Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wyznanie...  (Przeczytany 1081 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Edi

  • Gość
Wyznanie...
« : 2002-10-11, 23:32 »
Mam na imie Bodgan. Mam 42 lata.
Zaczalem to robic, kiedy mialem moze 18 lat. W szkole zawsze bylem zamkniety w sobie. Przyjaciól praktycznie zadnych. Nie podchodzilem do kobiet, balem sie
ich. Juz nie pamietam nawet, jak to sie zaczelo. To mial byc tylko jeden raz. Nie wiedzialem, ze tak trudno z tym skonczyc. Upatruje sobie kogos. Podchodze. I wyciagam. Wiem, ze to, co robie, jest chore. Wstydze sie. Niektórzy mówia, ze to zboczenie. Zdaje sobie sprawe, ze potrzebuje pomocy.Ale to jest silniejsze ode mnie. To mnie po prostu podnieca. W tej jednej chwili czuje sie w pelni wladzy, jakby wszystko zalezalo wylacznie ode mnie.
Nie jestem z tych, co robia to tylko kobietom czy malym dziewczynkom. To moze wydawac sie dziwne, ale lubie dzialac w autobusach i tramwajach. Patrze na ludzi, którzy uciekaja w kierunku drzwi. Czuje wtedy, jak adrenalina uderza mi do glowy. Moze gdybym na tym poprzestal, nie byloby
tak zle.
Ale na tym nigdy sie nie konczy. Napawam sie widokiem... tego, no wiecie... Ogladam, macam. Wstydze sie, ale jak juz zaczne,to nie moge sie powstrzymac... Wtedy siagam zenitu,jestem w ekstazie. Niestety, nie na kazdej trasie bywa tak dobrze. Najciekawiej jest wokolicach Starówki. Jak sie trafi turysta, to moge sobie pozwolic na wszystko. Ide na calosc. Wiem, ze pozniej bede tego zalowal, ale teraz dzialam pod wplywem impulsu. Jak w transie. Musze jednak byc ostrozny.
Czesto zmieniam wyglad. Gdyby ktos mnie rozpoznal, wszystko stracone. Raz mam wasy, raz okulary. Zawsze jestem czujny. Mam na imie Bodgan.
Mam 42 lata. Jestem kanarem.
Zapisane

zolly

  • Gość
Wyznanie...
« Odpowiedź #1 : 2002-10-12, 13:12 »
buahaha... :lol:  :lol:  Jesoo.. nasze społeczeństwo ma zboczonych kanarów!! :shock:  :lol:  :lol:
Zapisane

mangushia

  • Gość
Wyznanie...
« Odpowiedź #2 : 2002-10-12, 13:38 »
Ekhm...Ekhm...Ekhm... :roll:  :?:  :shock:  :roll:  :?
No komments...
Brak komentarza..
 :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyznanie...
« Odpowiedz #2 : 2002-10-12, 13:38 »

milka004

  • Gość
Wyznanie...
« Odpowiedź #3 : 2002-10-12, 14:23 »
Ojeja a ja do szkoly i ze jezdze autobusem :lol:  :lol:
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Wyznanie...
« Odpowiedź #4 : 2002-10-15, 22:00 »
Nie no ja nie moge, czego to kanarzy nie wymyślą. A ja czasami jeżdżę od babci autobusem. od dzisiaj inwestuje w nogi
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 22 zapytaniami.