzys
« Odpowiedź #84 : 2004-03-28, 21:30 »
bardzo mądre brać konia który mało chodzi na gonitwę... czy na tereny raz na jakiś czas...:?

Tafta

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #85 : 2004-03-28, 21:31 »
Kiciek, ale ona mało chodzi pod siodłem, bo to jest koń do bryczki,
czaczy nie kumasz  :lol:   :lol:

 8)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Kryzys
« Odpowiedź #86 : 2004-03-28, 21:38 »
kumam kumam misq ale jezeli chodzi mało wnioskuje ze i mało chodzi w bryczce...a w takim wypadq wziasc ja na gonitwe to masakra....wspolczujejej stanu na drugi dzien..chyba ze rzeczywiscie porzadnie chodzi w tej bryczce

Tafta

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #87 : 2004-03-28, 21:40 »
oj Kiciek  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kryzys
« Odpowiedz #87 : 2004-03-28, 21:40 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Kryzys
« Odpowiedź #88 : 2004-03-28, 21:50 »
no co... :roll: btw dziś se z ryżym poskakaliśmy, właściwie to juz kończyliśmy,10min i do stajni, kiedy wparowało marcisko z tekstem czekaj czekaj przeszkody rozstawiam, to może coś se skoczycie... no coż,...jakoś poczekałam i jazda się wydłużyła prawie do 2h :P misiek był kochaniutki, myślałam że będzie próbował wyłamywać - nowe stojaki ;) a ten grzeczniutko centralnie na przeszkode....kofanie moje się spisało :wink:

Tafta

  • Gość
Kryzys
« Odpowiedź #89 : 2004-03-29, 01:03 »
no to gratuluję udanego treningu  :wink:


P.S. dostałaś artykuł o ząbkach? bo coś mi ostatnio poczta szwankuje  :roll:
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 28 zapytaniami.