Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: co sczeniak, to katastrofa :P  (Przeczytany 2414 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #30 : 2004-11-20, 10:57 »
No Bafuś kiedys będąc szczeniakiem gdzieś znalazł(ciekawe gdzie?) 20zł i je po prostu rozszarpał i w połowie zjadł :grr:
Zapisane

monikaa

  • Gość
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #31 : 2004-11-20, 18:52 »
ja straciłam 2 dniowa komóre za która dałam 2 tyski, poduszki z łózka, 3 pary butów, tapicerke z drzwi, prawie wszystki maskotki z młodosci.....hmm narazie tyla ale mój bokser ma dopiero roczek i wszystko co najlepsze przede mna......
Zapisane

Scotia

  • Gość
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #32 : 2004-11-20, 20:19 »
Cytuj

ja straciłam 2 dniowa komóre za która dałam 2 tyski

 :shock:  :shock:  :shock:
musiałas byc nie zle.....zła :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedz #32 : 2004-11-20, 20:19 »

pacuszka7

  • Gość
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #33 : 2004-11-20, 21:09 »
no mi psinka zjadła tapety i tynki w łazience, dużo drobnych rzeczy takich różnych, zeszyty, książke od chemii, kanape pogryzła, bluzke mojej mamy, sweter, bluze, ale ciuchy nie aż tak tragicznie, kocyk, wzięła całą siatke z mojej mamy wełną i poplątała wokół stołu, obgryzła stół (antyk czy coś w tym stylu) noi to wszystko :wink: . a mojej cioci psinka za to zjadła w jedym dniu odtwarzacz mp3 i okulary stłukła, także mieli szkody na niecałe 3 tysiące ;) . także z twoim psem jeszcze nie tak źle scotia :wink:
Zapisane

Scotia

  • Gość
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #34 : 2004-11-20, 21:40 »
Cytuj

także z twoim psem jeszcze nie tak źle scotia

oprócz łańcuszka i butów, ten pierwszy dostałam na gwiazdke, a to drugie to mojego taty, skórzane i niezła forse za nie dał
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #35 : 2004-11-21, 08:39 »
ale co tam psinka to i tak najwiekrzy skarb ;)  :wink:
Zapisane

Scotia

  • Gość
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #36 : 2004-11-21, 11:11 »
Cytuj

ale co tam psinka to i tak najwiekrzy skarb


choćbym zostałaa bez "niczego" to prosiaczek zastąpi to wszystko :wink:
Zapisane

Ania M

  • Gość
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #37 : 2004-11-21, 16:46 »
Witam. Ja mam 2sunie i jednego psa husky. Rzadko bywają w domu, jednak czasmi zdarza się - a wtedy...oczywiście coś ginie, znika lub znajdujemy w kawałkach. Szczególnie chodzi mi tu o najmłodszą- która ma niecałe 6 miesięcy. Nie zniszczyły nawet dużo rzeczy, widocznie niektóre były zbędne w domciu! :P  Pogryziony dywan, zjedzone kapcie to chyba jak większość zniszczonych przedmiotów. Bardzo lubią sprzątać- gdy coś znajduje się tam gdzie nie powinno- to napewno znajdą mu odpowiednie miejsce! Np. gdy kurtka suszyła się na sznurku- widocznie przeszkadzałą- już jej nie ma! Raz zostawiłam tel.komórkowy w rozsuniętym plecaku- i wyszłam. Gdy dobiegłam już był zjedzony ;)  Kiedy mała dostała sie do łązienki -rozciągła papier toaletowy po całym domu, chusteczki higieniczne gdy są na wieszchu- zawsze w strzępach! Husky bardzo lubią kopać- więc gdy biegają po dość dużym ogrodzie- nigdy nie kończy się na biegu bez urozmaicenia- zawsze po drodze znajdzie się jakieś miejsce w którym przydałaby się mała dziura( ostatnio miałam wykopany dół na środku ogrodu o głębokości 1,5metra, tam gdzie wcześniej była ładna zielona trawka).  :lol:  Mam dość duży stawek na ogrodzie, a wode również bardzo lubią i pływające tam rybki. Często lubią wskakiwać do środka, wyciągać lilie i inne kwiaty wodne. Najgorsze że u mojego chłopaka na ogrodzie już jest po stawku- przebiły.Ale nie idzie ich nauczyć, że tak nie wolno! Czasmi wieczorami pies lubi powyć- sąsiedzi są oczywiście wściekli. Raz suńka zwiała mi przez siadkę do jednego- ale był zły!!! Starsza suczka kiedyś zjadła swoją smycz, która leżała koło budy, pewnie była brzydka!!! Jak przypomne sobie jeszcze jakieś inne wesołe chwile to napisze!!! ;)
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #38 : 2004-11-21, 17:00 »
ooooooo, papier toaletowy to jako szczeniak moja sunia zawsze musiała postrzepić, ale już jej przeszło naszczescie :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedz #38 : 2004-11-21, 17:00 »

