Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: O Polaku...  (Przeczytany 1363 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

milka004

  • Gość
O Polaku...
« : 2002-08-26, 19:07 »
Diabeł złapał Polaka Niemca i Ruskiego. Najpierw wziął Ruskiego i zaprowadził go do pierwszego pomieszczenia, i mówi
-masz tu 10 flaszek ile wypijesz???
5 -mówi Ruski
słabo mówi Diabeł
potem zaprowadził go do drugiego pokoju i mówi
- masz tu 10 kobiet ile przelecisz???
-5 mów Ruski
- słabo - odpowiada Diabeł
Potem bierze Niemca do pierwszego i drugiego pokoju i zadaje mu te same pytania Niemiec odpowiada 6 i 6 - słabo mówi Diabeł
Potem czas na Polaka - masz tu dziesięć flaszek ile wypijesz - mówi Diabeł
- 11 -odpowiada Polak
- jak 11 jak jest tylko 10???
- 1 mam zawsze przy sobie.
potem drugi pokój masz tu
- 10 kobiet ile przelecisz???
- 11 mówi Polak jak 11 jak jest tylko 10???
- Diabeł ty też mi się podobasz. -Odpowiada nasz rodak.


Ida przez pustynie Polak, Rusek i Niemiec.
Są na skraju wyczerpania i nagle zauważają wielbłąda, Niemiec wskakuje na jeden garb Polak na drógi a Rusek stoi i sie patrzy na nich:
-Panowie a ja gdzie ?
A Polak podnosi ogon wielbłądowi:
-A ty Misza do kabiny


Był sobie Polak, Rusek i Niemiec. Złapał ich djabeł. Każdego zamknął w osobnej celi, dał każdemu psa i skrzynię kiełbasy oraz powiedział, że nie wypści ich dopuki psa czegoś nie nauczą. Po miesiącu wchodzi do ruska patrzy, a rusek wychudzony, pies spasiony, że ledwo się rusza. Pyta się
- Co pies potrafi ?
Na to rusek:
- Daj głos !
a pies leży i nic - dalej mu się ruszać nie chce. No więc ruska diabeł nie wypuścił. Następnie idzie do Niemca, a tu sytuacja się powtarza - Niemiec ledwo żyje z głodu, a pies spasiony, że mu się ruszać nie chce.
- Co pies potrafi ?
- Daj łapę.
a pies leży i nic. No więc Niemca też zostawił.
Wchodzi do Polaka, a tu pies ledwo żyje, a polak spasiony i ruszać mu się nie chce.
- Co pies potrafi ?
Na to Polak sięga po pęto kiełbasy odgryza kawałek, a w tym momencie pies staje na dwóch tylnich łapach i mówi:
- Franuś daj kawałek


Chińczyk, Rusek, Niemiec i Polak przechwalają się czyj kraj jest lepszy. Chińczyk: "W mym kraju
jest tyle ryżu, że mógłby przykryć całą Polskę."
Rusek: "My mamy taki wielki hełm, że moglibyś
my przykryć nim całą Polskę." Niemiec: "U nas jest taka flaga, która mogłaby przykryć całą Polskę." Na to Polak: " Ja mam takiego orła, co zje wasz ryż, nasra do waszego hełmu, a waszą flagą wytrze sobie dupę."



Ojjjjjj!!!!
Jak ja lubie te kawaly!!!!!!!!!!!!!
Macie jakies takie to dawajcie!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)  ;)  :P  :P  :wink:  :)  :P
Zapisane

Majk

  • Gość
O Polaku...
« Odpowiedź #1 : 2002-08-26, 21:20 »
Ja znam tylko jeden.
 
 * * *

Djabeł przyłapał Polaka Niemca i Ruskiego. Kazał im przynieśc jak najwięcej paliwa. Niemiec przynosi 2 cysterny. Djabeł karze mu to wszystko wypić bo pójdzie do Piekła. Niemiec płacze ale pije. Po kkilku dniach wypił wszystko. Następnie Polak, przyniósł on wannę paliwa. Djabeł karze mu to samo i po jednym dniu wypił wszystko. Ruskiego niema. Niemiec i Polak się śmieją. Djabeł się pytają z czego oni się śmieją a na to Polak -Bo Ruski dopiero stacje benzynową buduje!
Zapisane

Zorba

  • Gość
O Polaku...
« Odpowiedź #2 : 2002-09-08, 14:52 »
Ja znam 2:

Polak Rusek i Niemiec są w piekle .Diabeł mówi do nich aby przynieśli jakiś kwiatek.Polak poszedł najbliżej i przyniósł fiołka .Diabeł mówi aby ten kwiatek wsadził se do pubci to Polak wsadził bez problemowo.Potem przychodzi Niemiec i niesie róże .Sytułacja powtarza się .Niemiec nie może sobie wsadzić róży .Nimiec płacze się i śmieje .Diabeł się pyta:
-czemu płaczesz ?-
-bo nie mogę wsadzić róży do pubci-powiada Niemiec śmiejąc się
-a czemy się śmiejesz?-pyta się diabeł
-bo Rusek niesie kaktusa-śmieje się Niemiac

--------------------------------------------------------------------------------------

Polak Rusek i Niemiec są w piekle.Diabeł mówi:
-przyjedzcie mi tu jakkimś samochodem-
Polak przyjeżdża pierwszy Fiatem
Diabeł mówi:
-przeczołgaj pod samochodem-
Polak przeczołgał się bez problemowo.Następnie jedzie Niemiec limuzyną.
Diabeł powtarza rozkaz.Nimiec się siłuje siłuje ale przeczołgać się nie może.Śmieje się  i płacze.Dziabeł pyta :
-czemu płaczesz?-pyta diabeł
-Bo nie mogę się przeczołgać-Odpowiada płacząc Niemiec
-A czemu się śmiejesz?-pyta diabeł
-Bo Rudsek jedzie walcem-odpowiada śmiejąc się Niemiec
Zapisane

Forum Zwierzaki

O Polaku...
« Odpowiedz #2 : 2002-09-08, 14:52 »

Elfka Nenar

  • Gość
O Polaku...
« Odpowiedź #3 : 2002-09-09, 17:04 »
Diabeł zamkną Polaka, Ruska i Niemca w pokojach i zabronił im załatwiać się przez miesiąc. Polak był najwyżej, pod nim Niemiec, a na dole Rusek. Polak, żeby się załatwiać wywircił dziurkę do Niemca, a Niemiec do Ruska. Diabeł po miesiącu przychodzi:
-No pięknie Polak idź na wolność.
-No pięknie Niemiec idź z Polakiem.
Podchodzi do drzwi Ruska puka i słyszy:
-Chwila tylko dopłynę
 :co-jest:
Diabeł złapał Polaka, Niemca i Ruska i kazał im przynieść wodę.
Polak przyszedł z kieliszkiem i diabeł powiedział, że ma to wypić. Polak od razu jednym łykiem. Niemiec przyszedł z wiadrem i płakał i się śmiał.
-czemu płaczesz?- zapytał się diabeł.
-Bo muszę to wypić, a nie mogę.
-A czemu się śmiejesz?
-Bo Rusek basen buduje
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 22 zapytaniami.