Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: CZY MÓJ KOCIAK MA PRZEPUKLINĘ??????!!!!!!!!!!  (Przeczytany 2548 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

minia

  • Gość
LUDZIE CO JA MAM ZROBIĆ????????????????? MÓJ KOCUR JEST KASTRATEM I WYDAJE MI SIĘ ŻE MA PRZEPUKLINĘ!!!!!!!!!!
W PEWNYM MIEJSCY NA JEGO BRZUSZKU JEST TAKIE  ZGRUBIENIE. I RACZEJ TO NIE JEST WARSTWA TŁUSZCZU :( BOJE SIĘ ŻE COŚ MU SIĘ STANIE ONA JEST DLA MNIE JAK MÓJ BRAT (BO JEST MOJEJ MAMY) :shock: [/b]  :petting:
MOŻE PANIKUJĘ ALE ON MA FARTA DO JAKIŚ NIE SZCZĘŚĆ I CHORÓB
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
CZY MÓJ KOCIAK MA PRZEPUKLINĘ??????!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 : 2005-02-27, 19:26 »
Pierwsza sprawa - staraj sie nie pisac duzymi literami, bo to oznacza krzyk. A nikt nie lubi, jak sie wstepie na niego krzyczy ;)


Po drugie - czy to jest przepuklina, to najpewniej bedzie w stanie sprawdzic wet. Przez neta ciezko kota pomacac i sprawdzic. Niemniej,  najczesciej w obrebie brzucha - miedzy tylnimi nogami - tworzy sie tzw. worek tluszczowy. To czasami dosc luzne zgrubienie w zwisajacej skorze. Moze przybrac rozne ksztalty i formy. Mozy sobie wisiec i sie dyndac, moze byc rozlozony "talerzowo", moze tworzyc dwie grudki podskorne. Najprosciej byloby pokazac ow twor wetowi. I nie panikowac - na przepukline sie nie umiera. Na worek tluszczowy tym bardziej ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Nereida

  • *
  • Wiadomości: 194
CZY MÓJ KOCIAK MA PRZEPUKLINĘ??????!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 : 2005-03-14, 14:48 »
Jak najszybciej powinnać udać sie do weterynarza, może to faktycznie być przepuklina ale również jakiegos innego rodzaju zgrubienie spowodowane mozliwymi zatorami w jelitach lub jeszcze coś innego - wet to ustali.
Zapisane
Pozdro zwierzokomaniacy  :) !!!

Forum Zwierzaki

CZY MÓJ KOCIAK MA PRZEPUKLINĘ??????!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #2 : 2005-03-14, 14:48 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 24 zapytaniami.