Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: wybieram pająka pomocy  (Przeczytany 2971 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szlaban

  • *
  • Wiadomości: 15
wybieram pająka pomocy
« : 2011-05-02, 11:49 »
Nie wiem czy wybrać ptasznikaczewonokolanowego czyptasznika kędzieżawego i pomuszcie mi wybrać podajcie wymagania.Zgury dzięki za pomoc.
Zapisane

salenne

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 19
  • Branża zoologiczna
Odp: wybieram pająka pomocy
« Odpowiedź #1 : 2011-05-02, 14:21 »
Po pierwsze proponuję sięgnąć do słownika, bo Twoje błędy niemiłosiernie biją po oczach. Jeśli chodzi o ptaszniki to samodzielne szukanie w internecie naprawdę nie boli. Poszukaj opisy obydwu gatunków i sam określ, który będzie dla Ciebie najlepszy.
Zapisane
"Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy."
Colette

szlaban

  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: wybieram pająka pomocy
« Odpowiedź #2 : 2011-05-03, 19:01 »
Przeczytałem opis ptasznika czrewonokolanowego ale nadal nie mogę się zdecydować.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: wybieram pająka pomocy
« Odpowiedz #2 : 2011-05-03, 19:01 »

Mrówek

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: wybieram pająka pomocy
« Odpowiedź #3 : 2011-05-20, 16:56 »
Oba to Brachypelma sp. i są łatwe w hodowli :) Ja bym wybrał kędzierzawego ponieważ bardziej mi się podoba :roll:
Zapisane

Traktorek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 50
  • pajęcza mama
    • WWW
Odp: wybieram pająka pomocy
« Odpowiedź #4 : 2011-06-13, 14:24 »
Jedno i drugie to Bracha :D
Więc w zasadzie wybierz tego który Ci się bardziej podoba, nie powinno być z nim problemów, to najłagodniejsze z ptaszników (choć zawsze może się trafić jakiś bardziej narwany). Tylko pamiętaj o tym że do wszystkich ptaszników z rodzaju Brachypelma powinny być stosowne papiery! Sprzedawca powinien takie dołączyć do pająka. Możesz się jeszcze zastanowić nad G.rosea (nie wymaga papierów) ale w tym przypadku polecam dorosłego bo bardzo wolno rosną.

Sama mam zarówno kędziorki (dwie samice) jak i G.rosea... przyjaciółce na pierwszego poleciłam właśnie B.smithi (czerwono kolanowy) i poradziła sobie pięknie.
Zapisane
Słodycze, smakowały by jak kurczaki... Gdyby kurczaki smakowały jak słodycze.

BEmil

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2
    • WWW
Odp: wybieram pająka pomocy
« Odpowiedź #5 : 2019-12-11, 09:13 »
Ja być ci jeszcze radził uzupełnić jeszcze wiedzę na temat hodowli pająków, to nie pies któremu wystarczy dać jeść i wyprowadzić na dwór. Pająkowi trzeba zapewnić odpowiednie warunki. Szkoda by było, żeby twój pająk się przez ciebie męczył i długo nie pożył
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.123 sekund z 24 zapytaniami.