Scotia

  • Gość
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #39 : 2004-11-21, 20:36 »
Cytuj

ooooooo, papier toaletowy to jako szczeniak moja sunia zawsze musiała postrzepić, ale już jej przeszło naszczescie

heh, jak z tej reklamy z goldenkiem :P
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #40 : 2004-11-22, 18:20 »
ehhh...mi dziś Łapa żarcie dla rybek zjadła i to nie wiem jakim cudem, mysle ze nie powinno jej zaszkodzić, jak myslicie>??
Zapisane

Ania M

  • Gość
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #41 : 2004-11-23, 17:40 »
No już mam tylko 2 pieski :cry:
Zapisane

Scotia

  • Gość
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #42 : 2004-11-23, 18:02 »
Cytuj

No już mam tylko 2 pieski

co.....sie.......stało.......... :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: czy to co myśle ......['] :cry:
Zapisane

Ania M

  • Gość
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #43 : 2004-11-24, 21:00 »
Tak! Sąsiedzi potrafią byc naprawdę okrutni. Podali mojemu psu trutkę! Ratowaliśmy psa całą noc- ale nieudało się!!! :cry:
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #44 : 2004-11-24, 22:04 »
paskudy wstretne :grr: na szczescie ja mam miłych sasiadów, chociaz raz jednemu odbiło jak bylo u mnie "kilka: osób i walił jakąś pała w moje drzwi (sa 2 male wgniecenia) oczywiscie mu nie ptworzyłam, ale troszku sie wystraszylismy hihi zanczy sie niktórzy, reszta chyba z łózka skakała pietrowego...
Zapisane

Forum Zwierzaki

co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedz #44 : 2004-11-24, 22:04 »

arke

  • Gość
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #45 : 2004-11-24, 22:23 »
Mój Arti chow-chow nigdy sie nie zsikał nie zrobił kupy nic nie pogryzł jest to kochana rasa a miał twdy 3 tygfodnie a ma teraz 5 latek:)
Zapisane

Wookash

  • Gość
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #46 : 2004-11-24, 22:52 »
Cytat: arke
Mój Arti chow-chow nigdy sie nie zsikał nie zrobił kupy nic nie pogryzł jest to kochana rasa a miał twdy 3 tygfodnie a ma teraz 5 latek:)
Nie wierze, ze w wieku 3 tygodni przez kilkanascie miesiecy nie zalatwil ci sie choc raz w domu, bo pies w tym wieku nawet nie moze zdac sobie sprawy ze takie potrzeby trzeba zalatwiac na dworzu ... no chyba ze byl na dworzu non stop, to rozumiem :grr:
Zapisane

Ania M

  • Gość
co sczeniak, to katastrofa :P
« Odpowiedź #47 : 2004-11-25, 16:44 »
No za moja  zorbusią do tej pory zdarza się jeszcze sprzątać- choć młoda ma już 6 miesięcy!!!  Na dodatek na spacerach strasznie "ciągnie". Nie macie może jakis pomysłów aby to zmienić????? :roll:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 27 zapytaniami.