Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: cos o mnie...  (Przeczytany 799 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

milkiwaj

  • Gość
cos o mnie...
« : 2003-05-27, 19:10 »
za moment kończe siedemnaście lat...


                Instrukcja obsługi 17-latki

1. 17-latka ma zawsze rację.
2. Jeśli uważasz, że posiadasz rzeczowe argumenty i jesteś skłonny do polemiki z 17-latką to patrz pkt.1.
3. Mniej więcej raz na tydzień 17-latce należy przypominać, że się ją lubi.
4. W momencie wcielania w życie punktu 3. należy w miarę możliwości unikać wszelkiej finezji. Preferowaną formą realizacji pkt.3. jest bezpośrednia wypowiedŸ treści "Lubię Cię" skierowana do 17-latki. Mniej bezpośrednia form a może nie odnieść oczekiwanego skutku.
5. W wypadku zadawania 17-latce pytania nie należy się spodziewać odpowiedzi na to pytanie. Badania empiryczne nie wykazały żadnego powiązania między treścią zadawanego pytania, a faktem uzyskania bądŸ nie uzyskania odpowiedzi na to pytanie.
6. Aby zwiększyć szanse uzyskania odpowiedzi na zadawane pytanie należy go sformułować możliwie jednoznacznie i koniecznie używać pełnych zdań. Przykład: pytanie "Jak to?" jest sformułowane niewłaściwie, gdyż każda 17-latka odpowiada na nie "Tak to" i wydaje się, że reakcja ta jest odruchem warunkowym.
7. Pytania należy zadawać pojedynczo. W wypadku zadania kilku pytań na raz 17-latka odpowiada (lub nie) tylko na ostatnie.
8. Raz na jakiś czas 17-latka zadaje pytanie "Czy ci się podobam?" OdpowiedŸ na nie powinna brzmieć "TAK".
9. Po udzieleniu odpowiedzi na pytanie opisane w pkt.8. 17-latka zadaje pytanie "A dlaczego ci się podobam?". OdpowiedŸ na to pytanie powinna skupiać się wyłącznie na urodzie 17-latki. Wypowiedzi typu "Bo jesteś wartościowa", "Bo jesteś inteligentna" nie są szkodliwe, ale nie odnoszą zamierzonego skutku.
10. Niezawodnym sposobem zirytowania lub rozgniewania 17-latki jest napomknięcie o "niedojrzałości emocjonalnej" oraz "dziecinnym zachowaniu". Dla własnego bezpieczeństwa uwagi tego typu winny być przekazywane nie bezpośrednio lecz za pośrednictwem listu, kartki bądŸ e-maila.
Zapisane

kareena

  • Gość
cos o mnie...
« Odpowiedź #1 : 2003-05-27, 20:11 »
heheh..... :P
Zapisane

Biały Orzel

  • Gość
cos o mnie...
« Odpowiedź #2 : 2003-05-27, 22:31 »
Cześć!
 :lol: Mi jeszcze brakuje 3 latek  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

cos o mnie...
« Odpowiedz #2 : 2003-05-27, 22:31 »

kasia

  • Gość
cos o mnie...
« Odpowiedź #3 : 2003-05-28, 07:17 »
A ja własnie mam 17 lat (tzn skończę we wrześniu  ;) )
Zapisane

DorotaP

  • Gość
cos o mnie...
« Odpowiedź #4 : 2003-05-28, 10:28 »
Skąd ja to znam ????
 Moja córka już niedługo będzie miała 18 lat - już Jej przeszło...
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
cos o mnie...
« Odpowiedź #5 : 2003-05-28, 19:13 »
No cóż, może nie mam kontaktu z 17-latkami, ale chyba teraz wiem, co mogę się po nich spodziewać... :lol:
Zapisane

kareena

  • Gość
cos o mnie...
« Odpowiedź #6 : 2003-05-29, 11:38 »
masz kontakt, masz.. ja właśnie jestem w ostatnich miesiącach mojego 17letniego wieku ;)
Zapisane

kajika

  • Gość
Hihi...
« Odpowiedź #7 : 2003-06-01, 18:28 »
... Mi jeszcze brakuje 4 latek :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 21 zapytaniami.