Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: RZEPY!!!!!!  (Przeczytany 1871 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Puppy

  • Gość
RZEPY!!!!!!
« : 2003-04-01, 16:46 »
Czy ktoś sobie z nimi poradził, jakieś rady, sposoby żeby nie wczepiały (albo małymi ilościami ) do brody i łap... W tych miejscach gdzie z maluchem chodze jest ich mnóstwo... i nie wiem jaksobie z nim poradzić.. One psują całą frajde, moją i malucha...
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
RZEPY!!!!!!
« Odpowiedź #1 : 2003-04-01, 20:48 »
zmień miejsce speceru na inne, nic nie poradzisz zawsze będą sie czepiać.
Zapisane

Puppy

  • Gość
RZEPY!!!!!!
« Odpowiedź #2 : 2003-04-01, 21:20 »
no jeśli nic innego nie wymyśle będe musiała zmienić trasy..ale po prostu myślałam że są jakieś sposoby ... nie wiem, (teraz moja fantazja) może jakiś kremik albo coś.. czasami wymyślają takie rzeczy a ja o nich nic nie wiem...
no to może ktoś mi poradzi jak łatwo i bezboleśnie tego się pozbywać?

mój pies wogóle nie lubi czesania a co dopiero jak się rzepy wyczesuje... może na mokro mniej boli?... sama się dziś zadrapałam w paru miejscach od tego świństwa... a psa wypuściłam dosłownie na pare sek ze smyczy żeby w spokoju się wysikał.. wrócił już z całą brodą i łapami w rzepach...  normalnie troche mniej się tego przyczepia, ale ja i Joker mamy już tego dość... już chyba wolałam śnieg , bo to łatwo było wypłukać z łapek..
Zapisane

Forum Zwierzaki

RZEPY!!!!!!
« Odpowiedz #2 : 2003-04-01, 21:20 »

Siva

  • Gość
RZEPY!!!!!!
« Odpowiedź #3 : 2003-04-01, 21:51 »
Biedny Joker... gdzie wy macie takie rzepy????
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
RZEPY!!!!!!
« Odpowiedź #4 : 2003-04-01, 22:44 »
nie wyczesuj na mokro bo będzie go bolało jeszcze bardziej. Ja mojej suczce wyczesuje włosek po włosku jakoś musi to znieść.
Zapisane

Puppy

  • Gość
RZEPY!!!!!!
« Odpowiedź #5 : 2003-04-01, 22:57 »
a mamy..mamy na osiedlu...

na mokro jeszcze nie próbowałam, dlatego się pytam czy może to dobre..ale skoro nie..to trzeba tak jak teraz...
Zapisane

larissa

  • Gość
RZEPY!!!!!!
« Odpowiedź #6 : 2003-04-03, 09:30 »
Spróbujcie wyczesywać rzepy z sierści wtedy gdy posmarujecie ją olejem. Włosy robią się tłuste i nie plączą się tak bardzo.

Według mnie to jeden z najlepszych sposobów.
Zapisane

Puppy

  • Gość
RZEPY!!!!!!
« Odpowiedź #7 : 2003-04-03, 17:17 »
tak, ale psa trzeba potem od razu do wanny? bo chyba oleju na łapach nie zostawiać....

dlatego sama myślałam nad jakimś kremem olejem, tylko nie chciałam na maluchu tego testować..
Zapisane

larissa

  • Gość
RZEPY!!!!!!
« Odpowiedź #8 : 2003-04-03, 18:14 »
Myślę, że można jednak ten olej spokojnie na łapach zostawić. Bardzo dobrze moim suńkom na kudły robi. Tym bardziej, że starsza jest wystawowa. :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

RZEPY!!!!!!
« Odpowiedz #8 : 2003-04-03, 18:14 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 27 zapytaniami.