Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: To będzie dosyć długi posta, ale warto przeczytać...  (Przeczytany 1194 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Visenna

  • Gość
15 rzeczy, o których prawdopodobnie nie wiesz lub nigdy nie myślisz:

1. Jest na świecie co najmniej 5 osób, które tak Cię kochają, ze oddałyby życie za Ciebie.

2. Jest na świecie co najmniej 15 osób, które kochają Cię w ten lub inny sposób.

3. Jeśli kiedykolwiek ktoś Cię nienawidził to tylko dlatego, ze chciałby być taki jak Ty.

4. Twój uśmiech może przynieść radość każdemu, nawet temu, kto Cię nie lubi.

5. Każdej nocy jest ktoś, kto myśli o Tobie zanim zaśnie.
 
6. Są tacy, dla których jesteś całym światem.

7. Są tacy, którzy nie mogliby żyć bez Ciebie.

8. Jesteś jedyny i wyjątkowy.

9. Są tacy, którzy Cię kochają, a ty nawet nie masz pojęcia o ich istnieniu.
 
10. Kiedy popełniasz pomyłkę zawsze wynika z tego cos dobrego.

11. Jeśli myślisz, ze świat się do ciebie odwrócił plecami zrób jak on odwróć się do niego plecami.
 
12. Jeśli sadzisz, ze nie masz szans osiągnąć to, czego chcesz, najprawdopodobniej nie osiągniesz tego, ale jeśli wierzysz w siebie najprawdopodobniej, wcześniej czy później osiągniesz to.
 
13. Zawsze pamiętaj komplementy, jakie prawią Ci inni, a zapominaj o docinkach.
 
14. Zawsze mów innym, co do nich czujesz, będziesz czul się lepiej wiedząc, że oni o tym wiedzą...
 
15. Jeśli masz wspaniałych przyjaciół powiedz im to, czas żeby wiedzieli, jacy są wspaniali. Wyślij to każdemu, na kim Ci zależy włącznie z tymi, od których
to dostałeś. Nalewno będzie im przyjemnie... Powiedz tej osobie, co dla Ciebie znaczy, bo zanim się zdecydujesz może być za późno. Żyj chwilą! Nigdy niczego nie zalutuj. Najważniejsze, zawsze trzymaj się z przyjaciółmi, rodzina, bo
oni pomogą Ci być takim, jakim jesteś teraz.

 
Musisz wysłać ten list do 10 rożnych osób wciągu 3 godzin po przeczytaniu.
Jeśli to zrobisz, będziesz miął niewiarygodne szczęście w miłości. Osoba, która kochasz odwzajemni Twoje uczucia. Jeśli nie... To nie żart!!! Jeśli nie wyślesz tej wiadomości nikomu, to znaczy, ze jesteś samolubem i nie lubisz nikogo. Jeśli wyślesz 1 osobie- jesteś mało lubiany 2-3 osobom- może lubi Cię parę osób 4-6 osobom-ludzie raczej Cię lubią 7-10- jesteś gość, ludzie Cię uwielbiają, 10 i tak w ogóle, ludzie Cię kochają!!!




MIMO, ZE OBRAZKI SA CHETNIEJ OGLADANE TO TEN TEKST NA TYLE MI SIE PODOBA, ZE POZWALAM POMECZYC CI NAD NIM OCZKA:)
POZDRAWIAM,

