Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)  (Przeczytany 3089 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ti

  • Gość
Ździebko długie, ale wierzcie mi warto dotrwać do końca  :lol:


Kiedys, nie tak dawno temu zyl sobie pewien mlody gosc, ktory lubil bardzo jesc kapuste z grochem. Oczywiscie wiadomo jaka reakcja nastepowala w jego organizmie, krotko po spozyciu owej, skadinad wyszukanej potrawy.
Pewnego dnia spotkal dziewczyne i sie w niej zakochal, z wzajemnoscia. Kiedy zdecydowali sie pobrac, mlody czlowiek uzmyslowil sobie ze nie moze juz wiecej jesc grochu z kapusta, i bedzie to jego poswiecenie za znalezienie szczescia osobistego.
Po krotkim czasie ozenil sie. Trzy miesiace minely i mlody czlowiek powracajac do domu z pracy, przechodzil kolo restauracji.
Nie mogl nie zauwazyc, pociagajacego i milego dla nosa, zapachu grochu z kapusta. Az zakrecilo mu sie w glowie, nie namyslajac sie dluzej wszedl do knajpki i zamowil jeden za drugim, az trzy talerze swojego przysmaku, wiedzac ze ma do domu jeszcze kawalek drogi, wiec efekt tej potrawy powinien zostawic na swiezym powietrzu. Oczywiscie po drodze sobie wesolo podpierdywal, przybywajac pod swoje drzwi calkiem bezpiecznie, ze nic z gazow juz nie ostalo mu sie w zoladku. Zona przywitala go od progu i wygladala na podekscytowana. "Kochanie, mam dla ciebie niespodzianke, ktora dostaniesz przy obiedzie!" Po czym zakrecila mu chusteczke na glowie, i niewiedzacego nic pociagnela do stolu. Musial jej obiecac ze absolutnie nie bedzie podgladal, az ona nie zdejmnie mu chusteczki z oczu. Gdy zona juz miala odslonic mu oczy, w tym samycm momencie zadzwonil telefon. Maz sie ucieszyl, bo nagle poczul ze znowu ma ochote na wypuszczenie nastepnego.
Zona jeszcze raz kazala mu obiecac ze nie bedzie podgladal i poszla odebrac telefon. On wykorzystal ten moment, podniosl jedna noge i z ulga wydal odstrzal. Nie tylko byl ten glosny, ale rowniez smierdzial jak tuzin zgnilych jajek. Facet mial problemy ze znalezieniem przez moment tchu, wiec pomacal za serwetka i rozdmuchal powietrze wokol siebie. Po tym jedny, poczul sie znacznie lepiej, ale nastepny juz czekal. Nie zastanawiajac sie dlugo, maz podniosl noge i Sruuuu, nastepny wylecial mu z hukiem. Tym razem byl on jeszcze bardziej smierdzacy wiec musial sie odwachlowywac rekami przez dobra chwile zanim smrod oposcil go. I znowu poczul ze mu sie zbiera.
Tym razem pierdnal tak glosno, ze slychac bylo pobrzekiwanie szklanek, a kwiatki na stole mocno przywiedly. Caly czas uwaznie przysluchiwal sie czy zona juz konczy rozmowe, i dotrzymujac przyzeczenia, nie podgladal co ona mu przygotowala na obiad. Przez nastepne dziesiec minut, maz podpierdywal sobie, a ze smrod byl za kazdym razem okropny, wiec musial sie od niego odganiac serwetka. Kiedy uslyszal ze zona odklada sluchawke, szybko polozyl serwetke na kolanach, usmiechajac sie z zadowolenia i udajac niewinnego.
Zona przepraszajac go, ze tak dlugo musial czekac i upewniajac sie ze nie podladal, zdjela mu chustke z oczu i wykrzyknela radosnie: NIESPODZIANKA!!!