KASIA

Jasiek zaprosił swoją mamę na obiad. W mieście, w którym studiował, wynajmował małe mieszkanko razem z koleżanką Justyną.
Jednak kiedy matka przyjechała do synka, nie mogła nie zauważyć, że współlokatorka syna jest wyjątkowo ładną i seksowną blondynką. Jak to każda matka zaczęła się zastanawiać, czy aby z tego ich wspólnego mieszkania nie wynikną jakieś problemy. Syn zobaczył, jak matka na nią patrzy i kiedy byli sami powiedział:
- Domyślam się o czym myślisz, ale zapewniam cię, że ona i ja jesteśmy tylko współlokatorami. Nic nas nie łączy.
Tydzień później Justyna pyta się Jaśka:
- Słuchaj, nie chcę nic sugerować, ale od ostatniego obiadu z twoją matką,
nie mogę znaleźć mojej pamiątkowej cukierniczki. Chyba jej nie wzięła, jak myślisz?
Jasiek zdecydował się napisał list do matki:
" Droga mamo, nie piszę, że wzięłaś pamiątkową cukiernicę Justyny, nie piszę też, że jej nie wzięłaś. Fakt jednak pozostaje, od kiedy byłaś u nas na obiedzie tydzień temu, nie możemy jej znaleźć"
Odpowiedź przyszła parę dni później.
" Drogi Jasiu, nie twierdzę, że sypiasz z Justyną, nie twierdzę też, że z nią nie sypiasz. Fakt jednak pozostaje, gdyby Justyna spała we własnym łóżku, już dawno by ją znalazła.
 Buziaczki, mama"






To jest dla wszystkich ,bo wszystkich uważam Was za przyjaciół  ;)  ;)  ;)
Historyjka nr 1.

Jeżeli dałoby się zmniejszyć Ziemię do rozmiarów wioski, którą zamieszkuje dokładnie stu mieszkańców, zachowując proporcje wszystkich ras, mieszkałoby tam mniej więcej:
57 Azjatów
21 Europejczyków
14 osób z zachodniej półkuli (południowej i północnej)
18 Afrykańczyków
52 kobiety
48 mężczyzn
70 nie-białych
30 białych
70 nie-chrześcijan
30 chrześcijan
89 heteroseksualistów
11 homoseksualistów
6 osób posiadałoby 59% bogactwa całego świata i wszystkie 6 byłyby ze Stanów Zjednoczonych
80 osób żyłoby poniżej standardu
70 osób nie umiałoby czytać
50 osób cierpiałoby z powodu niedożywienia
1 osoba byłaby bliska śmierci
1 osoba byłaby bliska narodzin
1 (tak, tylko jedna) miałaby wyższe wykształcenie
1 osoba posiadałaby komputer
Jeżeli dzisiaj rano wstałeś z łóżka raczej zdrowy niż chory... Masz większe szczęście niż milion ludzi, którzy nie przeżyją tego tygodnia.
Jeżeli nigdy nie doświadczyłeś niebezpieczeństw wojny, samotności, więzienia, tortur ani głodu, jesteś w lepszym położeniu, niż 500 milionów ludzi na świecie.
Jeżeli możesz chodzić do kościoła bez strachu, nie obawiając się aresztowania, tortur lub śmierci, jesteś szczęśliwszy niż miliard ludzi na tym świecie.
Jeżeli masz dach nad głową, ubranie na grzbiecie, jedzenie w lodówce i masz gdzie spać, jesteś bogatszy niż 75% ludzi.
Jeżeli masz pieniądze w banku i trochę drobnych w portfelu, jesteś wśród 8% światowych bogaczy.
Jeżeli możesz przeczytać tą wiadomość, otrzymałeś podwójne błogosławieństwo:
ktoś o tobie myśli, a co więcej, jesteś szczęśliwszy niż dwa miliardy ludzi, które w ogóle nie umieją czytać.





Historyjka nr 2.