Ku jego kompletnemu zdziwieniu, zobaczyl stol zastawiony, a przy nim tuzin gosci siedzacych i czekajacych na rozpoczecie imprezy imieninowej.  :szok:
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #1 : 2002-10-11, 20:29 »
A fuuuuuuuuuuuuu  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #2 : 2002-10-11, 20:37 »
Buahahaha, łehehehe  :lol:  :lol:  :lol:  hi hi hi poryczałam się ze śmiechu  :lol:  :lol:  8)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedz #2 : 2002-10-11, 20:37 »

zolly

  • Gość
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #3 : 2002-10-11, 20:43 »
:lol:  :lol:  o Jesoo...  :lol:  płaczę..płaczę ze śmiechu..  :cry:  :lol:  :lol:
Zapisane

Mlody

  • Gość
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #4 : 2002-10-11, 20:46 »
hEhEhEhEhE  8)  :lol:  8)  :lol:  8)  :lol:  :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #5 : 2002-10-11, 21:34 »
Ależ musiał się czuć! :lol: a widziałam podobną reklamę, babka wsiada do auta, facet mówi, żeby poczekała, on zaraz przyjdzie, ona czeka, nagle zaczyna się kręcić i ... puszcza bączka, z wyraźną ulgą ... po chwili wraca facet i pyta czy poznała już jego (chyba) rodziców, którzy w tej samej chwili przechylają się z tylnego siedzenia...  :lol:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #6 : 2002-10-11, 21:40 »
Ti superowe to coś, bua cha cha cha cha cha!!!

 :wink:  :lol:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #7 : 2002-10-11, 21:43 »
Jak nazywa się niedawno znaleziony gaz szlachetny?
-Dwupierdzian kapustny :)  :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #8 : 2002-10-12, 07:22 »
Cytat: myszka
Ależ musiał się czuć! :lol: a widziałam podobną reklamę, babka wsiada do auta, facet mówi, żeby poczekała, on zaraz przyjdzie, ona czeka, nagle zaczyna się kręcić i ... puszcza bączka, z wyraźną ulgą ... po chwili wraca facet i pyta czy poznała już jego (chyba) rodziców, którzy w tej samej chwili przechylają się z tylnego siedzenia...  :lol:

Oj mam to Mysza na dysku - ubaw po pachy  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedz #8 : 2002-10-12, 07:22 »

kapi

  • Gość
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #9 : 2002-10-12, 12:52 »
:lol:  :lol:  :lol:  :wink: Pękam ze śmiechu! Czadowe jest z tą fasolą!!
Zapisane

milka004

  • Gość
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #10 : 2002-10-13, 13:12 »
Ja tez sie poplakalam ze smiechu :lol: :lol:  Ale ci goscie musieli miec ubaw :lol:  :lol:  :lol: I ze wytrzymali :lol:  :lol:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #11 : 2002-10-13, 19:45 »
Mieli maseczki gazowe ;)
Zapisane

Ti

  • Gość
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #12 : 2002-10-14, 10:32 »
Cieszę się, że Wam się podoba...  :peace:  
Ja przez kilka dni po przeczytaniu co i rusz wybuchałam śmiechem na samą myśl o tym... I wszyscy w koło dziwili się co mi jest :?:  :?:  :?:   :lol: :mrgreen: :lol:
Zapisane

NeTkA

  • Gość
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #13 : 2002-10-14, 11:46 »
buhahahaha   :wink:  :lol:  :lol:  :lol:  :wink:  :cry: ze śmiechu ...
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #14 : 2002-10-15, 21:55 »
Hahahahahahaha skąd ty to masz. Zajerombiste. ja chce jeszcze^^  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedz #14 : 2002-10-15, 21:55 »

Ti

  • Gość
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #15 : 2002-10-16, 15:43 »
Cytat: elfblondyn
Hahahahahahaha skąd ty to masz.


Całe szczęście nie z autopsji :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #16 : 2002-10-22, 15:28 »
Pryt... Och przepraszam ;))
Zapisane

milka004

  • Gość
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #17 : 2002-10-22, 16:27 »
Magda co ty jadlas... :lol:  :papa: <---- to ma byc machanie przed nosem...
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #18 : 2002-10-22, 16:33 »
Grochówkę :) :oops:
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #19 : 2002-10-25, 19:00 »
Fajnie, tylko coś mi w tym kawale brzydko pachnie... :) Oj, przepraszam :twisted:
Zapisane

AniaS

  • Gość
Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedź #20 : 2002-10-27, 18:00 »
rozeslalam to do znajomych, tez pekali ze smiechu... wiecej takich poprosze :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Najgorszy koszmar jaki można sobie wyobrazić ;)
« Odpowiedz #20 : 2002-10-27, 18:00 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 30 zapytaniami.