Był sobie pewnego razu chłopiec o złym charakterze. Jego ojciec dał mu woreczek gwoździ i kazał wbijać po jednym w płot okalający ogród za każdym razem, kiedy straci cierpliwość i pokłóci się z kimś. Pierwszego dnia chłopiec wbił w płot 37 gwoździ. W następnych tygodniach nauczył się panować nad sobą i liczba wbijanych gwoździ malała z dnia na dzień: odkrył, że łatwiej jest panować nad sobą niż wbijać gwoździe.
Wreszcie nadszedł dzień, w którym chłopiec nie wbił w płot żadnego gwoździa. Poszedł więc do ojca i powiedział mu, że tego dnia nie wbił żadnego gwoździa. Wtedy ojciec kazał mu wyciągać z płotu jeden gwóźdź każdego dnia, kiedy nie straci cierpliwości i nie pokłóci się z nikim.
Mijały dni i w końcu chłopiec mógł powiedzieć ojcu, ze wyciągnął z płotu wszystkie gwoździe. Ojciec zaprowadził chłopca do płotu i powiedział:
"Synu, zachowałeś się dobrze, ale spójrz, ile w płocie jest dziur. Płot nigdy już nie będzie taki, jak dawniej. Kiedy się z kimś kłócisz i mówisz mu coś brzydkiego zostawiasz w nim ranę taką, jak te.
Możesz wbić człowiekowi nóż, a potem go wyciągnąć, ale rana pozostanie. Nieważne, ile razy będziesz przepraszał, rana pozostanie."
Rana słowna boli tak samo, jak fizyczna.
Przyjaciele są rzadkimi klejnotami, sprawiają, że się uśmiechasz i dodają ci otuchy. Są gotowi cię wysłuchać, kiedy tego potrzebujesz, wspierają cię i otwierają przed tobą swoje serca. Ten tydzień jest tygodniem przyjaźni. Pokażcie swoim przyjaciołom, jak bardzo wam na nich zależy.
Wyślijcie tego maila do wszystkich tych, których uważacie za PRZYJACIÓL, nawet jeśli miałoby to oznaczać odesłanie tej wiadomości do tego, kto ją wam przysłał. Jeśli wiadomość powróci do was, wtedy będziecie wiedzieli, że macie krąg przyjaciół.
Miłego tygodnia przyjaźni, jesteś moim przyjacielem/ciółką, to dla mnie zaszczyt. Jeśli możesz, wybacz mi dziury, które zostawiłem w Twoim plocie.


Szczęśliwego nowego roku!!


Ja chyba zboczona jestem, ale poprawiłam :lol:

Moderek
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
To będzie dosyć długi posta, ale warto przeczytać...
« Odpowiedź #1 : 2002-12-29, 04:11 »
trochę źle się czyta ale fajne
Zapisane

onka

  • Gość
To będzie dosyć długi posta, ale warto przeczytać...
« Odpowiedź #2 : 2002-12-29, 16:37 »
tak ...
mozna się zastanowić nad tym wszystkim...
ale...
jak sie dostaje takie lancuszki pocztą kiomputerową ze pincet razy dziennie to normalnie sz..g trafia :grr:

i nawet nie czytam jak coś takiego dostaje
ale tutaj  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

To będzie dosyć długi posta, ale warto przeczytać...
« Odpowiedz #2 : 2002-12-29, 16:37 »

Sword

  • Gość
To będzie dosyć długi posta, ale warto przeczytać...
« Odpowiedź #3 : 2003-04-20, 10:10 »
przeczytałem tylko połowę ale fajne, osobiscie wolę coś krutszego
Zapisane

zyraffka

  • Gość
To będzie dosyć długi posta, ale warto przeczytać...
« Odpowiedź #4 : 2003-04-20, 19:07 »
Ja nie czytam i nie odpisuje na łańcuszki bo uważam to za głupote, te równierz ale te przeczytałamm:)
Zapisane

Sword

  • Gość
To będzie dosyć długi posta, ale warto przeczytać...
« Odpowiedź #5 : 2003-04-20, 20:13 »
łańcuszki?
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
To będzie dosyć długi posta, ale warto przeczytać...
« Odpowiedź #6 : 2003-04-20, 23:07 »
mnie już szlag trafiał jak mi zawalało poczte takimi łańcuszkami. ale znalazłam w niezbędniku program, który ostrzega i wyrzuca wiadomości podejrzane lub takie długie. Z nieba mi spadł.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 23 zapytaniami.